Sırt kaşıntısı nasıl geçer?

Çok uzun zamandır sadece sırtımda inanılmaz bir kaşıntı var. tırnaklarımda biraz uzun kaşıdıkça yara oluyor. Nefret ediyorum artık bundan. Hem kaşıntıdan hem de yaralar yüzünden oluşan izlerden nasıl kurtulurum?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tüm sırtında mı kaşıntı oluyor?

• Çok dar şeyler giyme bir de.

• olabilir :S saol

• Bence banyoda sırtını yıkarken destek alabileceğin biri varsa sebamed likit sabunla hafif yıkasın yumuşak liflede oalbilir.Düzelir.Belki sabunlardan filan olmuştur.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• hamama git kese attir umarim ise yarar

• kaşıdığın için çıkıyordur. güneşlenme imkanın varsa bu yaz sırtını güneşlendir yak :)

• link Parmaklara dikkat ! :D

• Her eve lazım agshasjhdfsj

• eskiden kolonya sürerdim süper oluyordu :D

• o cesarete sahip değilim

• sırtın da lekeler var mı. varsa doktora görün yoksa çeşitli ortamlardan kaşınabilirsin. elbiseden mekandan

• alerji olduğunu düşünüyorum doktor değilim

• yok sağol kaşıyabiliyorum

• çok mu kaşınıyor allah allah gel kaşıyım bari :D

• Öncekileri Göster
  • Dedem yaslanırdı duvara sürtünüp dururdu :(O günden beri hiç sırtımı kaşımadım hep dişimi sıktım

• :D:D

• Kendi kaşındı :D

• ay :S dedenin sırtı ne hale gelmiştir :(

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• Yediğin birşey alerji yapıyor olabilir ya da tozlu bir ortamda bulunuyorsan onunda etkisi olur gideceksin bir sexshop'a aldıracaksın bir kırbaç :) düzenli olarak kendini kırbaçlatacaksın bak hiçbirşeyin kalıyor mu :):):)

• Benim kuzende de vardı kaşıntıdan oluşan tırnak izleri ama daha çok kırbaç izi gibiydiler ve aslaaa geçmiyorlar ...

• sirtini kasiyarak

• bu gala dasli gala

• Çok akıllısın. Sadece başlığa değilde içeriğe de cevap vermeyi deneyebilirsin.

• cildiyeye git bi

Yükleniyor...