Barfiks boy uzatır mı?

Bi süre barfiks sporu yapmıştım baya geliştirmiştim kendimi ama, bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım... şimdi yeniden başlamak istiyorum... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim ben vücudumu gelişttiriyorum profesyonel anlamda barfiks boyu uzatır ama günde 10-20 defa felan değil 400-500 arası çekmen lasım ve bunun yanında koşu ( onbin km günlük en az) iple atlama (1000 defa) ve mekik (900-1000 arası) işe yarar bunlar kesinlikle önerilir ve plates hareketleri kemikte eğiklikleri düzleştirerk boyu uzatır bence bunları yap :D ayrıca doktora git ve kemik uçların kapanmışmı öğren eğer kapanmamışsa kendiliğinden uzama şansın var kapanmıssa tavsiyelerimden baska çaren yok bide klişe olcam ama basketbol da ise yarar

• günde 100-200 barfiks çekebilirim.. günde 4 kilo metre yürüyorum.. vitamin hapları alıyorrum.. bu benim için yerterli olur sanırım.. profoyonel anlamda yaparsam bu sporu fazla kas yapabilirim.. hoş durmuyor :D

• Öncekileri Göster
    • on bin demisim 10 km dicektim :D

• günde 500 barfiks 900 mekik kafan güzelmiş kardeş hangi proo bunları yapar cok merak ediyorum