• Sor
  • Bence

Göğüste sıkışma hissi yaşayan var mı?

zaman zaman göğsümde sıkışma hissediyorum ancak bu his üzüntülü stresli olduğumda oluyor. doktorada gittim hiçbir anormallik yok yapılan tetkiklerde ben bi anlam veremiyorum buna yardımcı olurmusunz aynı şeyleri yaşayan varmı?

Güncellemeler:
herkese hassasiyetinden dolayı teşekkürler ediyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• geçmiş olsun..aynısı bende de vardı..dr kas ağrısı demişti..stres tetikliyor vücuttaki bütün kasları..

Kızlar Ne Diyor 12

• sindirim ve boşaltım sistemin de tetkikten geçti mi? reflü kalp ağrısıyla karıştırılan sancılara sebep olabiliyor mesela.

• ritmi nasıl hızlımı ?

• ritim ilacı kullandım sonra bıraktırdı doktor buna ne gerek var diye

• ya anlatamadım ki kalbinde sıkışma olduğunda çok hızlı atıyorsa panik atak hbercisi olabilir

• Stres+Panık Atak...

• yengemde de oluyordu. sonra panik atak çıktı.

• sen bana küsmüsün :(

• neden

• arkadaşmısınz

• masa başı iş yapıyorsan ondan da olabilir.bende bunun bin kat daha acılı ve sancılısı oluyor daralma geldiğinde sakın sıkma kendini arkana yazlan hatta yatabiliyorsan sırt üstü yada sağ tarafına yat ve nefesinin ritmini tuttur.çok derin nefes alma batma hissi yaşatır hafif ama düzenli nefes al

• evet tam tarif ettin

• iki güne bir aspirin at ağzına çiğneyerek yut ama bir kaç güne rahatlarsın biraz olsun

• aynı şey bendede oluyo bazen aşırı derece üzüntülüysem ve bu bikaç gün sürerse çok fena göğsüm sıkışır ama eğer kız kardeşime sinirlendiysem kalp krizi geçirmeme bile sebep olabilir :I

• kız kardeşini sev sinirlenme

• onu çok seviyorum ama bazen çok cadı olabiliyo

• o panik atak

• strestendır iştesakın ortamlarda kalmayı dene

• Evet strestendir.. Geçmiş olsun şükredelim ;)

• sağolun

• szde sağolun

• psikolociktir o :(

• benim panik atak hastalıığım var ondan oluyo arada belki sizinki de ondandır. peki dinlenince geçiyo mu?

• sakınleşince geciyor

• Öncekileri Göster
    • hyr

• o zaman gerçekten de bir şey yoktur gaz sıkışması felan oluyodur doktor bi şey yok dediyse ya da sinirlendiğiniz zaman kan basıncından dolayıdır

Erkekler Ne Diyor 4

• bendede olmuştu, doktora gittim, hiç bir sorun yok dedi, stress ten kurtulmaya bak

• panik atak etkisi

• Psikolojik oluyor. Üzüntülü ve stresli zamanlarda nüksediyor. Hanımdan biliyorum Antidepresanla geçiyor ama kalıcı çözüm değil.

• strese bağlı gaz sancısı olabilir

• gaz değil

• Öncekileri Göster
    • olumlu çıktı

• eğer hareketsiz biriysen ani hareketlerde göğüs kaslarına kramp giriyordur

Yükleniyor...