• Sor
  • Bence

Supratall boy uzatıcı kullananlar var mı? İşe yarıyor mu?

Peki etkisini gördünüz mü? benim yaşım 18 ama boyum 1.55, kompleks yapıyorum ve uzamak istiyorum :( şansımı denemek istiyorum :( belki ise yarar diye

En İyi Görüş

• Öncelikle piyasadaki boy uzatma ilaçları,yiyecek , içecekleri vs vs.Hiçbirine inanma çünkü hepsi dolandırıcılıktan başka birşey değildir.Eğer uzamanın bilimsel açıdan bir yeri olsaydı Japonlar neden boylarını uzatmıyorlar ? Kimi cıkmıstı bir ara sözde japon üretimi , ee japonlar aynı boy aynı pos aynı ? bize yediriyorlar onu japonların bile yaptığına ınanmıyorum gerçi ama neyse.

1.55 boyun altında olsaydın amaliyatla uzatılabilinirdi,tabii oda doktorun tercihine kalan birşey.Ve tehlikeli olan bir operasyon.

Doktora gidip boyunun daha ne kadar uzayacağını öğrenebilirsin,genetik olarak ailenin boyu nasılsa ortalamaya kadar çıkabilirsin.

Dikkatli beslen bol bol yeşillik ye,aksam ve sabahları süt iç.Mümkünse haftanın enaz 3 günü fittness yap.Günde enaz 2dakika zıpla,tavana felan değmeye calıs.

Bunlar dışında , ayağını hergün yere 3 kere sert vurursan günde mi haftadamı ne 1mm uzarsın buda bilimsel olarak kanıtlanmış birşeydir.

Kompleks yapmana ne gerek varki ? basketbolcumu olacaksın ? hazal kayaya baksana türkiyenin mankenlerine taş cıkartıyor güzelliğiyle ama boyu 158 ?

Kızsın zaten komplekse gerek yok , bir topuklu giyer olursun 165,ee daha ne ? 170, 180 mi olacaksın :)

KizlarSoruyor'u Facebook'ta beğen, en ilginç sorular ve benceleri kaçırma

Erkekler Ne Diyor 5

• Ailedeki boy durumu nasıl?

• yaşın daha genç:

bol bol su iç.

bol bol güneşe çık.

tüm canlılar güneşe doğru uzar.

Yapabiliyorsan, bol zıplamalı sporlar yap veya iki günde bir yerinde 10 dk zıpla.

• İyi akşamlar öncelikle. Süt içmek boya fayda sağlamaz. Ayrıca alerjen etki gösterebilir. Vücudun 3 ayrı kalsiyum alması gerekir sütten ise bir tane kalsiyum alır. Süt yerine ayran içmen fayda sağlayacaktır. Ayrıca esneme hareketleriyle 2-3 cm uzamak mümkündür. Kadınlar da boy uzaması yaklaşık 18 - 19 yaşlarında durur . Ancak gidip kemik uçlarının kapanıp kapanmadığını ufak elden çekilen bir röntgenle öğrenebilirsin. Eğer kapanmışsa yapacak hiçbirşey yok. Kapanmamışsada spor yapmanı , ayran peynir gibi kalsiyumlu ürünlerle beslenmeni , ve sürekli esneme hareketleri yapmanı öneririm. Başarılar.

• bitkisel yolu bilmiyorum ama en sağlamı doğal yoldur bol bol süt iç balık ye bol bo lzıpla basket oyna öyle öyle biraz yol katedersin umarım 2 senen daha var 1.55 fena değil ama biz uzmana danıs tabi öncelikle burda ne ddesek varsayım bi bilen uzmanda daha ıyı bılgılenmelısın

20 yaşında boy sona erer 2 sene içinde bişeyler olur herhalde boy tabi ki önemli ama unutma sağlık sıhhatın yerınde elın ayagın tutuyo ya önemlı olan bu yani fazla kompleks yapma sıkıntı yapma

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunlara inanmayın

• kemik büyüme hücrelerin kapanmışsa maalesef işe yaramaz canım kapanmamışsa 1-2 cm. uzatabilir.

