• Sor
  • Bence

Ayakta ödem tedavisi nasıl olabilir?

Ayakta ödem evde uygulamalı nasıl olabilir. Ben bitki çaylarını biliyorum ama bide.. bal yada başka sıvı değilde katı tüketilerek uygulanan merhem gibi düşünün o kısma krem gibi sürülenden diyorum onu bir türlü bulamdım bilen varsa söyleyebilir mi lutfen?

Güncellemeler:
uzman doctor evde tadavide yapabiliceğini söylüyor canlı yayında izledim. Ve bunun amaliyat tedaviside var tabikide ilerleme yani çok kötü raddeye gelmemisse evde tadavi verilir demişti bende o zaman işim çıktı izleyemedim. malzeme felan vermişti göremedim bulamıyorumda yarım istedim sadece bu. bizde biliyoruz tıbbi tevalileri.
pardon çok kötü raddeye gelmisse amaliyat şart diyo. AMA İLERLEME YOKSA EVDE TEDAVİ EDİN DİYO. yalnış yazdım pardon.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• canım kıraz sapı mısır puskulu ıyı gelıyor bıde yedıklerıne dıkkat edıp 3 lıtre su ıcıcen.

• teşekkür edrim not aldım bunları uygulamay geçicem çok sağol:)

• sen cok sagol bebegım

Erkekler Ne Diyor 2

• Hangi besinler ödem söktürür link Ödem söktürücü bitki çayları link

• aslında bunları araştırdım videoları felanda önceden seyrettim, yine hatırlattığın için çok teşekkr edrm. ben sadece merhem gibi krem gibi evde uygulayacağım karışımla ödem yerine sürebiliceğim bişeyden bahsedıyorum.

• Offff cahil cahil işler yapmayın yaa.Ne evde tedavisi, ne bitkisel çözümü Allah aşkına.Gidin hastaneye tedavi olun gelin.Sanki bal sürünce ayağına ödem geçecek.

Kızlar Ne Diyor 2

• ödem varsa bol bol denize gir tuzlu su ödemi atmaya yararlıdır.

• tamam çok teşkkr edrim=)

• :( Geçmiş olsun. bitkiler iyi geldiğini biliyorum sadece. senin krem gibi dediğini bilmiyorum.

• çok teşekur edrim:(

Yükleniyor...