Ayak küçülmesi mümkün mü?

ayaklarım 40 numara büyük yani zayıflasam küçülürmü acaba böyle bi imkan varmı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• imkansız dünyanın en seksi kadınlarından paris hiltonun bile ayak numarası 44 benim ayağımdan bile büyük (42 benimki) yani her güzelin bi kusuru vardır. :D

• :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Ayak küçülmez zayıflayınca ama çok büyük değil ayağın.Normal bence.Boyun kaç ki?

• 172

• Gayet iyi boyuna göre.Endişeye gerek yok.

• İstersen kilonu da yaz.Vücut kitle endeksini hesaplıyım.

• evet mümkün.

• Mümkünatı yok küçülmez.bu ayak büyümesinin sebebinide söyliyim sana,bu çocuklukta ailelerimiz 1,2 numara büyük ayakkabı alırlardıya uzun süre giysin diye,işte o yüzden ayaklar büyüyomuş.Ayak o boşluğu tamamlamaya çalışyomuş

• Zayıflarsan sadece kalıbını azaltmış olursun değişen birşey olmaz.

• Bakımlı olsun da, abartı büyük değilse sorun yok...

• zayıflayınca ayağındaki iskelet yapıdamı küçülecek sanıyorsun:)

• Küçültemezsin. Çinli gibi bağlarsan ayağın da böyle olur: link Gerçi o forma girebilmesi için küçük yaşta bağlaman gerekiyor. Bu kadar deforme olamayacağı için de hem küçülmez hem de şekil bozukluğu olur.

• ıyy o ne

• O alttaki şeyler parmak bu arada. ^^

• belli bir yaştan sonra büyüme duruyor. uzak doğuda yapılan ayağın büyümesini engellemek yani henüz küçükken kalıba almak. ne yazık ki cerrahi müdahale olmadan bu mümkün değil. sonuç olarak ameliyat olmadan küçülmez.

• Ayakların normal endişelenme

• 40 büyük değil. paris hilton'un ayakları 45 numara. bence haline şükret.

• Evet, küçülüyor bir numara.. Cidden bak..

• yok öyle bir imkan..

• Zayiflayinca ayak kuculurse tıbben cigir acan bir insan olursun zaten. boyun kac ki? kisaysan cokmus ya 40, ama belki yakisiodur, cevresel tepkiler nasil?

• 172 boyum

• e iyi o zaman, değil mi?

• zayıflama değil ama cinli japon kadınların ayaklarını kücük tutmamk icin ayak baglama dedikleri bi teknik var lakin bu teknik seni sadece topuklu ayakkabı giymeye mecbur kılıyo düsünürsen arastır bunu

• enlemesine olabilir sanki bu iş..

• uzak doğuda yapıyorlar ama çok canın yanar

• of benden büyük giyiyorsun.ben 39 numara giyiyorum.yok ya ben 45 numara giyiyorum.40 numara nın çirkin olduğunu düşünmüyorum ve ayağın küçülmesinin söz konusu olacağını sanmam

• küçülür hatta zorlasan komple adriana lima gibi bile olursun

• bu adriana da ne var anlamış değilim :)

• adriana bile 41 giyiyo uzun boy büyük ayak.

• ayaklarının fizik yapısı önemlidir.eğer tombul bir ayağın var ise tabi küçülme olarak görebilirsin ama çok fazla fark yoktur.ama kemikli daha zayıf bir ayak ise istediğin kadar zayıfla uzunluğu max kalır.

• cok kilolu ve ayaginda odem olan birisi değilsen kuculmez

• tabi tabi her 1 kiloda 1 cm azalır..dene ve gör.

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...