Acil zayıflamam lazım, karnımı nasıl eritebilirim?

arkadaslar benim zayiflaman lazin 156 canım boy 63kg ne yapmam gerek nasil karnimi eritebilirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Diyet yapacaksın. Spor falan kurtarmaz. Yediklerini yarıya indir, kızartma ve abur cubur kes.Öğünlerini meyva ve yoğurt agırlıklı geçir. Sabahları sadece yagsız tost ve bir haşlanmış yumurta ye. tost peynir light olsun yoksa lor oda yoksa beyaz peynir. Kaşar yeme. İçeceklerine şeker atma. Elma ye, yeşil elma zayıflatıyor. Fakat sakın yemeden içmeden kesilme. sonra verdiğin kiloların ıkı katını alırsın. döüşümlü olarak et tavuk haşla sebze.. hergün en az birni yemelisin ana öğünde. İmkanın varsa diyetisyene git.

Erkekler Ne Diyor 8

• Glisemik endeksi yüksek karbonhidrat grubundan uzaklaşmalısın.Kola,çikolata ,cips gibi şeyleirn kalorisi çok yüksek.Bir de tsh hormonuna baktırnmalısın öncelikle.

• içine ha çamaşırı yerine poset giy yurt ben bu yolla 16 kg verdim sen 3 ton verin

• Akupunktura Git Yada Nesfit, Keloggs Düzenli Spor Yapıp Düzenli Beslenirsen Verirsin

• zayıflamaya çalicağına uzamaya çalış..

• yağlı yemeyi bırak,beyaz ekmek hiç yeme.bol bol fazlasıyla salata yeşillik ve meyve ye.acıkırsan ceviz kuru üzüm filan atıştır.spora gelince hergün koşabilirsin,mekik,squat hareketleri var karın,bacak ve kalça için çok faydalı googleye yaz sen karın bel bacak eritme egzersizleri diye onlardan hergün düzenli yap.sporsuz eritemezsin.azimle devam ettiğinde vücuduna yansıdığını göreceksin :)

• hergun duzenlı kosmalısın az yemelısın

• atla zıpla yeşillik ye

• 20 sene yedin yedin şimdi mi çok acil zayıflaman gerekti.

• allah cezenııııı :DD::D:D:D:D koptumm yemıs yemıs cıkaramamıs der gıbısn:d

Kızlar Ne Diyor 7

• önceee bogazı kesmen sart.tatlı tuzlu bunlardan dur.gunde 1 2 dılım ekmek ye sadece kawltda ye.aksam 6dan sonra hıc bırsey yeme ve kesınlıkle yuruyus we kosuya cık her gun duzenlı bı seklde .çalısmıosan okumuosan sabah aksam cık gor bak nasıl erıon ama 3 lt su tuketeceksn

• bi tek karnını eritmek istemen de enteresan. yanları aldırcan heralde.

• az ve sık sık ye, öğün atlama spor ve egzersiz yapmalısın.

• az ve sık ye hergün bir saat yürüyüş.kısa zamanda veriliyor.

• hemen diyete başla .bak bende başladım 3 kilom var verilcek .sabah klasik kahvaltını yap bir dilim ekmek ye kepekliöğlen normal bir tabak yemek sebze yemeği yine bir dilim ekmek al kepekliakşamda ızgara yada salata ye toplam 3 dilim ekmek kepek ekmeği olucak .bol su yürüyüş yap hemen verirsin bir ayda ben böle veriyorum kilo hemencecik sonuç alırım .

• Az ye,spor yap,bol su iç.

• Mekik çek bol bol.

Yükleniyor...