Vücuttaki çatlaklar nasıl geçer?

Bundan 2 sene önce 90 kiloydum. Ondan sonra 30 kilo verdim ve şimdi malesef karın bölgesinde çatlaklıklar var, bacaklarımdada var. Bunlar nasıl ve nezaman geçer ? Şimdiden tskler.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Karın çatlaklarına karşı ne tür önlemler alınabilir link

Karın çatlaklarının tedavisinde hangi yöntemler kullanılır link

Karın çatlağı peeling ile geçer mi link

Karın çatlaklarını evde hangi bakımlarla geçirebilriiz link

Karın çatlaklarını gidermek için ne tür ürünler kullanılabilir link

Erkekler Ne Diyor 8

• " Bilginiz olan varmi? "

fdşalşfhlaksjlshjfghsfj

• sen yazdın la bunu !

• yazık la almancı, yüklenme

• hava mı atıyosun yani anlamadım, bu akım 90larda kaldı diye biliyordum :/

• Öncekileri Göster
  • Bi doktora görünmesen mi acaba şu anda

• o çatlaklıklar geçmez kilo aldıkça derin esnemiş , bi cildiye ye görün aynı sorundan bende müzdaribim bi ilaç yazdı kullanıyorum şuan

• Çok fazla kilo vermedim.

Normal kilodayım, bende bile var.

Geçeceğini sanmıyorum.

• Geçmez.

• Kilo veriminiz nasıl oldu ? İlaç kullanımı vs. ? Sanırım saglıksız bır sekılde hızlı kılo verdınız.

• Sporla verılen kılolarda (sıkı bir diyetle) büyük çatlaklar oluşmaz. Arkadaslarında dedıgı gıbı bir doktora gozukmenızde fayda var.

• Sporla verdim bide ekmek yemedim sadece meyve

• evet geçmez

• geçmez ameliyat olman lazım doktora gidersen daha kesın bılgıler alabılırsın

• deriyi gerginleştiriyorlar var :)

• bunun ameliyati veya tedavisi yok

Kızlar Ne Diyor 12

• doktora git derim çünkü geçmiyor bildiğim

• catlaklar kırımızı ise catlak kremi kullanabilirsin beyazsa care yok

• hızlı kılo alıp verdigin icin catlaklar olabilir bu normal aslında her kilo alıp verende olur genelde. eger cok fazlaysa bir dermotologa git belki krem verir hergun bolgesel uygularsın egzersiz yaparsın ama yınede doktra gtmeden krem yada ilac alma.

• geçmez.

• kimyasal peelingle deri soyuluyor bu yöntem çatlaklarda da kullanılıyor diye biliyorum.bi araştır istersen

• çatlaklar vermekten değil almaktan oluşur cınım

• tatlım bi doktora görün bi

• valla bı komsum formul soyledı hamıle olunca baya catlamıstı karnı artık gecıomus soylımmıı formulu

• çatlak kremleri var onlardan kullan

• Çatlak geçmez malesef

• Benim de var. 14 yasimdan beri kilo alip verdim.. sürekli diyetteydim. Gögüslerimde ve lovehandles olan yerde var. Bi de kollarimin arka tarafinda ama zaman gectikce beyazlasti onun icin artik önemsemiyorum ama o zamanlar bunalimdaydim cok kötüydüm agliyordum sürekli. Krem falan almistim hic bisey fayda etmiyor.. tek cözüm zaman ve kendini bu sekilde kabullenmen.

• Spor yapmadan mı kilo verdin ?

Yükleniyor...