Arkadaşlar aranızda Lustral kullanan var mı?

Gizli Üye
Her gün tekrarlayan şiddetli baş ağrılarım için doktora gitmiştim. Şikayetlerimiz anlatınca, doktor gerilim tipi baş ağrısı olduğunu ve psikolojik olduğunu söyledi.1 ay boyunca Lustral 50 mg. kullandım. Sonrasında yeterli gelmedi ve 100 mg. kullanmaya başladım. Yaklaşık 2,5 aydır kullanıyorum bir nebze olsun iyileşme durumu var.

Depresyon ilaçlarının libidoyu düşürdüğünü biliyorum ki başlangıçta daöyle olmuştu fakat şimdilerde ise aşırı yükselmiş olmalı ki kendime hakim olamıyorum. Bu ilacın böyle bir etkisi olabilir mi? Aynı durumu yaşayan ya da ilacın herhangi olumlu bir etkisini gören var mı?
Arkadaşlar aranızda Lustral kullanan var mı?