• Sor
  • Bence

Devlet hastanesinde diyetisyenden nasıl randevu alabiliriz?

devlet hastanesinde diyetisyenden randevu nasıl alabiliriz. diyetisyen diye yazıyomu randevu sisteminde ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 182 den alabilirsin. evet diyetisyen yazıyor.

• teşekrler

• rica ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• bu bi sağlıkçıya sor istersen benim arkadaşlık listemde çok bi bak istersen

• bende bir devlet hastanesinde çalışıyorum ve bi diyetisyenimiz var kendisi 160 kilo kendine hayrı yok :D

• durum vahim :O

• öyle birine düşersen artık iyice şişersin :D

• dahiliye olabilir diyetisyenlik diye bi bölüm oldugunu sanmıyorum randevu kısmında yanı alan olarak

• aynen doktorlarda nasıl açık şekilde yazıyorsa diyetisyende de öyle.

Kızlar Ne Diyor 7

• 182'yi aramalısın

• diyetisyenlik yok dahiliyeyee git rahatsız olduğunu söle oraya yönlendiriyo seni

• hadi ya uğraçtırıcı

• ewt zaten netten yeni randevu alma istemi çok saçma olmuş yaa..

• aynen baya karışık flan

• 182 yi ara ama öncelikle dahiliyeye randevu veriliyor dahiliyede bazı testler yapılıyor sonra diyetisyene yönlendiriliyor.

• peki teşerkkler

• Dahiliye bölümüne randevu al. dahılıye kan sonuclarına bakıyo. şeker oranına fılan.o seni diyetısyene yönlendırıyo.bn gıttım dahılıyeye.hem aç hem tok karına kan aldı.daha sonra dıyetısyene gonderdı. devlet hastanesne gıttm bnde

• peki iş yaradımı zorlandın mıı diyetisyene gttgnde. kaç kilo verdin mesela

• Öncekileri Göster
    • Valla sabah bı yumurta bı dılım peynır bı dılım çavdar ekmegı yıyorum. kepek ekmegı yeme normal ekmekten farkı yok.
      öglen yemek yemıyorum. akşam 4 gıbı beyaz tavuk yagsız tuzsuz yarım yıyorum. akşamda 2 3 tane ıstedıgım meyvadan yıyorum. bol su ıcıyorum o kdr. şuan öyle bı mıdem kazınıyo ki.ama ben bu dıyetle o kdr kıloyu verdım.o kdr kılo veren 10 kılo fazlalıgımı veremıcek. hırslandırıyrm kendımı :)

• hadi yaaa :)) aslında çokda zor bi diyet değil su zaten tok tutuyo :)) ve zamanla mide küçülüyo

• burdan istediğin devlet hastanesinden randevu alabilirsin,sisteme kaydol. link

• beslenme ve diyetetik...

• teşekkrler.

• rica ederm

• netten ya da 182 den alamıyosan muhtemelen randevusuz dalıyosun diyetisteyene giden kimse olmadğından randevu vermeye bile tenezzül etmiyolar

• aynen katılıyorum.

Yükleniyor...