Tüyleri makasla kestiğimizde uzarlar mı?

Minicik minicik tüyler var ya vücudumuzda. İşte onları makasla uçlarından kesersek uzarlar mı? Mesela omzumuzdakileri uçlarından kırptık, büyür mü o tüyler epilasyon gerektirir mi?

Güncellemeler:
Herkes yanlı anlamıoş ya :D Hayır ben yanlışlıkla kesitm onalrı miniciktiler hiçbir sorunum yoktu :( Şimdi kestim ya çoook uzayıp gürleşip sprun olurlar mı? :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 9

• o minicik minicik tüyleri makasla kesersen güçlenip uzayacaklar. bulaşma onlara öyle kalsın epilatör cımbız gibi metal içerikli şeyler sürme tüylerine krem de kullanma eğer ağda yaptıracaksan da sir ağda haricinde kullanma.

• yanlışlıkla nasıl kestin onları :D

• Sen cevap ver? :((

• yoo veremem birileri eksilemekle meşgul onları engellemem lazım :D

• caps ver bi

• belli bir uzunluktan sonra dökülürler, uzucağı varsa zaten uzar.

• Epilasyon yaptır.

• uazamaktan ziyada daha gür ve sert bi hal alabilir.bi dahakişne daha dikkat edersin :)

• Olmaz be kızım yat uyu, gündemi meşgul edip durma...

• Sakal tıraşı olacağın günler için hazırlan bence

• Tüyleri yakmak daha mantıklı bence-16 gördüm gibi

• uzarlar kendileri . . .

Kızlar Ne Diyor 9

• Bunu bilmek mümkün değil.Herkesin yapısı farklıdır.Bekleyip göreceksin..Ama bana kalırsa çok birşey farketmeyecek..

• +1 :)

• ya ciddi nasıl yani orada kıl tüy kesecek kadar.. bence gürleşir evet.. istersen bir doktora git aşırı tüylenme sounun var senin.

• uzarlar uzarlar kesildikçe uzarlar.epilasyon yaptır kurtul :D

• epilasyondan kastın lazer ise,lazer beyaz ten,kalın ve siyah kılda etkilidir,ayvacık tüy denilen cansız tüyleri aksine canlandırır..hiç oynama bronzlaşırsan göze batmadığını göreceksin..elleme :)pişman olma sonra ..

• Uzarlar elbet

• Eski normal halini geçer mi? Sorun olur mu ?:s

• Geçer.Çok az kestiysen belki fark edilmez ama o tüyler ağda makas yada herhangi bir şeyle alınmaz

• Omuzunda tüy mü çıkıyor ohhmm may gat :)

• koyunları kırparlar bildiğim hahay

• okadar iciyorum bu kafayi niye bulamiom lahn*o icitgiim vodkalarin.

• Bu sefer olmadı :(

• hahah

• ahahah sen içiyosun bunlara yarıyor :)) cennetliksin kızım sen :D:D

• Makasla nasıl keseceksim minnacık şeyleri pardon?

Yükleniyor...