• Sor
  • Bence

Vücuttaki çatlaklar nasıl geçer?

Bundan 2 sene önce 90 kiloydum. Ondan sonra 30 kilo verdim ve şimdi malesef karın bölgesinde çatlaklıklar var, bacaklarımdada var. Bunlar nasıl ve... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Karın çatlaklarına karşı ne tür önlemler alınabilir link Karın çatlaklarının tedavisinde hangi yöntemler kullanılır link Karın çatlağı peeling ile geçer mi link Karın çatlaklarını evde hangi bakımlarla geçirebilriiz link Karın çatlaklarını gidermek için ne tür ürünler kullanılabilir link

Erkekler Ne Diyor 9

• " Bilginiz olan varmi? "fdşalşfhlaksjlshjfghsfj

• Cokmu komik? Almanyada dogup büymemden kaynaklanabilir mi? ^^

• Öncekileri Göster
    • yazık la almancı, yüklenme

• sen yazdın la bunu !

• Bi doktora görünmesen mi acaba şu anda

• Geçmez.

• geçmez ameliyat olman lazım doktora gidersen daha kesın bılgıler alabılırsın

• bunun ameliyati veya tedavisi yok

• deriyi gerginleştiriyorlar var :)

• o çatlaklıklar geçmez kilo aldıkça derin esnemiş , bi cildiye ye görün aynı sorundan bende müzdaribim bi ilaç yazdı kullanıyorum şuan

• Çok fazla kilo vermedim. Normal kilodayım, bende bile var. Geçeceğini sanmıyorum.

• Kilo veriminiz nasıl oldu ? İlaç kullanımı vs. ? Sanırım saglıksız bır sekılde hızlı kılo verdınız.

• Sporla verdim bide ekmek yemedim sadece meyve

• Sporla verılen kılolarda (sıkı bir diyetle) büyük çatlaklar oluşmaz. Arkadaslarında dedıgı gıbı bir doktora gozukmenızde fayda var.

• evet geçmez

Kızlar Ne Diyor 12

• catlaklar kırımızı ise catlak kremi kullanabilirsin beyazsa care yok

• 19gün

Kesin ise yarar mı krem benim kırmızı şu an nerden alabilirim ismini verebilirmsn

• Çatlak geçmez malesef

• hızlı kılo alıp verdigin icin catlaklar olabilir bu normal aslında her kilo alıp verende olur genelde. eger cok fazlaysa bir dermotologa git belki krem verir hergun bolgesel uygularsın egzersiz yaparsın ama yınede doktra gtmeden krem yada ilac alma.

• doktora git derim çünkü geçmiyor bildiğim

• kimyasal peelingle deri soyuluyor bu yöntem çatlaklarda da kullanılıyor diye biliyorum.bi araştır istersen

• Benim de var. 14 yasimdan beri kilo alip verdim.. sürekli diyetteydim. Gögüslerimde ve lovehandles olan yerde var. Bi de kollarimin arka tarafinda ama zaman gectikce beyazlasti onun icin artik önemsemiyorum ama o zamanlar bunalimdaydim cok kötüydüm agliyordum sürekli. Krem falan almistim hic bisey fayda etmiyor.. tek cözüm zaman ve kendini bu sekilde kabullenmen.

• valla bı komsum formul soyledı hamıle olunca baya catlamıstı karnı artık gecıomus soylımmıı formulu

• çatlak kremleri var onlardan kullan

• tatlım bi doktora görün bi

• geçmez.

• çatlaklar vermekten değil almaktan oluşur cınım

• 19gün

Sen bir arastr istersen neden oluşuyor

• Spor yapmadan mı kilo verdin ?

Yükleniyor...