Aşırı doz ilaç içildiğinde etkisi ne kadar sonra görülür?

Aşırı doz ilaç içildiğinde etkisi ne kadar sonra görülür?

Güncellemeler:
Evet yazmamın nedenini çoğu kişi anlamış. Dün gece bir kutu içtim ama bugün başım ağrıyor sadece. Beceremedim mi şimdi?
Teşekkür ederim herkese. Ne aptal bi'şeyim, intihar etmeyi de beceremedim.

0|0
21|21

En İyi Erkek Görüşü

• Tipik intihar etme yöntemi daha doğrusu dikkat çekme yönetimi, yüksek dozda alınsa bile ilaçların öldürmediği biliniyor ancak dikkat çekmek isteyen kişiler bahsettiğin yola başvuruyor. Öte yan dan yüksek dozda aldığın ilaçlar vucüdunda kalıcı hasarlar veriyor etkilerini görürsün uzun vadede merak etme. Bence bir an önce acile git daha fazla geç olmadan.

0|0
    • depresyon ilaçları :( onlar vardı sadece. tüh benim aklıma...

• Depresyon ilaçları, intihara yöneltme durumuna karşılık zehirleyici etkisi pek olmayan ilaçlardır. Sadece leyla olursun ve dünya yanda bir benzinde sen atarsın.

• Bence hayata bakış açını netleştirmeli, beklentilerini hedeflerini belirlemeli ve alternatif mutlu bir hayat nasıl yaşayabileceğini düşünmeli ve hayatın anlamını yaşamanın keyfini sürmenin yollarını aramalısın. Ya da yaşayıp deneyimlediğin her şey için daha az tepkili ve duygusal yaklaşımlar sergilemelisin.

Günün KS Videosu

Sevinç Erbulak yanıtladı
"Kötü Kadın¨ rolünü oynamak ister miydiniz?

Erkekler Ne Diyor 21

• 20 dk sonra başın döner gözlerin kararır.

0|0
  • İlacına göre değişir, sonucu da ilacına göre değişir. Böyle bir durum başınıza geldiyse acilen vakit kaybetmeden acile gidin. HEMEN!

0|0
  • Ilacın adı neydi

0|0
  • Metabolizmana bağlı kimininki hemen kana karışır kimininki yarım saati alır hapla intihar etceksen 1 tane extazy alıp 10-15 litre su iç potasyum kaybından ölürsün zaten =)

0|0
  • ilaca bağlı ama sinir sistemini etkilerse felç bile kalınabilir...

0|0
  • ilacın içeriğine göre değişir ya da ilacın hangi organı etkilediğine .orada ne oluyor sen onu de önce?

0|0
  • İçtiğin ilaç ne?

0|0
  • intihar etmek istiyorsan annene, babana yahut kardeşlerine söylemelisin intihar etmeye çalıştığını ama beceremediğini. onlar sana yardımcı olacaklardır bilimum kan ve morluklar konusunda.

0|0
  • 15 dakika sonra.

0|0
  • 10, 9, 8, 7,...

0|0
  • ilacın adı ne?

0|0
  • hayat güzel kızım ne ölemsi la saka yapıyoz. sorunun varsa çözülür elimizden gelenide yaparız

0|0
  • bunu yazmaya fırsatın olmazdı sorun yok ölceksen daha etkili bişey bul

0|0
  • En fazla 30 dk. Ancak ilacından ilacına değişmekle beraber, 1 dakika içinde etkisini gösteren ilaçlar da var.

0|0
    • Beremedin, ayrıca hap içerek ölmek pek kolay değildir.Tabi etkisi yüksek ilaçlar hariç.

• O zaman daha fazla zorlamanın mantığı yok.Vazgeç bence.

