• Sor
  • Bence

Neden osururuz? Kötü kokmaktan başka ne işe yarıyor? :D

niye osururuz ne gerek var böyle şeylere kokuyo rezil etmekten başka neye yarıyo ?

En İyi Görüş

• Beyinin metabolizmayla ilgili bölümlerinin estetik kyagısı yoktur.. Senin o an rezil olacağını düşünmezler, yanması ile oluşan atığın k vitamini sentezleyen bakteriler tarafından yıkılması sonucu oluşturduğu gazdır. Sen şimdi iğreniyorsun fakat bir insanın doğal ihtiyacı.

Erkekler Ne Diyor 18

• sindirim sisteminin çalıştıgına delalettir,hızlı yemekten,ayaklarınızı ve miğdenizi üşütmekten ve bakliyat türü gıdaların gazı alınmadan yenmesinden meydana gelir,

• Osurmak aslında çok büyük bir nimet

• Şuan osurdum. Harbi iyiki osuruyoruz. O koku bile ayrı güzel.

• bağırsaklarda oluşan gaz sıkışmasının dışa vurumu olsa gerek. ayrıça içimizde parça parça olarak biriken dışkılar gazın salımıyla birleşerek ağırlık oluşturmakta ve beynimizin içinde bize yansıyan ise ayyy tuvaletim geldi biraz mola deyip izin istemeyle son bulması ve kendimiz tuvalette bulmamızdır. :-) (bilimsel değildir kendi düşüncem)

• Tek önerim var sana...Başarabiliyosan yapma :))

• ama öğrendiğime göre içinde tutarsan gaz kana karışıyomuş ve bizi zehirliyomuş

• gazını çıkarma 2 gün bak bakım neler oluyor karnın davul gibi şişer yediklerin ağzından gelir ve sürekli midende bir doluluk hissi uyandırır anladınmı bilimsel olarak araştırırsan çok daha zararları vardır

• osurmasan bağırsakların zarar gorur hava birikiminde ;)

• Neden yemek yiyorsun ?Ama belli oluyorki wc gitmekten başka bir işe yaramamış.

• masam da şarap mantarı vardı gözüm takıldı soruyo okuyunca kendimden korktum

• Bence makatta saçma bir delik orda.. Doldurt kurtul..

• sağlık için osuruyorum :D Hiç kendine sordun mu bir insan neden gereksiz soru sorar veya neden sçr diye :(

• Bağırsaklardaki gazı dışarı atmak icin gerekli,onu yapmadığın an bağırsaklar gazdan şişer patlar mazallah..Ne demişler;g*t dediğin ötmeli,ötmeyen g*tü öttürmeli..Herkese sağlık dolu günler..

• :D çok komik ya

• Midede sindirim,bağırsakta emilim olunca belirli miktarda gaz çıkıyor onları atıyorsun.

• tam cevap yazacaktım cevabını gördüm vazgeçtim:D

• Parmağımı çekin diyip iğrendirmek istiyorum

• Kola ve benzeri asidik yiyecek ve içecekler yemez içmezsen osurmuyorsun.

• Zevki yokmu ? Rahatlaması ?

• bir kızın bunu yapması çok itici.düşünmesi kötü sevdiğim insanın bunu yapması ama doğal bişey ne yazıkki

• to release natural gas in bowels

Kızlar Ne Diyor 4

• osurmazsak içimizdeki gaz yeterli miktara geldiğinde uçan balonlar misali uçmaya başlarız...

• Çöplüklerde oluşan metan gazından bir farkı yok.Vücudun çöplüğü de bağırsaklar.

• Vücudundaki gazı dışarı atıyo ne olacağıdı ya

• sana osurmamak için bir öneri yemek yerken sakın konuşma çünkü konuşurken o gaz bir deliğe giriyor(deliğin adını bilmiyorum) ve seni osurtturuyor

Yükleniyor...