Cereyanda kalmak insana ne yapar?

Cereyanda kalmak insana ne yapar (kapı pencere aynı anda her yeri açmak)soru bu hasta ederemi oldunuz mu sizde hiçolduysanz nası kurtuldnuz

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 22

• sıcak bi duş!

• çoçuğun olmaz alimallah:D

• güzel bir enerji vücuduna dolar sonra 1 hafta pert :)

• Bel tutulması ve kasılma olur,ikincisi kesinlikle bademciklerin şişer,titreme ve üşüme yapar,

• sinüzit varsa fena bi baş ağrısından tut da üşütmeye kadar herşeyi yapar...

• halk dilinde pıçır , cırcır.

• bir kere spor yaparken çok terlemiştim küçük bir cam vardı salonda onu açtım..evde 1 hafta yattım ateşler içinde yani eğer terliysen çok fena çarpıyor

• çok etkilyebiliyor bir hava akımı nasıl insanı bu kadar hasta edebiliyor şaşıyorum

• insan dediğin nedir ki çok basit canlılarız zaten

• orası öyle gökhan

• üşütür insan işte devamını biliyorsunuz :D

• cereyan dedigimiz hava akımı vucut ısımızın kısa sürede normalin altına düşmesini saglar (36,5) bu sıcaklıgın altında savunma mekanizmamız alan alyuvarlar uyuşur çalışamaz ve kanımızdaki patojen(zararlı) organizmalara gün dogar ve bir çok hastalıga sebep olabilir

• Ceryanda kalmışsan sıcak tut o bölgeyi.

• titreme geliyor. ben seviyorum ceryan şu bu -_-

• klimanın önünde yatıyorum bana bir şey olmuyor...

• korkma ölmeyeceksin...:)

• çalıştığım yerde öyle oluyor. ilk olarak kürek kemiklerim boynum ve göğsüm ağrıyor. sonra bir de wc derdi var b.k paçadan akıcak oluyor :))

• ay deli

• 360 voltluk trafoya donersin herkes senden elektrik alabilir pesinden kosan.kosana

• :D annene sorsana ... :D

• bobreklerimi usuttum kum veya tas var sandim cunku beni iyi kivrandirdi millet bira ic dedi bende inadina iyi yikadigim maydonozu kaynatip ictim simdi iyiyim.

• boyun tutulması ve omuzlarda ağrı ilk etkileri bu olur :)

• valla kıçımı pencereye karsı çok dönerim çarpılmışlığım coktur erotık ruyalar goruyorum

• ben bi kere idrar yolu enfeksiyonu geçirdim bu yüzden. bildiğin kan işedim. ama wc de hip-hop dansı yapıyordum acıdan. fena bi durum. biraz terleme iyidir. ilaçlarla kurtuldum.

• hep duyuyorum bunu ama bana hiç olmadı

• mideni bozarsın, karın ağrıları ve ishal, üşütürsün yani kısaca

• halsizlik titreme yapar mı acaba

• yapar, portakal suyu iç. geçmiş olsun

Kızlar Ne Diyor 13

• bebeğim, evet o cereyanda kalmak olayı varya insanı hasta ediyor. Soğuk algınlığı, artı eklemlerin ve kasların tutulması vs.Annem ve ben aynı sabah evde isek genelde benim başıma geliyor. Annem illa ki o kapları karşılıklı açacak. Pneceleri açacak saatlerce ve ben odadan çıkınca anında maruz kalıyorum buna..Ancak sıcak bir banyo ve voltren tarzı ilaçları sürerek kendime geliyorum. Mesala asla hafif rüzgar olsa bile askılı ile dolaşamıyorum geceleri..Senin neren tutuldu

• bende salon camı mutfak kapısı salon kapısı her yeri açtım 10 dakıka ya resmen tutuldum tıtreme geldi

• Ilık duşa gir bari

• çok fena hasta eder,doktora gidersin ilaçlar falan ama en az 4-5 gün yatıp dinlenmen gerekir.

• anında yamultuyor ya

• hem de nasıl

• hasta olursun dıkkat et :(

• üşütürsün , miden bulanır çok fazlaysa başında ağrır. ilaç ve iyi dinlenmeyle geçer.

• olmadım ama hasta eder derler. kasların tutulur falan.

• soğuk alırsın bağışıklığın zayıfsa hemen hasta olursun

• ceryanda kalırsam belim,boynum tutulur..kas gevşeticiler ağrı kesiciler can simidi

• valla bi arkadaşımın başına gelmişti o olay ceryanda kalmış kapı pencere açmış yüz felci geçirdi bu yüzden dikkat etmek lazım

• hasta olursun, doktor cıss yapar.

• :(((

• Evet cereyanda kalmak bana hiç iyi gelmiyor, anında hasta oluyorum..

• Bağırsakların pert olur. Günde 2 rulo tuvalet kağıdı harcarsın.

• yanii heralde büyük bi hastalık olmaz..

• aynen bende cereyandayım birde sırtım açık hasta olacaz bu gidişle

• kız bozarsın cıcır sonra

• yok sırtım açık üst solunum yolları bence :))

Yükleniyor...