Gün içerisinde kaç defa büyük tuvalete çıkıyorsunuz?

arkadaşlar 28 yaşındayım günde 2 defa büyük tuvalete çıkıyorum bende bir sorunmu var acaba doktora gitmem gerekirmi.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben de 1 kere falan çıkıyorum ama normal olan 1 ya da 2 zaten.. sorun yok bence.

• ben de cinsellik sorularından rahatsız oluyorum ve bazılarını görünce direk atlıyorum. sana bu tercih hakkı verilmiş. ama sen bundan rahatsız oluyorsun hem de illa gelip bu soruya cevap veriyorsun. sitenin kurallarında özel ihtiyaçlarla ilgili soru sorulmayacak demiyor ki. sen bu soruya sırf 1 xper daha kazanayım diye cevap vermişsin..

• soruların arasında görmek de yetiyor beni rahatsız etmeye,tercihleri kişinin kendini bağlar...

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben 2 gunde bir cikiyorum oda zorla, keşke senin gibi gunde 2 kere ciksam

• 1 kez normal diye biliyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• duruma göre değişiyor hayrola

• günde en az 2 en fazla 3 defa büyük tuvalete cıkıyorum helede sabahları nefret ediyorum bu durumdan

• 10-15 defa

• Doktora gitmene gerek.Gayet normal durumdasın.

• Bir kez normal bence ama bağırsaklarında tam boşalma sağlanmamışsa ikinci kez ihtiyacın gelebilir.

• kişisel özel ihtiyaçların soru olmasından tek rahatsızlık duyan benmiyim bu sitede...

• ben öyle düşünmüyorum. sen bu soruya tıklamadan önce sorunun içeriğini başlığını görüyorsun. ve istemiyorsan tıklayıp girip cevap vermezsin.. istemediğin soruları cevaplama zorunluluğun yok..

• hayır birde ben varım

• cevap vermedim zaten...

• Öncekileri Göster
  • 1 veya 2 ben de.

Yükleniyor...