• potasyum klorür (kalbi durdurmak için kullanılır)
    yüksek doz barbitürat (solunumu durdurmada kullanılır)
    hepsinden 60 ml şırıngaya sırayla çek kalp damarına enjekte et 30 dakikada ölürsün
    not 100/100 ihtimalle ölürsün not 2 ilk önce barbitürat enjekte et uyku haline sebep oluyor uyumadan önce potasyum klorür enjekte et

0|0
  • isteyen istedigini yapsın arkadaş belliki bir yakarış icinde ucurumda oldugunu belirtmek istiyor cevresine ama genede iyi düşün ben düşünemiyorum * kafana silah sıkmak acısız ölüm şeklidir hap yerine onu dene

0|0
  • Hayata neden geldiğini bilmeyenler için yasamak hiçten ibaret. Yaradılış sebebini araştıranlar için şey den ibaret.

0|0
  • Saat iki gibi evde buldugum butun ilaclari ictim ortalama 50-60 tane. Sonra uyuya kalmisim. Simdi uyandim agzimda ilac kokusu var aşıri karnim agriyo. Midem de bulaniyo :'(

0|0
  • akıllı ol yapma a q ya bende denedım degmez

0|0
  • Ne içtiğine bağlı. Siyanür çok kısa sürede etkisini gösterir mesela.

İntihar edeceksen haber ver annem.

0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• mide de sindirilen ilaçlar için 15-20 dk

bağırsaklarda sindirilen ilaçlar için 30 dk fazla.

bazı ilaçlar çok daha kısa sürede etki edebiliyor.

0|0
    • 34 tane tansiyon ilacı aldım, yatarken sorun yok ama ayakta durmakta zorluk çekiyorum

• ne ictigine bagli. 15dk-yarim saat arasi degisebilir ama yavas salimli tabletse 24 saat etkisi var. 12. saatte pik noktasina ulasiyor. sanirim dogru tur ilaclari icmemissin.

0|0
  • ölbilirsinde bunu göze al napcaksan.

0|0
  • nieki? :(

0|0
  • Bende aldim ama hiçbirşey olmdi 35 e yakin farklı. Farkli ilaç aldim çok çok az bulanti oldu ama hiçbirşeyolmadi bende beceremedim

0|0
    • 1ay

3 denedim başaramadım bu gün yine deniyecem

• 1ay

arkadaşlar uyuşturucu denediyor hiç işmedim
      nerden bulunur bilmiyorum

• aşırı dozdaysa 10 dakika. ama içecegin ilacada baglı

0|0
  • İntihar etmeyi falan mı düşünüyorsun?

0|0
  • mideni yikayacaklar puf

0|0
  • bir yıl önce ben de denemiştim 18 ilaç içmeme rağmen hiçbi etkisi olmamıştı doktora gidip midemi yıkattım bitti gitti şimdi daha etkili bişey istiyorum öldürmeyecek ama etkisini göstericek bişey gerçekten tükenmenin doruklarındayım

0|0
  • Bazı insanlara ölmek istemek saçma, zavallıca hatta ergence olarak gelebilir. İlaç içerek ölmek zordur arkadaşım. Bize dizilerde filmlerde gösterdiklerinden ibarettir her şey. Elbette öldürecek ilaçlar vardır. Ki bunları kendim için araştırıyorum. 3 gün sonra 20 olacağım. Ve o gün bu hayata son vermek istiyorum.
    İlaçla intihara teşebbüs etmek her zaman ölmek istemek değildir. Bir yakarış vardır. "Ben buradayım. Acı çekiyorum. Görün beni" demenin bir yoludur bu. Ben bir yakarıştan dolayı yapmayacağım. Çok hata yaptım. Affedilmesi zor şeyler. Ve inanın kimsenin canını yakmak istemedim. Ama her seferinde içim parçalandı. Anlattıklarım sevgiden aşktan ibaret değil. Zira bir erkek için canıma kıymak beni zavallı gibi gösterir. Bir insanın canına kıymak istemesi nereden bakarsanız bakın zavallıca gelir gerçi.
    Konumuza dönelim. Araştırdığıma göre kalp ve şeker ilaçları etkili. Baya etkili. Aşırı dozda almak önemli. Gidip draje ilaçlar içme. Bir boka yaramıyorlar. Kas gevşetici de içme. Zira idrarını bile tutamayabilirsin. İlaçların aşırı doz uyarısının olmasına dikkat et.
    Kendini öldür demiyorum. Ama yapacaksan adam gibi yap. Hoş bir çaresi bulunur her şeyin. Ama ne gerek var?

