Kız erkek boy farkı ne kadar olmalı?

- Biliyorum burası yeri değil ama acil yardıma ihtiyacım varkız'da 1.62 boyerkekte 1.65 boy yanyana nasıl durur ?

Güncellemeler:
acill yardııııııımmmmmmmmmmmmmmmm :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• saçma değilmi.. çok normal ..

• sorun yok mu diyosun

• Öncekileri Göster
    • sen aslında kabullenmemişsin biliyonmu ..boyu dert neden edersin ki.. çelişkili cevaplar ... lütfen bunu sorun etme..

• işte kendime anlam veremediğim bu herşey bu kdr güzel giderken ben nie bi kulp buluyorum ki dimi nie bozuyorum bu güzel büyü'yü..

Erkekler Ne Diyor 23

• sizinki güselde bizde 16 cm fark var biraz göze batıyor..

• uyumlu durur ama erkek biraz daha uzun olsa daha iyi olurdu :)

• keşke :(

• Öncekileri Göster
    • tskler tskler :D :D iyi ggeldi bu

• rica ederim :)

• ya zaten 3 cm fark var

• göze batar mı erkeğin boyu

• Fark edilmez .Aynı boydasınız gbi durur. Hatta sen zayıfsan ondan uzunmuş gibi bir izlenim verebilir ilk bakışta insanlara..Ama çok tatlı durur :):) çok yakıır dert etme :)

• teşekkür ederim :)

• benimde sevgilim öyle olsun isterdim hem :)

• 1.62. 1.65 çok iyi ideal ama 1.60 ile 1.90 görüyorum yolda bazen ana sürahi ve bardak GİBİ ONE BE :)

• yanyana iyi olurmuyuz yani :)

• olur olur sizde çaydanlıkla bardak gibi olursunuz :)

• Ben Olsaydım Sıkıntı Yapmazdım :)

• ama ben yapıyorum daha yanyana hic gelmedik cok sıkıntı icindeyim uykularım kacıo

• Öncekileri Göster
    • şöyle bişe var şuanda benim durum cok karısık o beni gördü ama ben onu görmedim yani net aracılığıyla görüştük 2 gün sonra ailesiyle geliolar ailemle tanısmaya benim onu beğenip beğenmeme gibi lüksüm kalmadı ama boy sorun işte korkuyorum kısa dururmu yanımda die

• Orasını Bilemem Ama Bari Göreydin Ya Belki Maymuna Benzıyo Bilemezsin Ki Belki 1.60 Dan Daha Kısa

• önemli olan boyu değil işlevi :D

• erkegın boyu kadının boyundan her zaman uzun olmalı ama arada da abartılmayacak kadarda mesafe olmamalı vermıs oldugun oranlar harbı orantılı sıkıntı yok :D

• cok tsk ederim :(

• rıca ederım mersı yardımcı olabıldıysek eger ıyı geceler

• daha ne istiyosunuz da uyusuyo işte :D

• tamı tamına aynı boya mı geliriz

• problem yaratcak bişey olmaz

• tsk ederm :)

• sakın topuklu giyme. elveda 10 cm ler :)

• :(

• Öncekileri Göster
    • kestırırım bende :)

• :) o guzel saçlara kimse yıyamaz ben soyleyeyim

• Kişisel bir sorun bu. Öncelikle , kendin tercih ediyor musun , etmiyor musun ? Topluma bakarak hareket edersen , bir çok şeyden mahrum kalırsın. Bence yeterli bir boy farkı. Kişisel görüşüm : Bana göre ideal boy farkı en az 5 CM ki topuklu ayakkabı pek dert yaratmasın. Boyum ''178'' ve bir çok kez , benden uzun kız \ kadın ile birlikte oldum. Ne ben dert ettim , ne de onlar. Daha önemli şeyler var :)

• şunu anladım ki sorun yok yani :)

• Benim boyum 192 fakat yanıma partner olarak ideal boy hesabım 175cm (+/- 2) . Ayrıca boy, kilo falan bunlara takılmayın. Birbirinizi sevin kâfi.

• çok tasvip etmem ben şahsen ama kız babet giyerse kurtarır biraz.

• Olmaz. Kız erkeğin 1,618 oranında olmalı. Altın oran. Asla taviz vermem. Prensibimdir.

• Benim boyum 2 metre yanımdaki hatunun erkek kardesinin boyu 1.70 cm.Kız arkadaşımın abisinin boyuda 1.75 cm olduguna göre benim hatunun boyu kaç cm sence ?

