Devlet hastanesinde diyetisyenden nasıl randevu alabiliriz?

devlet hastanesinde diyetisyenden randevu nasıl alabiliriz. diyetisyen diye yazıyomu randevu sisteminde ?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• bu bi sağlıkçıya sor istersen benim arkadaşlık listemde çok bi bak istersen

0|0
    0|0
  • bende bir devlet hastanesinde çalışıyorum ve bi diyetisyenimiz var kendisi 160 kilo kendine hayrı yok :D

0|0
    0|0
  • dahiliye olabilir diyetisyenlik diye bi bölüm oldugunu sanmıyorum randevu kısmında yanı alan olarak

0|0
    0|0
  • aynen doktorlarda nasıl açık şekilde yazıyorsa diyetisyende de öyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 182 yi ara ama öncelikle dahiliyeye randevu veriliyor dahiliyede bazı testler yapılıyor sonra diyetisyene yönlendiriliyor.

1|0
    0|0
  • Kizlar bn 21yasindayim ve 85 kiloyum boyum 1.79 bel kemiklerim var bidefa dahiliyyeye gittim aptal doktor bni diyetisyeme gondermedi kilo verme kemik erimesi olusur dio ama bn boyle cok rahatsizim farkli bir yontem veya baska bir fikri olan var mı napayim:(

0|0
    0|0
  • 182'yi aramalısın

0|1
    0|0
  • Dahiliye bölümüne randevu al. dahılıye kan sonuclarına bakıyo. şeker oranına fılan.o seni diyetısyene yönlendırıyo.bn gıttım dahılıyeye.hem aç hem tok karına kan aldı.daha sonra dıyetısyene gonderdı. devlet hastanesne gıttm bnde

0|0
    0|0
    • peki iş yaradımı zorlandın mıı diyetisyene gttgnde. kaç kilo verdin mesela

• hadi yaaa :)) aslında çokda zor bi diyet değil su zaten tok tutuyo :)) ve zamanla mide küçülüyo

• Kızlar ben diyetisyenlik 4. sınıftayım. Öğünlerin sık verilmesinin sebebi vücudu kıtlık psikolojisinden uzak tutmak. Kısa süre tekrar yiyeceğin geleceğini bilmek yağ yakımına olumlu etki eder. Az yerseniz vücut kıtlık psikolojisi nedeni ile kaliriyi kendini saklamak isteyecektir.

Ayrıca, istediğiniz kiloya geldiğibiz gibi diyeti bırakırsanız vücut birkaç sene içerisinde eski kilosuna döner. İstediğiniz kiloya ulaştıktan sonra da diyetisyene mevcut durumu korumak amacıyla devam etmek gerekir.

• burdan istediğin devlet hastanesinden randevu alabilirsin,sisteme kaydol. link

0|0
    0|0
  • netten ya da 182 den alamıyosan muhtemelen randevusuz dalıyosun

diyetisteyene giden kimse olmadğından randevu vermeye bile tenezzül etmiyolar

0|0
    0|0
  • diyetisyenlik yok dahiliyeyee git rahatsız olduğunu söle oraya yönlendiriyo seni

0|0
    0|0
  • beslenme ve diyetetik...

0|0
    0|0
Yükleniyor...