• Sor
  • Bence

Bozuk süt içtim bir şey olur mu?

Koca bi bardağı bitirdikten sonra farkettim :( napiyim bişey olur mu zehirlenme falan

En İyi Görüş

• cok sorun olmaz strese sokma kendini...midende şu anda psikolojik olarak bir sanci hissedebilirsin cunku kafaya takmisin herhangi bir durumda kus sorun olmaz

• Tmm saol:(

Erkekler Ne Diyor 19

• olmaz

• Miden bozulabilir en fazla.Tamamını içmeden tadına bak önce bundan sonra artık.

• çırçır olursun valla ellerını arkandan alamazsın:)))

• belki ölürsün:) deli misin ya bozuk sütten bişey olmaz. olsa olsa ishal mide ağrısı hassasiyetin varsa alerji. merak etme

• Sıkıntı olmaz birşeyler yememeye çalış.Sadece biraz ishal eder.Uyumadan önce bir saat kadar da bekle.Çünkü bozulmuş süt permante bakterisi içerir alerji olurmu diye bekle diyorum yani...Takma kafana o kadar

• Tamam o zaman saol

• Ic bulantisindan oteye gidecegini sanmiyorum ama dikkat et.. simdi sen ondan psikolojik olarakta etkilenip kotu hissedersin kendini

• Cırcır olursun bişe olmaz :D

• nerden içtiğine bağlı bardak belki büyüktür olabilir hani zehirlenme ihtimali de var

• ilkokul öğrencilerine sormak lazım

• sütü bozuk... (sen değil içtiğin materyal)

• zehirlenirmisin bilmemde sabaha borozan gibi öttürürsün heralde

• Kaç gün geçmiş tarihi?

• Gecmemis

• Öncekileri Göster
    • Galiba yogurt gibiydi cunku

• Geçmiş olsun o zaman.En fazla cır cır olursun heralde ya takma kafanı

• mıgde bozulursa hemen doktora kos ...

• son kullanma tarihi mi geçmiş?

• Hayır yogurt gibi olmus sadece

• istifra etmelisin. şikayetin varsa hastaneye gitmelisin

• Hastaneye ziyaretine geliriz artık.

• Fazla bişey olmaz sadece bi kaç gün sonra ishal olursun ve afedersin s*çamazsın öyle olunca s*çamadıklarını kusarsın buda bağırsak sıkışmasına ve ağız kokusuna sebep olur. Geçmiş olsun ölme ihtimalin de var tabi ama sadece %95 lik bir ihtimal

• tuvaletten mı yazıosun ?

• isal olursan yandın demektir...kolla dötü :D

Kızlar Ne Diyor 8

• sütten zehirlenmek en çok karşılaşılan durumdur.eğer karın ağrısı mide bulantısı varsa hemen doktora gitmelisin.

• Tmm :(

• geçmiş olsun evet kusarsan sorun kalmaz. hazır sütleri açıldıktan sonra 2 gün içinde tüketmeye bak buzdolabında kalmasın günlerce çünkü yaz aylarında bakteri çok oluyor süt ve süt ürünlerinde

• karnını bozar.bugün dışarı çıkma lavabo bulamassın acil

• Bir şey olmaz. Ama yine de doktora git kan tahlili yaptır. Eğer 18 yaşından küçüksen bozuk süt yuttum demeni tavsiye etmem karakolluk olursunuz ailenle sen :D Kan tahlili yaptırmak istiyorum de ama kan gazını da ekle kan tahlilinde kan gazına genelde bakılmıyo.

• nasılsın? bi sorun cıktı mı?

• Bisey olmadı:)

• iyi bari :)

• öleceksin biliyorum.

• kusmayı dene

• bir şey olmaz

Yükleniyor...