Saçım taranmıyoo killi sabun kullandım saçımaa dökülüyo diyee yaklaşık 1 sene kullandım ama?

Gizli Üye
eskisi gibi taranmıyo şmpuana geçeli 6 ay oldu öncesinde kullanmıştım sabun saçımın kimyası değişti sürekli düğümlenip dökülüyoo taraanmıyor krem kullandım yine olmuyo napcam been yaa dökülmesin diye kullandım bırakınca taranmıyoo yumuşaktı saçlarım ama düğümlenip dökülüyoo resmen düğüm düğüm oluyoo var mı bu tatz vaka sanki saç benim değil kimyası değişmiş gibi
Güncellemeler
+1 yıl
bir cevap verseydiniz
Saçım taranmıyoo killi sabun kullandım saçımaa dökülüyo diyee yaklaşık 1 sene kullandım ama?