Barfiks boy uzatır mı?

Bi süre barfiks sporu yapmıştım baya geliştirmiştim kendimi ama, bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım... şimdi yeniden başlamak istiyorum çünkü boyum 155 kaldı.. 18 yaşındayım, barfikse devam edersem boyum uzar mı?

1|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim ben vücudumu gelişttiriyorum profesyonel anlamda barfiks boyu uzatır ama günde 10-20 defa felan değil 400-500 arası çekmen lasım ve bunun yanında koşu ( onbin km günlük en az) iple atlama (1000 defa) ve mekik (900-1000 arası) işe yarar bunlar kesinlikle önerilir ve plates hareketleri kemikte eğiklikleri düzleştirerk boyu uzatır bence bunları yap :D ayrıca doktora git ve kemik uçların kapanmışmı öğren eğer kapanmamışsa kendiliğinden uzama şansın var kapanmıssa tavsiyelerimden baska çaren yok bide klişe olcam ama basketbol da ise yarar

1|0
    • Şikayet

günde 100-200 barfiks çekebilirim.. günde 4 kilo metre yürüyorum.. vitamin hapları alıyorrum.. bu benim için yerterli olur sanırım.. profoyonel anlamda yaparsam bu sporu fazla kas yapabilirim.. hoş durmuyor :D

• Şikayet

on bin demisim 10 km dicektim :D

• Şikayet

günde 500 barfiks 900 mekik kafan güzelmiş kardeş hangi proo bunları yapar cok merak ediyorum