Yere atılan sakızları kuşlar ekmek sanıp yiyormuş. Bunu biliyor muydunuz?

Yere atılan sakızları kuşlar ekmek sanıp yiyormuş ve gagalarına yapışıyormuş ondan sonrada su içemedikleri içinde ölüyorlarmış :'( bugün yerde ne kadar sakız bulduysam topladım attım çöpe sizinde böyle bildiğiniz şeyler varsa paylaşır mısınız bizimle

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 22

• E ben şimdi sakızı çiğneyip çiğneyip aşağı atan üst komşumu gebertirim =(

• O kullandığınız parfümdür deodarant dır ne b..ksa..onlar var ya..Ozon tabakasını deliyomuş..Güneş ışınlarını yansıtınca süzgeçten geçmediği için Dünyamız da onları iyi bişey sanıp içine alıyomuş..Ve dünyamız yavaş yavaş ölüyomuş :'( Bugün ne kadar güneş ışını varsa hepsini topladım..böyle bildiğiniz şeyler varsa paylaşır mısınız bizimle

• Her taraf beton olduğu için yemek bulamıyor gariplerim ne yapsınlar eskiden öten kumruları uçuşan serçeleri özlemedim değil ...

• Sınavın yok muydu senin 18 saat önce ne işin var bakim buralarda

• O zaman yere atılan sigara izmaritleri yüzünden , sigaraya başlayan kimbilir kaç tane kuş akciğer kanserinden ölmüştür...

• yanan izmariti bile yiyorlar. bence sakiz en cici olum sekli kuslar dunyasinda.

• Bugün yere iki kere sakız attım 3<

• ya yere sakız atmamak için kuşların öldüğünü bilmemizmi gerekiyor zaten insan olan birazcık duyarlı olan birisi yere sakız çöp vb şeylerin atılmayacağını bunların çevreyi kirlettiğini ve bugun dahıl olmak uzere gelecekte cok daha buyuk sorunlara neden olacagını bılır...

• yalan haber :)

biz hayvanlar neyi yiiyip neyi yimicemizi iyi biliriz

en fazla azcık didkler bırakırız

• ...

Yerlere bira şişesi atmayın,içinde kalanları erkek karıncalar içiyor,sonra gidip eşlerini dövüyorlar.

• Puhahahahaha XD

• sakız tehlikeli ama denize attığımız şeyler çok daha tehlikelii: BUYRUN KANITI: link

LÜTFEN İZLEYİN

• arkadaslar videoyu mutkaka izleyin

• Tabiki payşaşırız. Hatunların kullandıkları rujlar için penguenler balinalar ve fok balıkları katlediliyor. Kürkler için pumalar, kaplanlar ve aslanlar. yeterlimi devam edeyim mi? Mesela o elden düşmeyen parfümler ozon tabakasını git gide deliyor ve tüm canlıların ölümüne neden olabilecek kadar tehlikeli. Sinirlendim bak yine şimdi. Cık cık cık

• :D yere bozuk para atarsan kuşlar onları toplayıp ihtiyacı olanlara dağıtır bence at

• şimdi espri yapıcam ama uzun olduğı için kimse okumucak zaten geç oldu saat ben buraya nie geldim lann

• duyarlılığınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Kuşların ölmelerini geçin o sakızı sokağın ortasına atan adama ne demeli. Bir hareketi yaparken sonuçlarını da düşünerek yapmalıyız. Kuş ölür ölmez bilinmez ama zaten olmaması gereken bir davranış bu.

• bende bu develer neden hep bir şeyler çiğniyor diyorum.

• yere attığınız izmaritleri kuşlar ekmek sanıyor sonra sigara bağımlısı oluyo yazık hayvanlara :))) yaa kuşlar ekmeği senden benden iyi biliyor adamların işi ekmek yemek yok öyle bir şey

• Allah aşkına sakızla ekmek arasında ne gibi bir bağlantı var? Delinin biri kuyuya taş atıyor bunlar da hemen inanıyor.

• Dogayi seven biri olarak uyarin icin tesekkurler.bende sen sorunca farkettim normalde izmaritleri bile cebimde tasirim.sakiz at arabalar cignesin espirisine bende atiyordum atmam bundan sonra.

• Evet balkonunuza hergün bir tas su koyarsanız hergün bitirirler. Balkonumu kirletiyorlar demeyin onun sevabını bilemezsiniz

• ona bakarsan yere izmarit atınca, kışlar karıncaları ızgara yapıp yiyomuş:)

• sazan.avi

Yok öyle bir şey.

Kızlar Ne Diyor 4

• bu beni huyumdan vazgeçirmedi =/

• biliyordum bu yüzden artık esyalara yapıştırıyorum

• Hahahaha facebookda inci sözlük caps vs. sayfalarda mı gördün onu uydurma bunlar :D

• Kuşların o kadar aptal olduğunu sanmıyorum.Kuş beyinli insanların uydurmaları bence bunlar.

Yükleniyor...