Aşırı doz ilaç içildiğinde etkisi ne kadar sonra görülür?

Aşırı doz ilaç içildiğinde etkisi ne kadar sonra görülür?

Güncellemeler:
Evet yazmamın nedenini çoğu kişi anlamış. Dün gece bir kutu içtim ama bugün başım ağrıyor sadece. Beceremedim mi şimdi?
Teşekkür ederim herkese. Ne aptal bi'şeyim, intihar etmeyi de beceremedim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tipik intihar etme yöntemi daha doğrusu dikkat çekme yönetimi, yüksek dozda alınsa bile ilaçların öldürmediği biliniyor ancak dikkat çekmek isteyen kişiler bahsettiğin yola başvuruyor. Öte yan dan yüksek dozda aldığın ilaçlar vucüdunda kalıcı hasarlar veriyor etkilerini görürsün uzun vadede merak etme. Bence bir an önce acile git daha fazla geç olmadan.

• depresyon ilaçları :( onlar vardı sadece. tüh benim aklıma...

Erkekler Ne Diyor 11

• Metabolizmana bağlı kimininki hemen kana karışır kimininki yarım saati alır hapla intihar etceksen 1 tane extazy alıp 10-15 litre su iç potasyum kaybından ölürsün zaten =)

• ilacın içeriğine göre değişir ya da ilacın hangi organı etkilediğine .orada ne oluyor sen onu de önce?

• intihar etmek istiyorsan annene, babana yahut kardeşlerine söylemelisin intihar etmeye çalıştığını ama beceremediğini. onlar sana yardımcı olacaklardır bilimum kan ve morluklar konusunda.

• iyiydi bu.

• 15 dakika sonra.

• Ne içtiğine bağlı. Siyanür çok kısa sürede etkisini gösterir mesela.İntihar edeceksen haber ver annem.

• oha siyanür diye akıl mı veriosun :/ değişik bi mod.

• Akıl vermiyorum cevap veriyorum.

• En fazla 30 dk. Ancak ilacından ilacına değişmekle beraber, 1 dakika içinde etkisini gösteren ilaçlar da var.

• Beremedin, ayrıca hap içerek ölmek pek kolay değildir.Tabi etkisi yüksek ilaçlar hariç.

• O zaman daha fazla zorlamanın mantığı yok.Vazgeç bence.

• 3ay

Saat iki gibi evde buldugum butun ilaclari ictim ortalama 50-60 tane. Sonra uyuya kalmisim. Simdi uyandim agzimda ilac kokusu var aşıri karnim agriyo. Midem de bulaniyo :'(

• hayat güzel kızım ne ölemsi la saka yapıyoz. sorunun varsa çözülür elimizden gelenide yaparız

• bunu yazmaya fırsatın olmazdı sorun yok ölceksen daha etkili bişey bul

• 10, 9, 8, 7,...

• akıllı ol yapma a q ya bende denedım degmez

Kızlar Ne Diyor 7

• mide de sindirilen ilaçlar için 15-20 dkbağırsaklarda sindirilen ilaçlar için 30 dk fazla.bazı ilaçlar çok daha kısa sürede etki edebiliyor.

• ölbilirsinde bunu göze al napcaksan.

• ne ictigine bagli. 15dk-yarim saat arasi degisebilir ama yavas salimli tabletse 24 saat etkisi var. 12. saatte pik noktasina ulasiyor. sanirim dogru tur ilaclari icmemissin.

• nieki? :(

• aşırı dozdaysa 10 dakika. ama içecegin ilacada baglı

• mideni yikayacaklar puf

• İntihar etmeyi falan mı düşünüyorsun?

Yükleniyor...