Göğüsleri büyütmek için doğal bir yöntem var mı?

arkadaşlar göğüslerim küçük nasıl büyür böyle doğal yöntem varmı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kücük göğüs daha iyi büyüğü sırt ağrısı yapıyomuş:D

Erkekler Ne Diyor 9

• Ölçü ver

• yaşına göre normal yaş ilerledikçe büyüyebilir .

• Aşırı küçük değilse ! sorun yoktur. Biz erkekler kendi aramızda "ele gelecek ama eli taşmayacak" deriz. şaka bi yana doğal yöntem yok. Bebeğiniz olduğunda ve onu emzirdiğinizde büyüyecektir. Bunun dışında ameliyat tek çözüm yolu. Bence doğalı en güzeli.

• ne yapıcan büyütüp küçük daha cazip.sonra yaşlanınca göbegine sarkar.zaten evlenince büyüyecek.

• Siz erkekler buyuk göğüslü kadınlara bakıyor.

• yanlış!herkesin zevki ayrıdır.birde iri gögüş 40 yaşlarına gelince iğrenç bir hal alır.en iyisi küçüktür.

• Küçük gerçekten çok itici.

• Bencede kucuk gogusler cok daha iyi sahsen buyuk gogusden nefret ederım böğğğ

• Haklı olabilirsin

• yanı sendekılerle ıdare et buyutme hıc geregı yok

• Genelde kızlarda bu sorun küçük yasta südyen takma hevesi olmasından kaynaklanıyor.Ve bu gibi sorunlar çocuk yaptıktan sonra düzeliyor(silikon taktırma haricinde)

• Evet Evet aman büyür canim herhalde

• büyüyor fakat bu çok yavaş gerçekleşiyor tabi hormonları haraketlendirmekte senin elinde

• şenol abi yorumu yapacaktım ama vazgeçtim

• boyu değil işlevi önemli takıl kafana göre.Seni seven göğüslerini sevmeyecek kalbini sevecek.Göğüsün küçük olunca ne oluyor ki süt mü gelmez gelir boşuna kafaya takma.Hayatını yaşa...

Kızlar Ne Diyor 12

• sürekli bu cevabı veriyorum pimimi çekecekler bıktılar benden=)çörekotu yağı büyütüyormuş duydum okudum fakat lakin uygulamadım bilemiyorum

• Deniyim bunuu

• :D

• Çörekotu yağıyla masaj yap yanlız sert masaj uygulama çünkü gögüslerde lenf bezleri var ve sert masaj allah korusun ileride gögüs kanseri yapabiliyor. Birde spor yap gögüs eğzersizi

• doğum kontrol hapı kullan göğüsleri şişiriyor.

• hergün düzenli olarak süt içir,spora götür.

• bitkisel yağlarla hergün dairesel hareketlerle masaj yap büyür:)

• düzenli olarak masaj yap internette var göğüs büyütme masajları ve bebe yağı kullan ;) çatlamadan buyusunler ;) birde evde falan sütyen takma ;))))))

• 1ay

Doğal büyütme yoluna bak bundan faydalan>http://gogusbuyutmeyontemleri.blogspot.com.tr/

• boşver kalsın öyle , elbise bulmada zorluk çekmezsin :/

• 78 ya bi 85 olsa iyi olurduu

• Öncekileri Göster
    • Olmazsa silikon yaptircam :D

• bir tanıdık yaptırdı geçende 2500 tl ye:)))

• elleyelim mi ):

• gerçekten büyük gögüs mü istiyorsunbenimkiler büyük ama bende küçük seviyorum

• olsa herkes muradına ermişti şimdi...

• Slikon yaptircam olmuyor boyle buyuk göğüslu kadın görnce kıskanıyorum

• ama kadınlar 30-40 yaşına gelinceye kadar zamanla göğüslerde büyüyor.Anneminkiler maşallah ama benimkiler normal herhalde onunkilerde zamanında benimki gibi normaldi.Bilmem ama inanki böylesi daha iyi.göğüslerin küçük değilse ve normalde hevesini kaçırmak gibi olmasın ama böyle daha iyi.Büyük göğüslü kadınlarda büyükler diye şikayetçiler.

• 18 yaşındayım göğüslerim 85 beden vereyim sana anası satayım ya ben büyük göğüsleri sevmem ne cok sanslısın sen :-( büyütme göğüslerini benceeee ! kilom 45 farkındaysan belim 60 ama gögüslerim kocamanmıs gibi hissettiriyor beni kötü hissii şikayetçi oluyorum sürekli bence sen hicbirsey yapma kıskandım :-(

Yükleniyor...