• Sor
  • Bence

Hürremin hamam otu yağı çıkmış, kullananlar var mı?

arkadaşlar hürrem hamam otu yağı cıkmıs 6 seanslık bi kullanımdan sonra tüy kıl kalyacak tarzında şeyler yazılmış çizilmiş... kullananlar varmı ve... Daha Fazla

En İyi Görüş

• "Hürrem Hamam Otu" ve "Metin İlaç" kullanıcıları için yaptığım yorumlar cevapsız bırakılarak paylaşımdan kaldırılmıştır.1.mesaj:"kendi düşüncemi paylaşmak istiyorum.ürününüz eğer böyle bir etki gösteriyorsa bunun bir ön çalışması yapılmış olması lazım.deneyler testler vs..ki buna dayanarak bu ürün şu kadar süre,şu şekilde,şu ölçüde kullanılmıştır ve tüylerde yüzde şu kadar bir azalma gözlenmiştir.ben bu tür ifadelere hiç rastlamadım.ezgi hanım(benden önce ürünün onayı olup olmadığını soran başka bir tüketici) sağlık bakanlığı onaylı olması bunun gerçekten etkili olduğunu göstermez.sadece sağlığa olumsuz etkisi olmadığını gösterir. eğer yanılıyorsam bunu sayın yetkili bizimle belgeleriyle paylaşabilir.şunu söylemeliyim.bu yazdıklarımdan hiçbir ticari kaygım ve karım yok.bir vatandaş olarak bu ürünlerin söylendiği gibi etkili olmadığını düşünüyorum."2.mesaj: "merak ediyorum neden yorumumu kaldırdınız acaba?"3. mesaj: "ikinci yazdığım yorum da kaldırıldı.benden sonra olumsuz görüş bildiren bir arkadaş vardı.onun yorumu da silinmiş.olumsuz yorumları sansürleyerek ne yapmaya çalıştığınızı öğrenebilir miyiz?"4.mesaj: "ezgi hanım ve diğer arkadaşlar profilinizi mesaj yazmaya açık tutunuz ki size ulaşabileyim.."5.mesaj:1.ürün formülasyonu hangi maddeleri içermektedir?2.bahsedilen "yurtdışındaki tarafsız üniversiteler" hangileridir?bu üniversitelerin laboratuvarlarından alınan "analiz sonuçları"nın belgelerini paylaşabilir misiniz?3.erkeklerde ense,sırt, omuz ve yüz kıllarında çok etkili olduğunu "gözlemlediğiniz" gözlem neye dayanmaktadır?4."6 seans içinde" tüylerin "tamamen" yok olduğunu belgelendirir misiniz?5."Rukiye Rky" hanımın sorup cevap alamadığı "yan etkisi ya da daha sonra herhangi bir hastalıkla karşılaşma riski" var mı? Bu konuda herhangi bir araştırmanız oldu mu?6.üretim izni almış bir firma olarak kullanıcıya gönderdiğiniz şişelerin üzerinde ürünün kaç milim olduğunun yazılması zorunlu değil midir?Bu yorumlar silindi ve benimle birlikte şu yorumları yazan tüketicilerin yorumları da kaldırıldı:Ezgi Çetin: bu gibi ürünlerin herhangi bi şikayet alınmadığı durumlar dışında sağlık bakanlığından onaylidir şeklinde kullandiklari ibarenin yalan beyan olduğunu yetkili birimlerden öğrenmiş bulunmaktayim...meraklılarına duyrulur...(daha önceki yorumu olumsuz olmadığı için kaldırılmamıştı,bu yorumdan sonra tüm yorumları kaldırıldı ve yorum yazması engellendi)Ümit Çilingir: "Acı eşiğinizi test etmeyin! Tüylerinizi almak için epilasyon ve ağda yaptırmak zorunda değilsini!" şeklinde sloganınız var. Sonra tüketiciye ağda tavsiye ediyorsunuz! Bu ne perrhiz ne lahana turşusu?Tüm olumsuz yorumları kaldırıp " Sayfamız da görüldüğü üzere şu ana kadar kötü yorum ve şikayet almadık." demesi tüketicinin resmen kandırıldığını göstermektedir.Gerçekliği hakkında şüpheye düşerseniz ekran görüntülerini gönderebilirim.

Erkekler Ne Diyor 3

• ne hürremiya :D tvde her izlediğinize inanmayın

• öyle ama ya kankam denedi 1 kıl yok* koyum ben doluyum yaa :)

• emin olmadan kullanma öyle şeyleri

• :D Hürremin bilmem ne yağı çıktı ve 10 seansta onun gibi güzel oluyorsunuz diye yazsa; bizim cahil insanlarımız "acaba doğru mudur? Bir alıp deneyim en iyisi." der.

• galiba erkek olduğun için çok bilgin yok bu konularda... çok eskilerden günümüze kadar gelmiş karınca yağı var uzun süre kullanımda tüyleri inceltiyor... yada ona benzerleri var... tvde gördük aldık değil mevzu...

• Öncekileri Göster
    • O zaman sen de ondan kullan.Ne diye bilmemkimin yağından kullanıyorsun?

• gerçek karınca yağı değildir o.kuzenim kadının kılları yok.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...