Saç dökülmesi için bepanthene ampul bemiks kompoze ampul evigen ampul iyi geliyomuş. Kullanan var mı?

Saç dökülmesi için bepanthene ampul bemiks kompoze ampul evigen ampul iyi geliyomuş kullanan var mı arkadaşlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evet iyi geliyor. Bende zaten iş işten geçti ama eşim için yapıyoruz bu uygulamayı ara sıra. Ancak sanırım evigen ampul artık üretilmiyormuş. Onun yerine başka bir e vitamini bulmak gerek...

Erkekler Ne Diyor 4

• Hala kullanıyorum.Bepanten,bemix,evigen bide badem yağı.Bi kere saçları çok güzel bi şekilde canlandırıyo.Bide saçların çok çabuk uzuyo fışkırıyo resmen.Valla ben beyendim güzel yani.Bide şampuanın içine kırıp denicem şimdi.

• işe yarıyor ama kullanmayı bırakınca daha çok dökülüyor

• evet iyi geliyo ama onun yerine bioblas öneririm o hem erkek hem bayan için ideal

• benim saçım canlandı baya ya ayrıca etkisini 4 ayda gösteriyo sabırlı ol serumunuda al ayrıca benim çok az dökülüyo artık yani baya iyi geldi

• serum u ne kadar tek başına iyi gelmio mu

• 30 serum 3 şampuan 60 dı sanırım en son

• bepanthene,bemiks,ephynal bunların hepsi ampul...bir de tatlı badem yağı..ben kullanmıştım bir süre bir ilacın yan etkisinden dolayı inanılmaz bir saç kaybım olmuştu.dökülmeyi durdurdu (yalnız iğrenöç bir kokusu var yıkamaktan paranoya oldum) ama zamanla benim ilaç daha baskın geldi v işe yaramadı..şimdi kelim...herhangi bir ilaç kullanmıyor ve beraberinde başka sağlıık sorunun yoksa işe yarar...

• dökülüyorsa etki eder...

Kızlar Ne Diyor 3

• 13gün

Arkadaşlar, Evigen Ampul artık Evin Ampul olarak satılmaya başlanmış Eczane'lerde dün aldım:)

• bemiks bilmiyorum ama badem yağı, hint yağı ve zeytinyağı karışımnın içine bephantene ve evigen ampul kırıp kullanarak saçlarını kurtarmış biriyim.

• iki çorba kaşığı kadar zeytinyağının içine bir kapak badem yağı, bir kapak hint yağı; bir ampul bephantene ve bir ampul evigen (ya da bir başka e vitamini kapsülü) karıştırıp saç diplerine sür ve bir saat kadar bekle. ardından önce soğuk suyla saçlarını iyice akıt ve yine soğuk suyla yıka. sıcak su değdiğinde onca yağ kafanda pişiverip yapışabiliyor, aman diyeyim...

• teşekküler..

• rica ederim canım, umarım işini görür...

• kullanmadım ama çevremde bir sürü kullanan var ve iyi geliyormuş.

Yükleniyor...