• yakışır

• Şirin durur da potansiyel doğacak cocuklarınız 180 leri rüyasında görür.

• :(

• bu son derece normal..

• erkek 1.70 aşşağı olmamalı

• Bacak nakli şart.

• yanyana olur arka arkaya oldugu zaman öne sen gec gözükmeye bilirsin arkada :)

• tskler ya :)

• rica (:

• Bu mu acil. Böyle acil yardım falan yazıyorsunuz ben de acil 0 rh + kana ihtiyaç var sanıyorum. Kıytırık sorulara acil yazmayın yahu. Cevap: Yan yana durmaz çapraz olabilir.

• cok bilmişsin.

• Öncekileri Göster
    • senin cvbın haric diğerleri dönderdi hayata sağol :)

• DÖNDERDİ yse sorun yok.

• erkek içten topuklu 7cm giyerse,kadın da 10 cm topuklu giyerse.kilolarda idealse harika bi çift olur:)

• bunu bi arkadaşım daha söyledi rahatsız verici olmazmı icten topuklu

• Öncekileri Göster
    • masaltos com ve marcamarca com diye iki site onerebilirm size.

• hemen bakıcam o zaman :)

Kızlar Ne Diyor 20

• ıyı durur tamamlar bnce sorun yok kız erkekten uzun deglse :)

• benimde korkum bu boyumu ölctüm ama normal metreyle 1.62 cıktı

• Öncekileri Göster
    • hıı hayrlısı takmaz fazla ınsan olsun yeter

• tskler :)

• Hmm erkek fazla kısaymış ama yakışırlar.

• kadın erkekden kısa olmalı 10 cm ye kadar yeterli

• kısasınız ama kısayım diye kendine zarar verme hayat güzel yani takilin öyle boyu boyuna huyu da umarım huyuna uygundur :))

• ben ondan uzun olmak istemiyorum :(

• kız sen kızda 1.62 erkek 1.65 yazmışsın :/ sen ondan 3 cm kısasın birşey olmaz ... sizin sevgili anlayışınızı anlamıyorum ya bunu dert edecek durumdaysan ayrıl gün gelecek bir erkekle tanışacaksın bırak boyunu herşeyi sana mükemmel gelecek başka erkekler sana hep abin kardeşin gibi gelecek başkasına bakmak bile içinden gelmeyecek ve 3 cm i inan bana sorun etmeyeceksin :)

• tamam da o benım kafamı cok karıstırıo birini gösterıo bana şu benim omzuma gelıo dıo gösterdiği insana bakıyorum kücücük bişe artık benimi korkutuo şaka mı yapıo anlamadım 2 gün sonra grcez :(

• Topuk giymessen sorun yok guzelim;)

• tamam giymem o zmn :(

• 3 cm hafife alma eger topuk giymessen onun yaninda durdugun zaman onun senden uzun oldugu fark edeceksin..

• gercekten cok iyi geldi bu bana tsk ederim uykum kactı gece gece :( giymem topuk falan

• yooo gayet yeri canım sorununcevap: olabiler

• ne olabiler :)

• Öncekileri Göster
    • iyi geceler :)

• sorduğun sorunun cvbı tabiki şekerim yanyana olabiler..

• bor dert olmasın görsellik ugün var yarın yok

• +10 boy farkimiz var opusurken kucagina aliyor guzel de oluyor.

• gayet normal durur ama ben kız ile erkek arasında 10-15 cm fark olmasından yanayım

• hiç güzel olmaz erkek biraz uzun olmalı.

• Yas ilarler kilo alirsin falan annesi gibi durursun sonra, haberin olsun :D

• Sadece yanındayken topuklu ayakkabı giyemezsin

• güzel dururda aynı boyda gibi olursunuz bnce bnden uzun olmalı 10 cm zaten boy takıntım var:) ama allahtan nişanlım bnden uzun..

• Çocuğu yapmışlar ama olmamış.

• senin gibi evet haklısın.

• hmm naber kezzy.

• cevriye <3

• minyatür durur.

• Bence ayrılmalısın.

• daha neler.

• Öncekileri Göster
    • buu kdr insan olumlu cevaplarken senin bu sölediğin sinek vızıltısı gibi mucks

• @soran link

• Acili arayacaktim. :(O degilde 165 boyunda erkek mi olurmus?

• olmuş işte

• zuhahaha :D süper cevap :D

• ufalak tefelek devam edersiiz ne olucak

• 10 cm

• hobbit misiniz la?

Yükleniyor...