Nestle Nesfit'le zayıflayan ya da faydasını gören var mı? Nesfit 14 gün programı nasıl uygulanıyor?

bana göre 10 kilo fazlalığım var 2ayda veermek istiyorum. Nesfit 14 gün programı nasıl uygulanıyor?

0|0
3345

En İyi Erkek Görüşü

• günde 1 paket yersen olur o iş :D

0|0
    0|1
    • komik misin şimdi

• heh demekki sorduğun soruyu takip ediyorsun.
      bak ablacım.
      onu yemek demek kilo vermek anlamına gelmez.
      mutlaka hareket etmelisin. ne olursa olsun.
      diğer öğünlere dikkat etmeli, şekeri tuzu minimuma indirmelisin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• Olmak isstedin kiloyu aklına yerleştir ve kilo vereceğine inan kendine güven ve her yemek istedin şeyde olmak istedin kilo aklına gelsin yoksa su içsen kilo yaptını düşünür kilo vermez alırsın daha 2 ayda 30 kilo verdim

1|0
    0|0
  • Karın doyuruypr reklamda da açıkca belirtiyor zaten sporla birlikte etkili olur ha ondan yemiş ve spor yapmışım ha yumurta yemiş yapmışım aynı

0|0
    0|0
  • öyle şeyler işe yarar heralde

0|0
    0|0
  • O tip diyet yiyeceklerin de yağ oranını düşürüp şeker oranını artırıyorlar size de buyrun diyet ürünü yiyin kilo verin derler ama tam aksi kilo aldırır.

0|0
    0|0
  • www.marketkapinizda.com/.../...-ezmesi-600x600.jpg

bunu ye ona verceğin paraya yazık

0|0
    0|0
  • Hayır zayıflatmıyor. :):

0|0
    0|0
  • Nesfitsiz zayıflıyorum mıssına.

0|0
    0|0
  • yeme içme koş spor yap ver kilo

0|0
    0|0
  • boy1.80 se iyisib

0|0
    0|0
  • Kahvaltıdan önce iyi oluyor :)

1|0
    0|0
  • sporla desteklersen işe yarayacaktır. Sabahları yarım saat koşmalısın.

0|0
    0|0
  • Ben sırf kahvaltıya üşendiğim için nesfit yiyorum kahvaltıda valla ama hayvan gibi yemek yiyorum kilo verdiğim söylenemez sanırsam.

0|0
    0|0
  • Ne olduğunu bilmiyoruz eğer buraya açıklasaydın yorum yapabilirdim

0|0
    0|0
  • O tamamen reklam ürüünü tercih etmeyin.
    meyveli sütlü müsli öneriyorum.

0|0
    0|0
  • Lifilaf al daha iyi. içine kuru üzüm karıştır ye doyurucu.

0|0
    0|0
  • O diyet için değil atıştırmalık aslın da :)

0|0
    0|0
  • Etinin Yulaf ezmesi Lifilif deneyin hem daha uygun fiyatı

0|0
    0|0
  • Ne kadar yediğine bağlı. 450 grlık paketi 1 lt sütle yersen 1 ayda 10 kg almayı bile garantilersin.

0|0
    0|0
  • Eğer sadece nesfiti yersen evet işe yarar fakat onu yemedende boğazını tutarsan yine yeterli olacaktır :)

0|0
    0|0
    • sabah onu yiyorum öğlen az bir şekilde yemeğimi yiyorum akşam yine nesfit yiyorum ve günd eiki litle kadar su içiyorum

• Kendini doyur fakat kalorisi düşük şeylerle dediğim gibi elma seni tok tutar. Hamur işleri ya da kızartmayı hayatından çıkart zaten ister istemez bir 5 kilo vermiş olursun :). Rica ederim bu arada yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• çok saol canım tabiki yardımcı oldun :D

• zayıflıyamıcaksın + üstüne kilo alıcaksın. tatildede öküz gibi gözüküceksin. hahahahahahaha

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 33

• Karışık meyvelisini yiyordum

0|0
    0|0
  • Evet ama adabiyla yersen

0|0
    0|0
  • Zayıflatmaz ama kahvaltı için öğün olarak kullanılabilir diyet yaparken. Ben sevmedim hiç yiyemiyorum.

0|0
    0|0
  • onların içinde ne derlerse desinler şeker var. Beslenme düzenini değiştir, spor yap

0|0
    0|0
  • Nesfit celogs falan hikaye bunlar. Gün boyu sadece bunlardan yiyerek o da belirli ölçü hasta olur la insan Allah niye yaratmış bu türlü türlü yiyecekleri insan için. Öyle camış gibi yerseniz tabi zayıflayamazsınız kararında yiceniz nesfite falan gerek kalmıcak. Kendimi bir an canan karatay sandım 😜😀

0|0
    0|0
  • Ben yaptim hiçbir faydasi yok. Tok da tutmuyor tatli niyetine gibi aynı daha cok istahim açıldı:D süt siskinlik yapinca bir süre bisey yiyemez oluyosun o kadar

0|0
    0|0
    • ben 2 gündür başaladım bu diyete tok tutuyo gibime geliyo bırakimmi sizce bildiniz diyet varsa eğer tafsiye edermisniz

• akşam nesfit yerine yoğurt limon pulbiber yemeyi düşünüyorum

• Çok harika olur. Metobolizman hızlanır daha çok verirsin.

• Onun yerine yulaf ezmesi dene. Arkadaşım onunla zayıfladı.

0|0
    0|0
  • bi cacığa yaramıyor inan ki. üstelik daha da acıktırıyor. içinde şeker ve envai çeşit katkı maddesi barındıran bir şey seni ne kadar zayıflatabilir ki...

0|0
    0|0
  • sadece yemesi zevkli ben hiçbi etkisini görmedim tek başına bir işe yaramaz spor ve düzenli beslenme şart tahıllar en son çözüm

0|0
    0|0
  • Tadı cok guzel zayflanmaz kilo bile alınır.

0|0
    0|0
  • sen denedin mi bugün bende başladım da sen fayda gördün mü ?

0|0
    0|0
  • Hiç bir faydası yok kullanma

0|0
    0|0
  • O nedir?

0|0
    0|0
    • 14 günlük bir diyet 6 kilo veriliyormuş :)) 3 öğününden 2'sini nesfit yiyorsun. Diğer öğün serbestsin.

• Güzelmiş bu, hem aç kalmamış oluruz. Deneyeyim :)) çok sağol

• Önemli değil :) gerçektende faydası oluyormuş :)

• bunun yerine az yemeyi dene :)

0|0
    0|0
  • yapma fazlasıyla geri alıyosun o kiloları sonra

0|0
    0|0
  • kullanıyorum sabahları zayıflamak için değil öylesine seviyorum tadını

0|0
    0|0
  • Sadece nesfit zayıflatmaz onun yanında diyet ve spor yapacaksın ee zaten bunları yapınca da kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Nesfit değil de Kelloggs kullandım 2-3 hafta. O sıra yediklerime de dikkat ettiğimden farkı gördüm.

0|0
    0|0
  • Zatıflaman zor fıstığım. Adam gibi diyetini yap otur aşağıya.

0|0
    0|0
  • Seni bilemem şeker ama ben istesemde 50 yi geçemiyorum nedenini bilmiyorum ama birazda metobolizmayla alakalı her yerin yağla kaplıysa zor verirsin 4-5 kilo

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    13
Yükleniyor...