Adet Kanamasi Gibi Kan Geldi Neden?

Gizli Üye
Adetim biteli 2 hafta oldu dun kahverengimsi leke gibi geldi silerken tuvalet kagidina sonra tum gun gelmedi yine gelmedi sahura kalktim adetin bitmek uzereyken tuvalet kagidina geldi kirmizi akinti cok sivi degil bitmek uzereyken olan gibi ben kasildim biraz acaba ondan mi diyecegim ama kasilmam da 4 5 saat sonra geldi hemen gelmedi dun agir kaldirdim ondan olabilir mi bakireyim bu arada
Güncellemeler
+1 yıl
iki adet kanamasının ortasına denk gelen yumurtlama döneminde birkaç damla süren lekelenme tarzında kanama olabilir. Yazmis jinekolog az da olsa rahatladim tabi ramazandan sonra genel kontrole gideceğim sizin yasamisliginiz varsa tabi onlar daha cok icimi rahatlatir doktora gitmeden once kendimi yemem bir sey mi oldu diye
Adet Kanamasi Gibi Kan Geldi Neden?