• Ben aldım ıkı gün oldu bir umutla kullanıyom sanatı saatıne açıkçası ınancım bile yok inşallah sağlığından olmam allah yaratmış bizi böle bir umut işte hep bir umut taşıdığımız için zor kazandığımız paraları bizden kolayca çalıyor bu umut hırsızları hadi bakalım hayırlısı bı ay sonra yazarım

• canım daha bir ay önce bende 155 tim kan testine baktırdım sağlık ocağında aşırı demir eksikliği ve biraz da b vitamin eksikliği çıktı zaten biz kızların nerdeyse hepsinde ergenlikten sonra reglden dolayı demir eksikliği oluyor oda büyüme hücrelerinin çoğalmasını azaltıyor bu yüzden boyumuz uzamıyormuş bende ilk ferro sanolda fazla zararlı katkı maddesi var diye doktora başka ilaç yazmasını istedim gynoferon demir hapını ve benexol hapını kullandım onları kullanırken de aynı zamanda Airt alert 3 egzersizleri yaptım ip atladım ertuğrul akbayın dediği gibi oklavayla çömel kalk egzersizi yaptım odamı hep havalandırırım zaten ve plateste yaptım platesi önceden de yapardım zaten bide akşamları sekiz dokuz gibi mutlaka omurga esnetme ve bacak esnetme egzersizleri yaptım üç cm uzadım 158 oldum ama bu ara sınavlarımdan dolayı egzersizlere devam edemiyorum ama dışarı çıktığımda gideceğim yere son hız koşuyorum sadece maltofer demir hapı akşamları da marincap balık hapı içiyorum her sabah bir yumurta yiyorum ama belli bir yaştan sonra yoğun sporlada desteklemek lazım spor yapmak o kadar alışkanlık yaptı ki özledim spor yapmayı neyse pazartesi tekrar başlıyacağım zaten düzenli programıma ama şu da önemli spor yaptığımız zaman tuz kaybediyoruz tsh nın iyi çalışması için iyotlu tuz her yemekte biraz kullan gün içerisinde iki bardak süt veya maden suyu iç spor yaparken enerji vermesi besin takviyesi açısından aslında bende supratall uzamax gibi bişe kullanmak istiyorum sporunu yaptığım adresleri falan istersen göndereyim sana

• 1ay

uzatboyunu. blogspot. com. tr/2013/07/air-alert-scrama-program. html? m=1
      uzatboyunu. blogspot. com. tr/? m=1
      m.youtube.com/watch
      m.youtube.com/watch m.youtube.com/watch

• 1ay

bide youtubea profesyonel vücut geliştirme boy uzaması için egzersizler falan yaz o oğlan çok iyi anlatıyor face sayfasıda var onun önerilerini dinleyip uzayanlar oluyor bide balık yediğim günler mutlaka siyah eti senin olsun ben çocukken çoğu yiyeceği sevmediğim gibi balıkta sevmezdim yesemde siyah etine pis derdim hiç ağzıma almazdım ama meğer en çok boy uzatan oymuş prof saraçoğlu haftada bir de melisa çayı için diyor araştır onları iyice evru şallı plates yaparsın yoga yap bol bol zıpla ama zıplamanın da farklı teknikleri varmış uyurken uyku gözlüğü alıp kullanmayı düşünüyorum ben hormonlar öyle daha iyi salgılanırmış bide yastıksız uyumak zor bu yüzden yastığın en azından çok ince olsun hücre yenileyen organik domates suyu polen türü şeylerde kullanabilirsin inşallah uzarız

• BENDE BU SORUYU MERAK EDİYORUMM :(

• ben kullandim hic nir ise yaramiyor, umudumuda kestim kendinle mutlu ol sagligin yerinde sukur et

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...