• Sor
  • Bence

Adetliyken mastürbasyon yapılır mı?

Kuzenim adet görürken mastürbasyon yapıyor? Normal mi? Sağlıklı mı? Bana pek sağlıklı gelmedi.

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 9

• Canın çekiyorsa neden olmasın. Üstelik istek artar bu dönemde.

• olmaz gıbı bence

• yapabilir tabi agrin yoksa :D

• dikkaet etsin bence kuzenin nasıl biri seksokolik mi :) adet zamanı da yapmayıversin.

• Zannediyorum ki kuzenin bir vampir. Dikkat etmekte fayda var.

• Mantık olarak yapılabilir, kimi kadınları bu dönemde daha istekli olduğu söylenir, bilemicem o hormonların bi düzeni yok bence kafalarına göre artıp azalıyorlar :DTamam adet döneminde vajina enfeksiyona daha açık, ama masturbasyon yaparke işin içine vajinasını karıştırmıyorsa sorun olmaz sağlık açısından.

• vajinasını işin içine karıştırmadan derken, standar vulval uyarımı kastettim, klitoral ve vulvanın uyarımını ve göğüsler vb diğer erojen bölgeleri. yani parmağını yada başka birşeyi sokmuyorsa enfeksiyon kapma riski nispeten düşük.

• :) koku mideyi bulandırabilir..

• Kimi kadınlar adet döneminde daha istekli olabiliyor. Hassasiyetin artması hoşuna gidiyor olabilir. Eli temizse sorun yok.

Kızlar Ne Diyor 9

• Yapılır.

• Kuzenine söyle o dönemde bari rahat bıraksın yazık günah yaw :)) ana vatan kan ağlıyo kuzenin de üstüne üstüne gidiyo :D :D

• yapılabiilir ama adetin o zaman daha kısa sürebileceğini duymuştum.

• eğer hımm nasıl söylesem, yabancı cisimleri işin içine karıştırmıyorsa bir sorun olmaz. aksi takdirde enfeksiyon kapma riski epey yüksek.

• yabancı cisimleri işin içine karıştırmıyorsa :))

• ya ne bilem soruyu soran benden küçük olunca utangaçlığım tutuyor işte. anladın sen onu:))

• Bendee genelldee adet görürkenn iç çamaşırımın üzerindennn yaparımmm bundann dolayıı pekk birr zarar yadaa enfeksiyon kapmaa endişesii yokk :)

• panolun üstünden okşasın

• one ya oyle adetlıyken elının oralarda dolanması ne kadar dogru psikolojım bozulsa bıle yapmam ıykk

• Yapmasın zararlıı kanlı daha kaygan olabilirr bu seferde parmağı içine girerse kızlık zarı patlayabilirr...

• o ne yahu, 10yaşında mısın sen? :D

• Adet döneminde kim insanların cinsel istekleri artar. Enfeksiyon kapmamak adına giysisinin üstünden kendini birz uyarırsa tabi onunla tatmin oluyorsa daha makuldür bence.

Yükleniyor...