Xanax kullananlar yardim edebilir mi?

ilk kez xanax aldım şu anda. etkileri nelerdir? ben göğsümde bir ağrı hissediyorum ve karıncalanma var vücudumda.

Güncellemeler:
biraz bekledim ama sonradan bi cacik olmadi. bir de yesil receteyle satiliyor. anlamadim bu isi. panik atagim icin kullaniyorum ama ise de yaramadi :/

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben yanlış teşhis sonucu kullanmıştım bu ilacı, ama güzel etkiler yapmıştı. Anksiyeteyi çok yoğun yaşadığım dönemler beynim vücudum kitleniyordu ve kasılmaktan titremekten başka bir şey yapamıyordum. O ilaç sadece panik anlarında kullanılmıyor,(tedavi edici bir ilaç değil, semptomları önlemeye yarıyor) ama zaten ilacın esas etkisi anksiyolitik mi ne yani o durumları geçirmeye yarayan.. yine de doz ayarlaması ve vücut alışmadıktan sonra hemen etki etmez. 2-3 gün içinde bariz rahatlama sağlar. etkisini gösterir. 1aydan fazla kullanmamalısın.

Erkekler Ne Diyor 9

• beni uyutmadıbişeye yaramıyor

• :( kullandın mı

• bi ay kadar falan gençlik yıllarımda
      bişeye yaramıyo

• hmmm ...

• İçindeki prokpektüsünü oku,yan etkileri yazar orada,

• o erkekler için ereksiyon ilacı .satmak için damar açıcı muhabbeti yapmışlar.kadınlara ters teper.

• Ben paxil kullanmıştım, aynı işi görüyor, işe yarıyor ve reçetesiz satılıyor. Ama baya bir yan etkisi var.

• bu bi cacik yapmadi bende. remeron bile daha cok etkili ustelik yesil receteyle satilmiyor

• Göhsünde ağrı ve karıncalanma sıkıntıdan olur sen ilacın yan etkilerini okuyup, ondan korktun herhalde. Doktorun tavsiye ettiği şekilde kullanmalısın, dikkat.

• o ne işe yarıyoya bilmiyom ben

• 22gün

doktorun düşük miligram vermiş olabilir ,
    etkileri eğer gerçekten ihtiyacın var ise bu ilaç senin için bir nimet tir
    ama ihtiyacın yok ise sakın bulaşma hayatını alt üst eder dünya yansa ateşinde sigaranı yakarsın derler ya o misal,
    yan etkileri çok ölü gibi uyutur böbrekleri büyütür halsiz ve iştahsızlık almadığın zamanlar titreme ve sinir krizine girersin bırakma aşamasında yan etkileri daha da berbattır eğer kullanmıyorsan hiç bulaşma

• Rahatsızlığına uygun olduğundan emin ol yani düzgün bir doktor verdi de mi ? Bir de ilaçların yan etkileri olur herkesin bünyesi kaldırmaz. İlaçlarını kafana göre bırakma ve işi bilen doktorlara tedavi ol

• evet duzgun bir doktor verdi. ama xanax hicbir ise yaramadi. bu panik atagi yesil receteli ilac duzeltmiyorsa daha ne kullanmam gerektigini bilmiyorum. :/

• duzenlı kullan bakalım bi..

• bu ilac sadece panik atak durumunda kullaniliyor. duzenli kullanilinca bagimlilik yapabiliyormus :(

Kızlar Ne Diyor 8

• Bütün ilaçların olduğu gibi xanaxında yan etkileri var.Ağır bir ilaç eminim ki doktorun bünyene göre vermiştir.Ya da bu detayı göz ardı etmiş olabilir doktorunla konuş bu durumu belki de kullanmaman gerekir.

• İlk defa içtiğin bir ilaç nasıl etkilsein seni. Çok etkili bir ilaç.. Düzenli kullan..Remeron da kullanmışsın, neden xanaxa geçtin acaba..

• remeronu duzenli kullaniyorum uyku duzenleyici olarak. xanax sadece panik atak icin..

• oo çok ağırmış ya

• ben p.a için paxil kullandım atlattım kullansana yan etkisi yok

• Kullandım ama çok ağırdı bana da baş ağrısı ve miğde bulantısı yaşatmştı. Lustral ve sülpir daha hafif. Bir de ilacı aynı saatlerde içmeyi dene.

• sanırım ankisiyete bozuklugun var ilaca yeni basladıysan normal,ilk etapta vucut zorlanır sonra da alışır.bence çok ihtiyacın yoksa ilaca baslama bile

• paxil kullanıyorum ölümüz kafadan olcak bizimyasayan ölüleleriz doktorların piyonları olmus bişey olmaz 1 hafta sonra leyla olursun5 kattan atlasan bişey olmaz gibi gelecek napıyolar bize bilmiyorum kiiiii anasını yaaa

• xanax agır bi ilac diye biliyorum

• oyle ama hicbir etkisi olmadi. dun iki tane ictim. ustune bir de remeron ictim. ancak kendime geldim :(

• Öncekileri Göster
    • ben de bütün zestat alınca öyle oluyorum :) önemli bi durumun var mı stres yaratan?

• okul sanirim :/

• birazdan derin bir uykuya dalarsin (:

Yükleniyor...