Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Adetliyken mastürbasyon yapılır mı?

Kuzenim adet görürken mastürbasyon yapıyor? Normal mi? Sağlıklı mı? Bana pek sağlıklı gelmedi.

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılır, daha da çok zevk alır ama elini kana bulamasın bence : )

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Canın çekiyorsa neden olmasın. Üstelik istek artar bu dönemde.

0|0
    0|0
  • Mantık olarak yapılabilir, kimi kadınları bu dönemde daha istekli olduğu söylenir, bilemicem o hormonların bi düzeni yok bence kafalarına göre artıp azalıyorlar :D

Tamam adet döneminde vajina enfeksiyona daha açık, ama masturbasyon yaparke işin içine vajinasını karıştırmıyorsa sorun olmaz sağlık açısından.

0|0
    0|0
    • vajinasını işin içine karıştırmadan derken, standar vulval uyarımı kastettim, klitoral ve vulvanın uyarımını ve göğüsler vb diğer erojen bölgeleri. yani parmağını yada başka birşeyi sokmuyorsa enfeksiyon kapma riski nispeten düşük.

• dikkaet etsin bence kuzenin nasıl biri seksokolik mi :) adet zamanı da yapmayıversin.

0|0
    0|0
  • Zannediyorum ki kuzenin bir vampir. Dikkat etmekte fayda var.

0|0
    0|0
  • yapabilir tabi agrin yoksa :D

0|0
    0|0
  • :) koku mideyi bulandırabilir..

0|0
    1|0
  • olmaz gıbı bence

0|0
    0|0
  • Kimi kadınlar adet döneminde daha istekli olabiliyor. Hassasiyetin artması hoşuna gidiyor olabilir. Eli temizse sorun yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yapılır.

0|2
    0|0
  • Kuzenine söyle o dönemde bari rahat bıraksın yazık günah yaw :)) ana vatan kan ağlıyo kuzenin de üstüne üstüne gidiyo :D :D

1|2
    0|0
  • yapılabiilir ama adetin o zaman daha kısa sürebileceğini duymuştum.

1|0
    0|0
  • panolun üstünden okşasın

0|0
    0|0
  • Bendee genelldee adet görürkenn iç çamaşırımın üzerindennn yaparımmm bundann dolayıı pekk birr zarar yadaa enfeksiyon kapmaa endişesii yokk :)

1|0
    0|0
  • one ya oyle adetlıyken elının oralarda dolanması ne kadar dogru

psikolojım bozulsa bıle yapmam ıykk

0|0
    5|0
  • Yapmasın zararlıı kanlı daha kaygan olabilirr bu seferde parmağı içine girerse kızlık zarı patlayabilirr...

0|0
    3|0
  • eğer hımm nasıl söylesem, yabancı cisimleri işin içine karıştırmıyorsa bir sorun olmaz. aksi takdirde enfeksiyon kapma riski epey yüksek.

2|0
    0|0
    • yabancı cisimleri işin içine karıştırmıyorsa :))

• ya ne bilem soruyu soran benden küçük olunca utangaçlığım tutuyor işte. anladın sen onu:))

• Adet döneminde kim insanların cinsel istekleri artar. Enfeksiyon kapmamak adına giysisinin üstünden kendini birz uyarırsa tabi onunla tatmin oluyorsa daha makuldür bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...