• Sor
  • Bence

Gözlerim sürekli dalıyor ve bakışlarımı odaklayamıyorum?

İki gündür acayip şekilde gözlerim dalıyor, bakışlarımı odaklayamıyorum bir yere, acaba sorun ne olabilir?

En İyi Görüş

• beyin yorgunluğun var;Yaşamımız süresince, her an çevreden çeşitli uyarılarla karşılaşıyor, iç dünyamızla etkileşiyor, gerekli olan bilgileri kullanmak üzere işlemden geçiriyoruz. Bu aşamaları çocukluğumuzdan bu yana yetiştirilme şeklimiz, etkileşimlerimiz, duygularımız etkiliyor. Sosyal, çevresel, ailesel ve eğitim özellikleri dışında genetik özelliklerin de bu süreci etkilediği biliniyor.Doktora tezi hazırlayan ve her gün İngilizce kelime ezberlemeye çalışan bir öğretim görevlisi , Tiens firmasına ait Lesitinli kalisyum takviyesi kullanmıştır .İlk günlerde 40 kelime ezberleme kapasitesi zaman içinde 800 kelimeye çıkmıştır .Vücudun ihtiyacı olan bu takviye ile sizde unutkanlık ve beyin yorgunluğu gibi şikayetlerden kurtulabilirsiniz.

Erkekler Ne Diyor 4

• uykusuzluktur büyük ihtimal.

• düşünmem gereken çok şey olduğundandır ama eğer gözün başka yerlere dalarsa beyin hücrelerin ölür . bunu da bil ve ayıkta kal (:

• yorgunsun...

• stresliyim bir de, internette okuyordum da epilepsi, beyin sorunu olabilir diye. şu sıralar bilgisayarla fazla haşır neşirim, korktum!

• Öncekileri Göster
    • Neden olmasın:)

• kedime trip atsam yer beni acimaz :D

Kızlar Ne Diyor 6

• uykusuzluktandır neden olucak

• demir eksikliği olabilir...bende de buna benzer bir şeyler oluyordu hatta bir ara bayağı ilerlemişti test yaptırdım ve demir eksikliği çıktı...onu da takviyelerle giderebilirsin zaten...korkma,biraz daha iyi beslenmeye çalış,uykuna dikkat et geçmezse de bir doktora falan danış :)

• annem hep kızım uzun bı yola cıkıcaksın oyuzden dalıyo gozlerın derdı bıkaçgun bekle eger dogruysa banada haber ver:D olmamamı

• yorgunluk ve stres..ama belki de aşıksındır:)

• yorgunsundur, aklını kurcalayan çözemediğin bir şeyler vardır...

• Evet, çok şey var!

• uykun vardır

Yükleniyor...