Reglken yapılmaması gerekenler neler?

Reglken yapılmaması gerekenler nelerdir. Sıcak su torbasını bele, karna koymak zararlı mıdır ? Benim ki çok ağrılı oluyor, sıcak su torbasını koyacağım korkuyorum zararı var mı ? Ayrıca hap da alıyorum, alırsak zararı nedir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Neden zararı olsun kim söyledi sana zararlı diye saçmalama sıcak su torbasını bende kullanıyorum hiç zararlı değil hap zararlı diyorlar evet ama çok şiddetli oldugu için dayanamıyorum kullandıgım Majezik. ama sıcak su torbasını illa kullanmam diyorsan havluyu ısıtıpda koyabilirsin yada bel ve bacaklarında agrı oluyorsa duşta sıcak su tutabilirsin.

• evet oluyor, karna koymak zararlı diye duydum, onun için sormak istedim teşekkürler

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 6

• Adet dönemini rahat geçirmek için yapılması gerekenler link

• işiniz de zor he

• aynenn

• hap almayın zararlı

• Hap hangisini kullandığına bağlı olarak zararlı olabilir. Sıcak su torbasının zararı yok seni rahatlatır sadece

• parol kullanıyorum

• Klasik ağrı kesicidir. Abartmadigin suretle zararını gormeZsin

• ilk defa mı regl oldun ? soru ilk defa regl olan,ne yapacağını bilmeyen birisi icin gibi sorulmuşta..

• ilk defa olmuyorum, ben su torbası koyuyordum fakat birkaç kişi zararlı dediğini duyduğum için buraya sorma gereğinde bulundum.

• Anladım..Gecmiş olsun..Uzman Dr. arkadaşlar gereken cevabı yazacaklardır..

• Erkeklerle muhattap olmayın yeter :D

• Terbiyesiz-,-

• Öncekileri Göster
    • ben de onun için terbiyesiz dedim sn cob

• peki

Kızlar Ne Diyor 7

• sıcak su torbası kesinlikle zararlı vücutta iltihap oluşturutor ve yapıyor benmde ağrılarım çok şiddetliydi kullanıyordum fakat doktora gittiğimde böyle öylendi kadınların yaptığı en büyük hataymış geçiriyor sanıyorken aksine ağrı süresini uzatıyor gelecek ay daha fazla ağrı yaşamana neden oluyor

• hımm teşekkürler

• sıcak su torbası karına konulduğunda karın bölgesinde başka bir enfeksiyon varsa onun daha hızlı dağıldığını okumuştum.regl için sıcak su torbasını ayağının altına koyarak kullan bence

• teşekkür ederim

• Hap almak kanı keser alınmaması gerekir.Aksine sıcak su torbasının zararından çok faydası var.

• sıcak su torbası o dönemler kardeşim gibidir :D İlaç çok nadir alırım ben çok sancılı ( doğum sancısından çok az düşük bir sancı)oluyorum kesmezse iğne vurduruyorum mecbur...şekerli su iç , havluyu ısıt karnına koy , ayaklarını asla üşütme sıcak tut , cenin pozisyonu al yani ayaklarını karnına çek 10 dakka bekle geçiyor

• çok teşekkür ederim

• hamuda kalkmamalısın beynine kan gider yoksa bağın ağrır. ehua ehua ne kadan iğrenç bir espri bu ya,kendimden iğrendim.

• :D

• koyuyorum ben sahsen.ama hap almayın

• peki billyy tesekkürler:)

• rıca ederım canım:)

• karna sıcak su koymak yumurta hücresi midir her neyse onların ölmesine neden oluyomuş.ayrıca eğer sende kist varsa pıhtılaşan kan o kiste baskı yapıp sana yine ağrı olarak dönüyo

• henüz doktora gitmedim ama doktora gdeceğim kontrol için.

Yükleniyor...