• Sor
  • Bence

Göğüs büyütmek için ne yapmalı?

Göğüslerim çok küçük büyümesi için yapabilceğim bişey var mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 12

• estetik tek çözüm en iyi yöntem

• ya boşver en iyisi normaldir zaten takma kafana :)

• hamile olunca bir miktar büyür ve sürekli okşanıp avuçlanırsa bir miktar daha büyür.

• Küçükse bırak olduğu gibi kalsın.. hiç öyle destekli sütyen falan giyip kafamızı karıştırma..

• doktora danışmadan birşeyler yapmayın

• Aman takıldıgın şeye bak :) Görünüş olarak büyük görünmesini istiyorsan ona göre sütyenler var büyüklüğü başka bişiye yaramıo zaten merak etme problem edilcek bişi değil bu seni seven erkek hiç bir zaman bunu sıkıntı etmez sadece seninle birlikte olmak için kadınlını kullanmak isteyen biri bunu sıkıntı eder üzülmee

• yine de sevdiği insanı mutlu etmek ister kadın.

• Öncekileri Göster
    • yok silikona karşıyım zaten.

• Ozaman sana sunu sölim öyle elle yok mesaj yap yok emme falan palavra spor yaparsıan egzersiz yaparsan sadece sekillendirirsin ufakda sekillidir zatennn bosver hamilelikten sonra büyürr

• sık bırak...sık bırak...çok fazla sıkma ama...

• ileride çocuk doğurunca zaten büyüyecektir...ayrıca eşin veya sevgilin varsa önce ona sor,büyük göğüs sevecek mi?yoksa acale etme bir erkeğin olana kadar bekle,belki seni bu halinle daha çok sevecek bir adam düşecek kısmetine...

• küçük göğüs iyidir boşver büyütmeyi.

• sevindim :D

• Sevgilin bol bol öpsün ve masaj yapsın büyür..

• onu yazdılar aşağıda

• 1- çocuk:)) annelik iç güzüsüyle zaten biraz büyümeleri lazım. sonuçta bir danacık beslenmeye programlanmış yapıda kadınlar.2- silikon veya diğer cerrahi müdahaleler.3- bir takım hareketler, egzersizler... o da çok belirgin bir fark yaratmaz.4- haplar vardır, ama kesin yalandır. sizin göğüs büyütme haplarınız da zannedersem erkeklerin çük büyütme hapı gibi. pek (hiç) işe yaramıyordur heralde.5- görünürde büyük göğüs için, çeşitli giyiim hileli. destekli sütyen, straplez fazla giyme, boyundan askılı/bağlamalı asla giyme vs. vs.6- küçük göğüsten hoşlanan erkekler de vardır. sapkınlık boyutunda olanlara tiny tits lover'dır..

• Estetik.Diğer yöntemler pek işe yaramaz.

Kızlar Ne Diyor 11

• losyonlar var bunun için.. onlardan etki alan çok gördüm denemende fayda var. Bitksel falan oluyomuş hem.. yan etkisi falan da yk taş gibiler :D

• Buyutme ya. Bende bir ara kucultmek istiyordum, sonra cok sacma oldugunu farkettim. Herkes kendine yakisani veriyor Allah.

• Mersin yağı dolgunlaştırıyor hafif istersen dene ama büyütmez

• silikon tek çözüm

• içinde silikon olması çok tuhaf geliyo bana

• iğrenç birşey Allahın verdiği hiç birşey değişmemeli

• bende o fikirdeyim. cerrahi müdahale olmadan yapılcak bşy varsa anca.

• bır rivayete göre cok oynatırsan memelerınle buyurmus bır arastır

• sen ne kadar şanslı oldugunun farkında değilsin ben korkuyorum çatlar sarkar cart curt seninkiler oh yelkenler fora gezsende bir şey olmaz bence hiç bir şey yapmaben ilk ergenlik zamanlarımda hep aglıyordum bunlar ne diye yahu demek kızdan kıza psikoloji değişiyor birşey yapma çok ciddiyim

• ya öyle deme görsen ergenliğe girmemiş bu dersin

• Öncekileri Göster
    • bence sen büyütüyorsun gayet ideal ciddiyim birşey yapma yaş geçtikçe ve hamilelikte büyüyorlar benimkiler büyükte ne oluyor madalya mı verdi kimse yoo
      dert etme

• umarım büyür. yardımın için sağolasın

• Benımde küçük ne yapalım :))İlla oraya takılıp kalma kendıne güvendiğin başka bir noktana adepte ol mesela :)

• söyleyene bak çay demle :))

• niye ne olmus söyleyene

• Şekle sokarsın, sarkıklığı önlersin ama büyütemezsin. Bunun için bir estetik uzmanı ile konuşabilirsin

• göğüs kaslarını çalıştıran hareketler yardımcı olabilir, internette bunla ilgili kaynak bulabilirsin sanırım...

• ne yani haltere mi başlasın kız göğüs büyütücem diye biz erkekler yaparız onu :))

• Öncekileri Göster
    • göğüs kasları çok çalışırsa etrafındaki yağ dokusu gider, daha da küçülür şimdiden söyliyim spor yapan biri olarak:)

• aşırı çalışmada öyle bir riski var, ama ben zaten halterin altına girsin demiyorum ki:) pilates ve minik dambıllarla geçen 3 ayın ardından sırt çevrem küçülmesine rağmen göğüs ölçüm büyüdü, bunun biraz da gelişen alt kaslarla alakalı olduğunu düşünüyorum...

• Sevgilin bol bol masaj yapsin büyürler..

• :) Büyümez ama güzel pörsür. :P

• Dert etmee bunu boşver benmkide küçükk ama npalım...

Yükleniyor...