Her saat başı tuvaletim geliyor neden olabilir?

Şu son 3 gündür defalarca tuvaletim geliyor, idrar yani. Gece sorun olmuyor yanmada yok. Hamilelikle ilgili şeyler okudum ama hamile olanlar benim kadar gitmiyordur bence.. Neden olabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Öncelikle idrar yollarını üsütmüş olabilir misin?İlk akla gelen idrar yolu enfeksiyonu?

Erkekler Ne Diyor 10

• prostat .)-

• mikrop kapmış olabilirsin

• Stresten dolayı olabılır !

• öncelikle geçmiş olsun. şimdi ağrılı ve yanmalı deseydin idrar yollzrı iltihabı olabilir diyecektyim. ama 3 gündür falan dedin bazen bu vb belirtiler şeker hastalığı belirtileride olabiliyor. bence bi dahiliye doktoruna aç olarak git şeker oranına baksın ayrıca orada rica et birde tit(tam idrar testi ) yanılmıyorsam bunu kodlasın eğer şeker çıkmaz ise bu tit sonucu ile bir üroloji hekimine danışabilirsin aklıma gelenler şimdişlik bu kadar geçmiş olsun tekrardan.

• günde ne kadar su içiyorsun? Su içme miktarında belirgin bir artış var mı?

• bagirsaklarin iyi calistigini söylerler.. buda olabilir yani..

• Prostatsın :D

• hamilelikle ilgili şeyler okudun neden ? bir ilişki yaşadın mı son 2 ay

• test yap .

• 2 hafta önce evet eşim kendini geri çekmişti

• idrar yollarını üşütmüşsündür,yanma var mı,agız kurulugu ve bol su içme ihtiyacın oluyor mu,

• Seker hastaliginin belirtilerinden.

Kızlar Ne Diyor 4

• metobolizman hızlı yediklerin içine sinmeden paso tuvalete gidiyosun.geçmiş olsun

• Hamilelik şüphen var sanırım

• tuvalete sık gitme hamileliğin biraz daha ilerki aşamalarında görülür diye biliyorum yani sık idrardan daha önce başka belirtiler görmen lazım adet gecikmesi kasıklarda ağrı bulantı gibi.. bu daha başka bi sorunun belirtisi olabilir yada şu sıralar kullandığın bir ilaç varsa ona bağlı olabilir canını sıkıyosa bi doktora gitmelisin

• üşütmüş olabilirsin.

Yükleniyor...