Arkadaşlar bacak çatlaklarını giderebilmek için neler yapmam gerekiyor bileniniz var mı?

Arkadaşlar bacak çatlaklarını giderebilmek için neler yapmam gerekiyor bileniniz var mı? Cevaplayanlara teşekkür ederim. Yakında tatile gidicez ve bacaklarımdaki çatlakları gidermem gerekiyor. :/

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kısa vadede çözüm olabilecek bir yöntem bilmiyorum ancak aloe vera'nın çatlaklara iyi geldiğini duymuştum.

• aloe veralı bir kremden ziyade aloe vera kremi daha doğru olur sanırım. bir ara pek meşhurdu, sanırım hala aktarlarda bulunabilir. fakat önce bir araştır, dediğim gibi ben duyduğumu söyledim sadece...

• Yani aloe veralı bir krem kullanmak gerekiyor öyle mi ?

Erkekler Ne Diyor 5

• saf zeytinyağı vücudu besler ve yeniler... vücudunuza zeytinyağını derinize yedirerek ve masaj yaparak terapi uygulayın bir kaç hafta sonra neticeyi görebilirsiniz

• yani görüntü açısından mı diyorsun sadece? yoksa sağlık açısından ciddi bir risk teşkil ediyor mu? eğer sadece görüntü ile ilgiliyse lütfen kafaya bu kadar takma bunlar geçici şeyler.

• bacak dediğin yer tam neresi? baldır kısmıysa parmak ucunda yüksel 2 3 saniye havada kal ve bunu 1 dk yap günde eğer alt tarafsa krem falan dene

• Baldır tarafları. :/ hıım. teşekkürler deniyicem bunu.

• Yürüyüş veya koşu...

• Çatlaklara harçla dolgu yap sonra ince bir sıva çek üstüne sonrada üstünü ten rengi ile boya hiç bir şeyin kalmaz:D

• Bunda dalga geçilicek bişey göremiyorum ben.

Kızlar Ne Diyor 5

• badem yağı kullanabilirsin.

• ben badem yagı kullanıyorum cok iyi geldi artk ck az belli oluyo kakao yagı da olabılır direkt catlak yerlerine suruyorsun

• gercekten işe yarıyor mutlaka dene

• Evde vardı badem yağı :) denerim öyleyse ya. :)

• çatlaklarını sev onlar artık omur boyu senın bı cozumu yok dıye bılıyorum olsada tamamen çözüme ulaştıran bır formul yok oyle bır yokedıcı yok

• ne çok karamsarsınız ya.ölümün haricinde herşeyin bir çözümü var.aradınız mı ki...

• Ömür boyu onlardan nefret edicem. sevmem imkansız

• düzenli spor yap günde 30 dakika bacak egzersizi, çok soğuk olmucak şekilde soğuk duş, kremler ve tabi ki masaj.. etkisini görürsün..

• ya krem varmış o iyi geliomş eczanede sölerle ama tabi uzun vadee işe yarıodur

Yükleniyor...