0|0
  • Kendine zarar verirsin bende denemiştim 18 yaş günümde tam 60 tane ölmeyi düşünerek içtim 3 gün yoğun bakımda kaldım sadece kendime zarar verdim ailemle kavga ettim canıma son vermek istedim ama sonra yaşıyorum işte canı almayan Allah almıyor :)) 9 ay geçti intiharımdan midemden dolayı hergün hastanedeyim ölmek istiyorsan hap felan değil çözüm daha etkili birşey düşün :))

0|0
  • Arkadaslar aileme intihar susu vermek ne kullanabilirm

0|0
  • Ben bilemedim 5 tane epilepsi ilaci ictim etki edermi ictikten sonra uyku bastirdi butun gun uyumusum uyanincada felaket mide bulantisi bana ne etkisi olur bunun?

0|0
  • 750 gr lik bir ilac icin zehirlenmem gerek dikkat cekmem icin kacta tane icmem gerek?

0|0
  • ben 2 günde 40 a yakın hap yuttm ama hala bişey olmadı 1 gün gecti miğdem biraz agrıyor sorun cıkarmı?

0|0
  • Ailemle aram yok, hayattan zevk alamıyorum, arkadaşlarım yok, sevgilim yok, huzurum yok, mutlulğum yok, sosyal bir hayatım yok, hiçbir şeyim yok. Hiçbir şey yapmak istemiyorum, hayallerim yok, hedeflerim yok, umutlarım yok, geleceğim yok, tam anlamıyla bunalımdayım, kafayı yedim, gerizekalı oldum. Kendimi öldürmek ve bu hayattan silinmek istiyorum.

Ben sadece 17 yaşında genç bir kızım..

0|0
  • Bende şimdi içtim huhuuuuuu

0|0
  • bende ıctım paref dıe bır hap 7 tane bna brsey olmadı gece ıctım hala ıyıyım sadece halsızlık bas ağrısı fılan yaptı ne olacaktır?

0|0
  • Bende evlilik yaptım 17 yaşında gençliğimi yasayamadm eşim ilgisiz sevgisiz aşk kalmadı ona dai artık boşanmak istiyrm 3 çocuk var ne yapacagimi şaşırdım ve dün 1 kuru doğum kontrol hapı içtim hayattan zevk almıyorum artk

0|0
  • INtihar etmeyi dusunyrum ama yapmakta istemiyrum cok kotuyum

0|0
  • Bnde inthar etmk istyrm cunki oz abm cocuklgmda bna tecavuz etti kndmi ondan korumya calstikca olyi bilmyn insanlr hkkimda atp tutyo.. hytma her giren hytimi s. k. p gdyo bir gun olsn yuzm gulmedi bni kmse anlmio eski nisanlmdan siddet gordm bna uystrcu hp verdi surekli iki yil boyunca bn farktmeden ve bndn oda fydlndi.. cok sukur ondn kurtuldm bu defa ailm bni gorcu uslu bryle gorsmemi istediler adam ylncydi ailmi cok uyrdm dinlmdi bbi nikhtn onceki gun terkedildm.. guvndgm her erkk bna kazk cakti smdide kmseye guvnmyrm korkyrm hersyi unutup gne biryle bir hyt kkurmk istedm ida tek bir htmda sogudu bnden olmk istyrm cok drnedm ypmdm var mı kirlk ktil bni oldrsu para verrm inthr susu versn

0|0
    • 3ay

Babm vefat etti ve benim kmsem yok abm bni gazinolra satti biri bna ciddi anlmda iyilk ypsn mutlu olmyrm cunki yoksa mafylra saracm ya da tefecilerden para alip odemycm oldrmleri icn biri bna iylk ypsn nolurr

• 1ay

Bana ulaşır mısın

Yükleniyor...