• Sor
  • Bence

Hamilelik testinde ikinci çizgi belli belirsiz çıktı, hamile miyim?

arkadaşlar hamilelik testi yaptım ikinci çizgi belli belirsiz cıktı :S:S hamilemiyim ben değilmiyimmm _? link aynı boyle

Güncellemeler:
yarın bı tane daha test alıp yapıcam sonra doktoruma telefon açıp sorucam ve randevu alıcam :))))
bu arada soylemeyı unuttum reglm 7 gün geçti :)
arkadaşlar dün test yaptım negatıf cıktı kocamla cok havga ettık :S:S neden bu kadar kendını kaptırıypsun gıbısınden sabah onu dınlemedım ve doktora gıttım ultrasona gırdım hamılelık var gıbı dedı kan testı yaptı sonucları 2 de alıcam ne olur dua edın hamıleyımdır :S:S yoksa kocamla cok kavga edıcez :İ:S:S

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hastanede gebelik testi yaptırmanı öneririm

• az once ınternetten randevu alıyım dedım çok dolu hastaneler :S:S bana ayın 15 ıne randevu verıyo ben o saatten sonra napıyım yarına randevu alamadım :S:s

• Öncekileri Göster
    • aaaa :D saglık ocaklarında yaptırabılırmıyım

• tabi ki yaparlar

Erkekler Ne Diyor 7

• hamile olabilirsin

• Şimdi bu durumda yorumlarda papatya falı gibi oluyor, hamilesin, değilsin, hamilesin, değilsin. Sen iyisi mi bir kez daha test yap

• Strestendir. 7 gün önemli değil .Linkteki sonuca göre hamile değilsin.

• bır cok formda hamılesın dıyo :S:S cunku o hormon sadece hamılelıkte cıkıyor o testte sadece o hormonu ölçüyormuş onunda bellı belırsız cıkması hormonun düşük olmasındanmıs yanı yenı hamılelikmış :S:S

• Bence değilsin.

• Bir kez daha yap istersen ama hamile değilsin.

• Ikiz seni beklio

• allah mı söyletti ikiz diye :D:d

• Öncekileri Göster
    • Tamam iste kontrol pas yapcan zaten :D

• :D:D

• Şimdiden ALLAH analı babalı büyütsün dostum :D

• amin saol darısı sızlerın başına

• Hamilesin sen ki.

• inşallah :d

Kızlar Ne Diyor 16

• Kanda gebelik testi yaptırman daha güvenilir.

• Hadi hayırlı olsun :::D

• Kan testi yaptır. Kesin sonuç alırsın.

• ac karınla yapsaydın keske testi simdi ihtimaller1 test bozuk2. hamilesiin3 hamile değilsin4 yanlıs yaptın cisini:)yarın bitane daha al sabah yap ilk çişinle

• sabah çişimi tutupta eczaneye kadar gıdıcem yolda salıverırırm valla :D:D:D eczane bana uzak bıraz :D:D keşke dun ıkı tane alsaydım :D:D

• doğru yere yaptığnddan eminmisin? :)

• eminim canım daha oncede kac kez yaptım :D

• gebeliğin ilk zamanlarında ikinci cizgi o sekilde görünür diye biliyorum

• bende oyle bılıyorum ınşallah yanılmıyoumdur :D

• Öncekileri Göster
    • ben kesin hamileyim bu gun mıde bulantısıyla uyandım :d akşama kocamla test yapıcaz yarın yazarım :D:D

• tamam hadi bakalım :)

• biraz hamilesin

• biraz mı oda guzel :D:D birazınada sonra kalcam heralde :D:D çalısmaları kesmiyelım yanı :D

• yok kesmeyin son sürat devam olacak ben inanıyorum :D

• noldu sonuç nedir hamile misin?

• hyr canım değilim doktora gıttım ilaç kullandım rahım duvarımda kalınlasma oldugu ıcın reglım gecıkmış :S:S

• hmm anladim canimm

• Benimde böyle çıkmıştı :)) oğluma hamileydim :)) cok belirsiz bir noktaydi doktor 2 hafta sonrasına randevu verdi ve hamileliğim kesinleşmişti :))

• ee noldu sonuç nedir :)

• az önce aldım sonuçları kan testınde yıne bısey cıkmadı ama rahım duvarında kalınlasma var doktor yıne hamıle olabılme ıhtımalın yuksek dedı ilaç verdı kullan dedı haftaya bır daha gel dedı

• Sonuç ne?

• devlet hastanesınde yaptırdık 2 de alırız dıye gıttık 4 de gelın dedıler 4 de gıttık yarın sabah gelın dedıler :D:D aman bu devlet hastanelerınden bıktım yarın sabah 10 30 da alcam sonucları kısmetse ama doktor ultrasonda hamile gıbısın dedı yanılmıyodur dımı _?

• Bilemiyorum. Emin olamamış. Umarım hamilesindir.

• Sen evli misin?

• evt canım yeni evliyim :S:S

• hayirli olsun:) meraktan sordumda...

• Hamile olmak istiyorsan umarım hamilesindir. Tersi durumsa ve hamileysen :/

• Hamile gibi görünüyorsun. Hastaneye gidip kan testi yaptır kesin sonuç alman böyle mümkün.

• hamilelik için iki çizgidir ama bazen hamile bayanlar test yaptırdıklarında biri koyu diğeri açık renkte iki çizgi çıkıyor ama net birşey diyemeyiz kan testi şart / hamilelik olsa bile 3 4 haftalıktır

• evt 3 haftalık olması gerekıyo ilişkide bulundugum surede 3 hafta once ;)))))

• Ne yazık ki hamilesin.

• belki istiyordur:)

• Öncekileri Göster
    • Yüzde yüz kesin diyemem ama bu şekilde çıkan sonuçlar hamile olduğunu gösterir.

• istemem mi :D:D ya :)))))))))))))))

• olabilir:)

Yükleniyor...