Boyun ağrısı için hastanede hangi bölüme başvurmam lazım?

sait çiftçi hastanesinden randevu alıcam boynum ağrıyor da ama hangi bölüme başvurmam lazım.acildir lütfen

Güncellemeler:
yardımlarınız için sağolun fizik tedavi bölümünden salı gününe aldım.
uzman tv yi izledim en azından boyun fıtığım yok bunu anladım allaha bin şükür
bugün ortopediye gittimgenelde boynuuzun olanlarda daha sık olurmuş bu durum.boyun düzleşmesi hafifdereceli.ama ağrıda yaparmış.ilaçlar kremler verdi birazda öğüt.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Fizik tedavi ve rehabilitasyona git öncelikle.O ilgileniyor ağrılarla.Sonra belki beyin ve sinir cerrahisine gönderebilir.

• zamanla yer ediyor sakın yapma bende birara öleydim1.5 sene kadar oturdum bilg karşısında ve en önemli nedenlerinden biri.sonradan çıkıyor önce hafif sonra bakıyorsun hergün ağrın var

• Tamam geçmiş olsun.bende de bilgisayara çoj sabit bakarsan ahfif ağrı oluyor.Sorun var mıdır sence?

• salı gününe verdiler onun randevusunu salıda ona gidicem

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 14

• geçmiş olsun

• boyun düzleşmesi herkeste var. takma

• diğerleri fasa fiso denemişdir

• Bir yastiga 360 verirsem saglam koyar bana ama bir bakayim:)

• 2 adet yastık aldım yanıma.bakıcam şimdi onlarda fiyat olarak 315 falan.dünkü millenium 360 dı.evde zaten daha yıllar evvel alınmış visco başka marka yastık var boyun için ama fasa fiso medikal özelliği yok aradaki farkı zaten anlıyorsun tempuru denedikden sonra canım.

• Öncekileri Göster
  • ortopedi

• sağolun

• Kardeş boynum ağrıyor diyorsun birde nereye başvursam diyorsun. Başını vurursan oda ağrır sonra.

• ...abi ne içiyoan bana da ondan ver

• doktordan doktora bile çok fark varken internetteki tıbbi zerzevata inanmayın.

• internete bakıpkta teşhis koyma kendi kendine doktorlar bunca yıl boşuna okumuyolar

• çok sağol

• rica ederim geçmiş olsun.

• ama seninki daha farklı bir durum gibi ben uzmana bakdım hemde okudum heryeri.hepside aynısını diyince anladım.ama fıtıkda bede duymuşdum ya kola ya bacağa vurur diye.sağol ama yinede uyarın için

• Öncekileri Göster
  • nereye gidersin git fizik tedavi vereceklerdir yüksek olasılıkla.

• masa başı işte çalısıyorsan olması normal.ne kadar süredir ağrıyor..dikkatli olman gerekir.fıtık başlangıcı görülebilir.boyun hareketlerini vereceklerdir.başka bir tedavisi yok.boyun düzleşmesinden dolayı ileri gelmektedir.

• :)

• ayyyyyyyyyyy ancak yüğzde 20

• sağlık için pahalı demiyceksin :) tamam öyle sanmıyım :(

• Öncekileri Göster
  • boyunda damar etkisi olduğu için, norolojiye görün derim, sonraki iş fizikçide, geçmiş olsun.

• ortabedi ye gidin

• çok sağolun

• Fizik Tedavi veya ortopedi

• ortapedi veya beyin cerrahiye,

• öncelikle ortapediye gidin,sonra zaten fizik tedavilik durum varsa orası sevk eder,

• ortopedimi fizikmi öncelikli hangisi.

• beyin cerrahisi. ama sana maltepe uni.has tavsiye ederim. iki defa ameliyat oldum. muthis hastane

• ya beynimde bir sorun yokki okadar büyük.

• once beyin ve sinir cerrahisi

• ozaman cuma günü içinde ben ortopedi randevusumu alayım şimdi.ay ne zor iş

• Öncekileri Göster
  • ortopediye gözükün derim

Kızlar Ne Diyor 10

• ortopedi

• sağolun

• Söyleyecektiim söylemisler :)

• çok mersi

• ortopediye gideceksin

• sağolun

• önce nörolojiye git stresten kaynaklanıyor olabilir

• noroloji de teşhis konulmalı.bir çok neden olabilir çünkü.

• hımmm

• ortapedi uzmanına gidin büyük ihtimalle röntgen çekilçek ya ilaç vericek krem tarzında yada fizik tedeviye yönlendiricekler ama korkmayın fizik tedavi bu tür seylere çok iyi gelio zaten çok sürmez bi kaç seans

• ilk önce ortapediye git o gerekirse seni fizik tedaviye yönlendirir

• röntgen çekip baksın bence 2 aydır ağrım var hafif derecelide olsa

• Randevu alırken sorarsan yönlendirirler aslında

• çok sağol

• Önemli bir şey değildir umarım. Geçmiş olsun

• bende ilkkez netten randevu aldım pek dra hastaneye gitmem ben korkarımda sinirim bpzuluyor

• Öncekileri Göster
  • beyin sinir cerrahisi

• önce birdahiliyeye görün bence

• fizik tedavi

• rica ederim

• fiziğe aldım sağol

• sen bilirsin bence fizik tedaviye git

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...