• Sor
  • Bence

Ameliyat izlerini geçiren krem veya jel önerir misiniz?

Arkadaşlar ameliyat izlerini geçiren kremler veya jeller önerirmisiniz 3 sene önce apandist ameliyatı oldum ama hala geçmiyor (estetik)...Ve sonuç alabildiniz mi ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 7

• bir an arkadaşımsın sandım :D:D Onu bilmemde bir kız arkadaşım yanımdakeyken çok kötüydü eve bırakmıştım sonra apandist ameliyatı olmuştu o aksam o yüzden öyleymiş doktoruna sor bence ne kullanman gerektiğini

• Sol kol'dan cübital tuzak sendromu ameliyatı oldum 15 dikiş atıldı ( estetik ) geçeceğini söyleselerde inanma geçmeyecek, şuan senesinin dolmasını bekliyorum 5'nci dövmemi izin olduğu bölgeye yaptırıcam başkada çözüm yolu yok.

• benim çene altımda var ameliyat ızıım bosuna uğraşma ruhunu yorarsın sadece geçmez..

• hımm :S

• izler kırmızımı ?

• evet yani hafif mor gibi :))

• dikişler içten bırakılmış 2 tür dikiş var bu sana atılan dikişleri kolaylık olsun diye yapıyorlar estetik dikişleri ise farklı izler bir ameliyatla geçebilir bildiğim kadarıyla

• Ellezza krem eğer bulamazsan cell-tone...sonradan oluşan dikiş izi,yara izi,yanık vs için gayet başarılı ;)

• ız hakknda tecrubem var bılıyorum hatta daha kotu bır durumla karsılasmstm ama bıkac sene snra ız kuculuyor ancak tam gecmıyor doktora danısmnı onerrım sana

• hımm teşekkür ederim :)

• estetık dıkıs atıldı ve sonra kalın bı sekılde ızler kaldı dımı=?

• evettttt aynen öyle :D

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 sene gecmiş fazla yararlı olcanı sanmıyorum önerebileciğim kendimde kullandığım bir jeli öneriyim contractubex.

• kullandım ama sanırım düzenli kullanmadığım için bir faydasını göremedim :)

• geç kalmışsın valla sana sadece elma kabuğunu önerebilirim izleri hafifletiyo yada plastik cerrahiyle estetik yaptırcan ama hiç gerek yok bence

• bencede boşu boşuna tekrar ameliyat olucam

• kantaron yağı yara ve dikiş izleri için düzenli kullanıldığında etkilidir. hücre yenileyici etkisi var çünkü.

• peki çok teşekkür ederim :D

• gerçekten yario mu

• düzenli kullanırsan yarar.

Yükleniyor...