• Sor
  • Bence

Adet geciktirici hap kullanmadan nasıl adetimi geciktirebilirim?

Hap kullanmak istemiyorum fakat adet belirtileri başladı haftasonuna adet olurum kesin haftasonuda tatile gideceğim ama hapta kullanmak istemiyorum başka doğal yöntemler varmı bildiğiniz ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• tarçın duymuştum. bir tatlı kaşığı suyla içiyormuşsun. geçiktirici gibiymiş.

• kaç gün öncesnden yapmak gerekyr bunu ve ne kadar geçiktriyor ?

• Öncekileri Göster
    • rica ederim. sonucunu bana bildir.

• tarçın işe yaradı mı ya :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Kesin geciktirmek istiyorsan adetten 3 gün önce geciktirici ilaca başlaman gerek.Doğal bir yönetm yok geciktirmek için.

• hamile olduğunu düşün. ona göre kendini kandır tyiyatro yap. oyun gibi. ama işe yarıyor.mesela gün içinde karşıdan karşıya geçerken kendi kendine ay hamileyim dikkatli yürüyim de. gecikirsin. ciddiyim

• hamile kal.adet falan görmezsin :))

• hiç kız yazmamış hep erkek yazmış adet şeyini :D

• arkadaş ne bilgi birikimi var bizdede heee :))

• Tampona dayan, başka bi çözümü yok. Geçiktirirsin düzenin tamamen bozulur.

• Asprin kullan , yada Diane yani... Hap kullanmadan olmaz :)

• doğum kontrol haplarıda geçikme sağlar

Kızlar Ne Diyor 4

• malesef bildiğim bir yöntem yok geciktirici hap bütün regl düzenini değiştiriyor tampon kullanabiliyorsan tampon daha iyi çözümtarcın işe yararsa güncelleme yapta öğrenelim;)

• Senin yumurtalıklarına kastın var galiba

• Başladığı gün bir tane kuvvettli ağrı kesici iç hiç bişey gelmezApranax 500 mg mesela

• Onu da aç karnına içme , ve de sakın çiğneme... Bu yüzden ölüm olmuştu geçen aylarda

• Herhalde yani öyle içerse artık ne regl olur ne kan görür ne ped derdi olur mefta:)))

Yükleniyor...