Sanırım karnımda kurt var ?

dışkımda oynayan bişyle grördüm ..galiba karnımda kurt var zararı olur mu =?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 21

• Doktora gidp tahlil yaptırdıktan sonra gerekli ilaçları kullanman lazım parazitler için.Zararlı olur yoksa.

• Yıkamadan yersen besinleri kurtda olur kuşda.. hemen aile hekimine git gerekli ilacı yazar o sana onu kullanırsın,yok gitmem almam ilaç milaç dersen en yakın düğün evinde alırsın soluğu kurtlarını orda dökersin

• olur tabi aynı tualete dışkısını yapan varsa bulaşabilir ilaçları var dr git herkeze bulaşmadan yada ikinci tualet varsa oraya sen yap sadece

• hemen doktora git Kabak cekirdegi ye

• zararı olsa bile onu sahiplenmişsin :) kurtum var yazmıssın ya güldürdün beni. dr ye git

• bende de oluyodu bi aralar doktora git.

• çig kabak çekirdegi yemen lazım hiç bişeyin kalmaz

• Geçmiş olsun sen doktora git en isimi yoksa sakıncalı olur

• Dr. git hemen tenye yada başka cins bir bağırsak kurtu olabilir.geçmiş olsun

• Evet, olur.. Hemen doktora git, tenya dökücü ilaç tedavisi yapsın..

• ne olur

• Midende hasar oluşabilir. Düşünsene, kurt var midende..

• midede bakteri florası bulunmaz. bu durum muhtemelen bağırsaklarınla ilgili. burada sormaktansa dr a gitmen daha faydalı kanımca.. ayrıca sadece tenya değil vücudumuzda birçok türde mikroorganizma mevcut..alerjik bi durum da söz konusu olabilir, bu durumda eozinofil değerine bakılmalı.. neyse özetle hadi dr a :)

• Bu kurtlar küçük ise korkacak bişey yok. Doktora git ilaç versin geçer. Ancak doktora gitmessen zamanla büyüğü oluşur ortalama uzunluk 15 cm. Kalınlığıda kalın yani öyle kocaman bişey.. :S

• Siteden soğudum ya nasıl bir sorudur bu :/ cevap vereyim ama zararı olmazmı olur tabi o kurtların ağzı böle telli telli dikenleri var o dikenleri bagırsaga batırıp kanını emiyorlar tabi buda kaşıntı ve acı veriyor o yüzden doktora git ilaç versin ayrıca bulaşıcı o annenle babanada söle

• herkes te var o. korkacak bir şey yok.

• vöööö :)

• zararı olmaz mı yedıklerne ortak olur faydasıda var kılo alamazsın ıste :) ote yandan buyur buyur kocamn olur rahatsız eder amelıyatla alınır, kucuk bı kuzenmde 40 cm cıkmıs babası gordgmde yılan yutmus sandım bızım oglan dedı :):):)

• yok bi zararı sadece cok zayıflıyosun çünkü yediklerinin cogunu o kullanıyo

• insanın içinde başka bir canlı var demek :) doktora git tabiki zararı olur söylediğin şeye bak :)

• acilen doktora git ilacini al

• en kısa zamanda gitmezsen hızlı büyürler bunlar ben biyoloji iyi bilirim bunların tek çıkış yolları ya anüstür yada burnundur evet burnun :S acil doktora git utanacak birşey yok bunda eger utanıyosan tabi yoksa beklede bak bakalm burnundan nasıl cıkıyor inanmazsan araştırarak dediğimi doğrulayabilrsn

• dr a gitmen kesinlikle gerekir.. çünkü birden fazla nedeni olabilir bu durumun.. ama telaşlanma çok da büyütülecek bir durum değil

• direk lağman o zaman en temizi

Kızlar Ne Diyor 6

• Doktora git Tenya olabilir.

• olur tabi .

• neyseki karnında değil o kurtlar.vermazol diye bir ilaç var bizim yeğene vermişlerdi.varsa diye.bişi çıkmadı onda ama etkili bişeymiş doktor öyle dediydi.

• kil kurdu var bagirsaklarinda ozellikle geceleri yumurta yapmak icin anus cevresine gelip kasintiya yol acarlar Kontil adli ilaci al 6 tablet var 3 tableti cigne 15 gun sonra diger 3 tableti tadi kotu ama aninda parazitleri felc ediyor pirazikuantel kontil adli ilacin etkin maddesidir

• Doktora git.ilaç vericektir.

• Doktora git hemen . Kardeşimdede olmuştu kırmızı bi şurup verir sanıyorum .. Dışkında kırmızı olur çok komik ben gülmştm :D

Yükleniyor...