Supratall boy uzatıcı kullananlar var mı? İşe yarıyor mu?

Peki etkisini gördünüz mü? benim yaşım 18 ama boyum 1.55, kompleks yapıyorum ve uzamak istiyorum :( şansımı denemek istiyorum :( belki ise yarar diye


0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

 • Öncelikle piyasadaki boy uzatma ilaçları,yiyecek , içecekleri vs vs.Hiçbirine inanma çünkü hepsi dolandırıcılıktan başka birşey değildir.Eğer uzamanın bilimsel açıdan bir yeri olsaydı Japonlar neden boylarını uzatmıyorlar ? Kimi cıkmıstı bir ara sözde japon üretimi , ee japonlar aynı boy aynı pos aynı ? bize yediriyorlar onu japonların bile yaptığına ınanmıyorum gerçi ama neyse.

  1.55 boyun altında olsaydın amaliyatla uzatılabilinirdi,tabii oda doktorun tercihine kalan birşey.Ve tehlikeli olan bir operasyon.

  Doktora gidip boyunun daha ne kadar uzayacağını öğrenebilirsin,genetik olarak ailenin boyu nasılsa ortalamaya kadar çıkabilirsin.

  Dikkatli beslen bol bol yeşillik ye,aksam ve sabahları süt iç.Mümkünse haftanın enaz 3 günü fittness yap.Günde enaz 2dakika zıpla,tavana felan değmeye calıs.

  Bunlar dışında , ayağını hergün yere 3 kere sert vurursan günde mi haftadamı ne 1mm uzarsın buda bilimsel olarak kanıtlanmış birşeydir.

  Kompleks yapmana ne gerek varki ? basketbolcumu olacaksın ? hazal kayaya baksana türkiyenin mankenlerine taş cıkartıyor güzelliğiyle ama boyu 158 ?

  Kızsın zaten komplekse gerek yok , bir topuklu giyer olursun 165,ee daha ne ? 170, 180 mi olacaksın :)

  1|1