Aft ile Aranız Nasıl ? Nasıl Geçer?

Sanırım birazda sıkıntıyla ilgili. Bu aralar çıkmaya başladı. Malum ÖSS yaklaştı.. Jel gibi bir şey var adını unuttum ilacın onu sürünce üstünde kalkan gibi duruyor dilin falan değsede acımıyor. Birde hava almasını engellediği için geliyor.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sen epey sıkıntılısın o zaman bende hiç çıkmadı birde vucudun mikroplara hassassa aft çıkar

• haklısın :(

• sınav öncesi sıkıntı hastalıkları tetikler
      günde bir kere ne ya :))
      yanlız şakayı bir yana bırak sağlık sınavdan çok daha önemli bunu unutma

• tam tersi var çok sık zıçarım (günde 1 kere) ne kadarlık ömrüm var onuda söyliyeydin :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• bu ara bende de çıkıyor , ağız gargaraları var onlardan al , diş temizliğine önem ver , ççok streste yapma

• sirkeyle ağzına gargara yap yutmadan biraz yakar canını ama sonrasında iltihabını alıyo temizliyo mikropları dene derim

• ole değil beee soğuk suya fazlasıyla tuz koy onunla gargara yap sirkede neymiş hah =)

• deniycem saol

• gecenbirlikteydik

• kalktım

• Ben sen olamam olursam ger kendimi kizgin ateslere atarim

• söylediğin hipotezi kendin çürüttüğünün farkında değilsen ben kalkıyım

• Öncekileri Göster
  • Ayrılmaz bir parçam neredeyse, acısına dayanmak çok güç..

• Teşekkür ederim, evet şakaya gelmez ve şuan bile acısını çekiyorum ihmal etmemek lazım da işte biraz umursamazım sağlık konusunda..

• erteleme yav şakaya gelmez sağlık bu geçmiş olsun şimdiden

• Hayır, bu bende senelerdir olan bir şey, aynı durum kardeşimde de var ancak benim ki daha ağır oluyor.Behçet hastalığından şüphelenip tedaviye başlamıştım doktor göze gönderip ordan gelicek sonuca göre tanı koyacaktı fakat ben biraz umursamazlık yapıp göze gitmedim hala daha gitmeme lazım ama işte.Buna denemediğim hiç birşey kalamdı diyebilirim.İlacından doğal yöntemlere kadar.Ama şunun faydasının olduğunu gördüm ve de duydum karadut şurubu çok iyi geliyor bunda da umursamazlık yaptım ne yazıkki

• Öncekileri Göster
  • aft a candida mantarı neden olur bağışıklık düşünce olur

• link bunu öneririm cok ıyı gelıyor

• bılmıyorum abım internetten almıstı sen bır sor eczanelere ;)

• eczanede var mıdır yoksa internetten mi alırız ?

• Kenacort dediğin önce gargara yap sonra kenacort sür benim yıllardır her strese girdiğimde çıkar.. Dediğimi yaparsan hemen geçer

• Tantum Verde

• he ben de de ondan var bak iyi geliyor dediği gibi

• neyle gargara yapcaz

• hic duymadım.

• gecmis olsun.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...