• Sor
  • Bence

Akıntı sorunu yaşayan bir kadın hamile kalır mı?

akıntı sorunum var yeşil yada sarı akıntı geliyor çamaşırımda ve bu durumdan rahatsızım doktorada çekindiğimden gidemiyorum ileride sorun yaşarmıyım... Daha Fazla

Güncellemeler:
iltihap varsa düzelir sanırım ilaçla ileride gebe kalamama riski oluşturmaz sanırım

En İyi Görüş

• Eğer akıntı yeşil ya da sarı geliyorsa enfeksiyondan,süt kesiği gibi pütürlü ve koyu kıvamlı geliyorsa mantardan şüphe edilir.Utanmanı gerektirecek bir durum yok.Üstelik sandığın gibi bi durumla karşılaşacağını sanmıyorum.Öyle bile olsa utanacak sıkılacak birşey yok sağlık söz konusu nihayetinde.Lütfen doktora gidiniz hanımefendi. :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum araştırdım vajina kanserisin.Acil doktara gidip test yaptırıp ameliyat olmalısın.Yoksa :(

• Terbiyesiz

Kızlar Ne Diyor 5

• ayni sorunu yasadim yalniz benim ki kasiniyorduda ama annem kendinde seninkinin aynisindan oldugunu söylemisti ve kokuyorduda doktorun verdigi tek bir hapla tedavi oldu mantar hastaligiydi benimkide öyle 24 saat icinde yok oluyor sakin cekinme doktordan.sadece cekinip utandigim icin 2 hafta kadar bu kasintiyla yasadim ve cok kötü bir olay gercekten!

• bende kaşıntı yok sadece akıntı var

• demek istedigim annemdede kasinti yoktu sadece akinti ve kokuydu ama ayni hastalikdi ve ayni tedaviyi gördü

• büyük bir ihtimalle mantar var sende vajinal bölgenin kuru kalmasına dikkat et

• çekincek ne var şaka mısın sen ? bişi yapmıyor doktor merak etme açıp bakmaz mantardır yada iltihap tahlil yapar ilaç veriri

• Bu akıntılarla birlikte kokuda oluyorsa bence mutlaka doktora git utancını bi şekilde yen :(

Yükleniyor...