Çok halsizim ne yapabilirim ?

Bugün bi tuhafim sormak istemedim baştan ama gerçekten halsizim canım hiçbirşey yapmak istemiyor hep uyumak istiyorum ama uyuduğumdada böyle başka bi uyuyorum olan giden herşeyi duyuyorum kendime gelemiyorum hasta gibiyim yüzümü fln yıkadım yine aynı yine aynı çay içtim birsyler yedim zar zor ama bi değişmedi bu halim sabah 8 9 tan beri böyleyim anlamadım gitti :S

normalde pc başındada otururum vazgeçilmezim amaa bugün hiçbirşey yapmak istemiyor canımm:S pff. yardım böyle içecek fln kendim hazırlayabileceğim yada hastamı oluyorum . Ne yapmalıyım? Hiç böyle olmamıştım .. off insan bütün gün uyurmu nasıl kurtulabilirim? :S

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• halsizlik ve bitkinlige kesin cozum deneyip gorun nane limon ve kekik varsa icine bir tatli kasigi bal bu dedigimi yapin yarim saat sonra gozleriniz acilacagini garanti ediyorum tecrubeyle sabittir :-)

• evt yapym iyi gelir ins.

:))

• aksama ayni sekilde bir bardak daha ic bir kac gun sabah aksam boyle devam et alalhin izniyle iyi olacaksin ilacsiz dogal tedavi daha ne olsun :-)

• önemli degil benim bile aklima gelmedi senin aklina nasil gelsin :))

.. ya ictim iyidim ama yine bi ara uyudum ama su an yine iyim havadan olsa gerek.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• bir günlükse dert etme. sıcaklar da basmış zaten kaç günün yorgunluğunu attın diye düşün.

uyku uykunun mayasıdır. uyudukça gelir.Bu günde böyle birşey olmuş dert etme bence

• dün öyleydim ama bugünde böyleyim yani halsizim sanirsam üsütmüsüm,

• ha bu arada buna bir kac gun devam et demeyi unuttum ilaca gerek kalamdan iyilesirsin bu yontemle kendimide iyilestirdim ilac kullanmadan ev arkadasim rahatsizlanmisti onuda iyilestirdim allahin izni ve yardimiyla bu couzmler allahin verdigi dogal ilaclar ..

• haklisin :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Havalardan ya. Herkes böyle. Ama bugünlük öyleysen fazlada aklına takıp sıkma canını.

• uyudukça uyuma isteği devam eder kesinlikle ılık bir duş al ve bu fırsatı kullan kendinle ilgilen boş ver bilgisayar falan film izle kitap oku uykun geldi mi uyumaya devam et eğer sıcak bir şehirde isen onun da etkisi vardır mutlaka

yarın erken uyanmayı ve direk bir duş almayı dene bugünlük bunun gidişatına göre uyu uyan

• hmm tamam deniyem amaa yarin olmaz pazarr:)

tesekkurler

• dene güne ne kadar erken başlarsan kendine gelmen o kadar çabuk olur :)

• soguk bura evet uyudukca uykum geliyor 8 9 erken benim icin daha erken uyanamamki :)

• Kalk birduş al bence ve sonra da biraz dışarı çık hava al oksijen almak iyi gelir.Bu arada da düşünmezsin fazla işe yarar

• evet öyle yapacam artik saol..

• Madem bulunduğun yerde hava soğuk duş aldıktan sonra iyi koru kendini kısacık da olsa yürüyüş yapmaya çalış ama gücün yoksa bol bol c vitamini alıp uzanıp dinlen umarım toparlanırsın çok geçmiş olsun

• dusch alacam da hasta olurum diye korkuyorum zaaten soguk hava daha cok kötü olurum :/

ama yinede dusch almak istiyorum ..

• Bir günde pat diye geçiremezsin.

Meyve ye bol bol, bal tüket, sabahları canın istemese de spor yap. Düzene girince enerjin de yerine gelir

Yükleniyor...