Ayak küçülmesi mümkün mü?

ayaklarım 40 numara büyük yani zayıflasam küçülürmü acaba böyle bi imkan varmı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• imkansız dünyanın en seksi kadınlarından paris hiltonun bile ayak numarası 44 benim ayağımdan bile büyük (42 benimki) yani her güzelin bi kusuru vardır. :D

• :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Bakımlı olsun da, abartı büyük değilse sorun yok...

• zayıflayınca ayağındaki iskelet yapıdamı küçülecek sanıyorsun:)

• evet mümkün.

• 40 büyük değil. paris hilton'un ayakları 45 numara. bence haline şükret.

• Zayıflarsan sadece kalıbını azaltmış olursun değişen birşey olmaz.

• Evet, küçülüyor bir numara.. Cidden bak..

• yok öyle bir imkan..

• Küçültemezsin. Çinli gibi bağlarsan ayağın da böyle olur: link

Gerçi o forma girebilmesi için küçük yaşta bağlaman gerekiyor. Bu kadar deforme olamayacağı için de hem küçülmez hem de şekil bozukluğu olur.

• O alttaki şeyler parmak bu arada. ^^

• ıyy o ne

• Zayiflayinca ayak kuculurse tıbben cigir acan bir insan olursun zaten. boyun kac ki? kisaysan cokmus ya 40, ama belki yakisiodur, cevresel tepkiler nasil?

• e iyi o zaman, değil mi?

• 172 boyum

• zayıflama değil ama cinli japon kadınların ayaklarını kücük tutmamk icin ayak baglama dedikleri bi teknik var lakin bu teknik seni sadece topuklu ayakkabı giymeye mecbur kılıyo düsünürsen arastır bunu

• enlemesine olabilir sanki bu iş..

• Ayak küçülmez zayıflayınca ama çok büyük değil ayağın.Normal bence.Boyun kaç ki?

• İstersen kilonu da yaz.Vücut kitle endeksini hesaplıyım.

• Gayet iyi boyuna göre.Endişeye gerek yok.

• 172

• belli bir yaştan sonra büyüme duruyor. uzak doğuda yapılan ayağın büyümesini engellemek yani henüz küçükken kalıba almak. ne yazık ki cerrahi müdahale olmadan bu mümkün değil. sonuç olarak ameliyat olmadan küçülmez.

• uzak doğuda yapıyorlar ama çok canın yanar

• of benden büyük giyiyorsun.ben 39 numara giyiyorum.yok ya ben 45 numara giyiyorum.40 numara nın çirkin olduğunu düşünmüyorum ve ayağın küçülmesinin söz konusu olacağını sanmam

• küçülür hatta zorlasan komple adriana lima gibi bile olursun

• adriana bile 41 giyiyo uzun boy büyük ayak.

• bu adriana da ne var anlamış değilim :)

• ayaklarının fizik yapısı önemlidir.eğer tombul bir ayağın var ise tabi küçülme olarak görebilirsin ama çok fazla fark yoktur.ama kemikli daha zayıf bir ayak ise istediğin kadar zayıfla uzunluğu max kalır.

• Ayakların normal endişelenme

• Mümkünatı yok küçülmez.bu ayak büyümesinin sebebinide söyliyim sana,bu çocuklukta ailelerimiz 1,2 numara büyük ayakkabı alırlardıya uzun süre giysin diye,işte o yüzden ayaklar büyüyomuş.Ayak o boşluğu tamamlamaya çalışyomuş

• cok kilolu ve ayaginda odem olan birisi değilsen kuculmez

• tabi tabi her 1 kiloda 1 cm azalır..dene ve gör.

Kızlar Ne Diyor 16

• benim 1numara küçüldü

• yok alakası.ayak kuculmez canım.bosver kuculmesın takma.

• Belli bir kilonun üzerindeysen, ayakların 39 numara da olsa genişlik olarak sığmayacağı için bir büyük numara giymeye başlarsın. Böyle bir durumda kilo vermen sonucunda ayakkabı numaran küçülecektir.

• Mumkun galiba cunki arkadasimda oldu 1 numara kucuk ayakkabi giyor :)

• küçülmez

• Hayır küçülmez belki eni daralır ama yine de 40 numara ayakkabı giyersin ve çok kötü durur

• 40 numara ayagım var<3333 cokta memnunum ayaklarımdan delı olmayın

• 13gün

Benim 41 ben napayım aslinda ayaklarım 40 ama gombul ve bileklerim kalın

• İmkansızzzzz...:((

• ayağını yonturalım biraz kücülür =)

• Kalsiyum eksikliğin olursa küçülebilir. 37'ydi ayaklarım, 36 oldu.

• Evet kuculur.

• Hayır öyle bir şey mümkün değil.

• zayiflamanin veya kilo almanin ayaklarin büyümesi yada kücülmesiyle alakasi yokki...yapilacak bisey yok idare edeceksin artik

• bilmiyorum ben de bir şey soracağım zayıflayınca burun küçülür mü?

• hadi ya :(

• Hayır.İskelet etrafını deri sarar ve et toplamaz,o yüzden küçülmez kilo verdiğinde

• Malesef küçülmez. Eğer kilodan dolayı ayaklarında tombikleştiyse belki 1 numara ufalabilir.

• Zayıflayınca ayak mı küçülürmüş yok arıtk devenin bale pabucu

Yükleniyor...