Bebeğim mavi gözlü olsun istiyorum ilerde ama gözlerim mavi değil mavi gözlü kız mı bulmam lazım? :)

Ya anlatamam şöyle mavi gözlü bir kızım olsun istiyorum beyaz tenli olsun babası gibi..Maviş maviş gözleri olsun :D ne ypmak lazım önce şart mı mavi gözlü bi kız mı bulmam lazım :D

Güncellemeler:
Yalnız arkadaşlar elde hatun yok bebek hayali kuruyorum ya hiç bu kadar yalnız kalmamıştım :)
Peki ya dedemin gözleri turuncuymuş benim bu na ne diceksiniz :)))))))))))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bende yeşil gözlü erkek arıyorum burdan duyrulur :D yeşil göz genim mevcut fakat kahverengi gözlüyüm :/

• O zaman çekinik gen avı başlasın :D

• Hıh :P

• Evet ama açık -_-

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 16

• asdfghjklşi :D

ailende var mı hiç mavi gözlü annen baban renkli gözlüyse sana çekinik gen gelmiştir :D sende de belki çekinik olarak vardır yani mavi göz geni :D (ortaokul bilgilerim bunlar lan :D)

olmadı lens kullanırsınız karşim :D

• şimdik sana şöyle açıklama yapayım :) mavi göz geni çekiniktir yani mavi gözlü bir anne ve babanın kesinlikle mavi gözlü çocuğu olur ama mavi gözlü kadınla kahverengi gözlü adamın mavi gözlü çocuğunun olması kesin değildir. ama annen ve ya baban mavi gözlüyse sen kahverengi gözlü olmana rağmen mavi göz geni de taşırsın ve mavi gözlü çocuklarınız olur. yani sadece mavi gözlü kadın bulmak yetmiyor :) bir de ailende mavi gözlü birinin olması lazım.

• albirde burdan yak

• :D

• Kız illa mavi gözlü olmak zorunda değil. Çekinik mavi göz geni varsa bile olabilir o iş:) Hatta anne kahverengi baba kahverengi olup da mavi gözlü çocuk yapanlar var.

• töbee yaa :DD:

• Amin :)

• Allah gönlüne versin ...

• oda olabilirdi aslında ela da güzel oluyor ela gözlü bir bebekde hoş olr :)

• Öncekileri Göster
  • senin çekinik geninde yani genotipinde mavi göz geni olmalı mavi gözlü birini bulmalısın o zaman da %50 ihitimal ya da çekinik geninde mavi gözlü kız bulursan o zaman %25

• mavi gözlü bir kız bulmalısın:D

• mavi gözlü kadın bul

• bulabilsm:)

• mavi gözlü bir kız da bebeğinin mavi gözlü olmasına garanti değil kız koyu renk gözlü ama genlerinde mavi olabilir o zaman bebeğin mavi göz olabilir ya da senin genlerin baskınsa kız mavi gözlü olsa bile olmaz işin biraz şans

• Şart dğl. Sen de ve kız da çekınık olarak mavi göz geni varsa olur ınşallah. Ama ıkinizde de olması lazım çekinik olarak

• renkli gözlü eş bulman gerekir. Ama buna rağmen size de çekebilir. -İhtimaller-

• benim ablamla enişten kahverengi gözlü ama çocukları mavi gözlü oldu eşin olcak kişi hamileyken yusuf suresini okursa çocuğun mavi gözlü olurmuş:)

• bende istiyorum çocuğumun mavi gözlü olmasını ama tamamen şans. anne baba mavi gözlü olup çocuk bildiğin kahverengi gözlü de olabiliyor.

• İnşallah olur..Maviş maviş..

• evet bebem =D

• inş :)

• Ne alaka illa eşinin renkli gözlü olması şart değil ki. Aileden biri mavi gözlü olsa bile bebeğinin renkli gözlü olması ihtimali yüksek..

Erkekler Ne Diyor 10

• iyi ozamn bebeginki b0k rengi olur bizene aq

• hahaha .D

• Mavc gözlü bir kız bulman yetmez.Ailende mavi gözün çekinik geninin bulunması lazım ve sana da geçirmiş olmaları lazım.Eğer safkan kahverengi ise malesef mavi gözlü çocuğu asla olamaz.

• Ok :D

• çoktan başladı bile :D

• Ne olrsunuz mesajda konusun 10 ileti geldi :D

• Öncekileri Göster
  • dünyada bana ait ben yaptım diyebileceğim tek şeydir bebek ,bana gülsün bana baksın ,bırak maviliği kalsın

• Yaşın 30 falan olunca 18 yaşımdayken "mavi gözlü bebek" hayali kurmuştum diye çok güleceksin garanti veriyorum :)

• neden :D

• hahaha hatundan bol ne var evlencem de alayı razı gelir gözü mavi olsun unutma :)

• yok ya evlencektm kızla ayrıldı yüzük parasıyla ne içtim bilemezsin

• vay be demek öyle ben genelde evlenmeycem deyince ayrılıyorlar eğlencelik hisediyorlarmış kendilerini neyse bahtın açık olsun :)

• hahaha yok aga gelmiyorlar evlencm demiştim sevgilime ayrıldı

• Sağlıklı olsunda

• yaşında 18 miş :O

• Fiziğine takılma bence olanı sev

• olanı sevdik bu zamana kadar :D

• soyda varsa mavi gözlü yada eşin mavi gözlü olursa baskın gene göre şekilenecektir.

önce sağlıklı olsun sonrası fasafiso :)

• aynen kardeşim

• alakası yok çekinik genlerde varsa olur

• bir tanıdığın anneside babasıda kapkara gözlü deniz mavisi bebekleri oldu :) yani şans işi.

Yükleniyor...