Supratall boy uzatıcı kullananlar var mı? İşe yarıyor mu?

Peki etkisini gördünüz mü? benim yaşım 18 ama boyum 1.55, kompleks yapıyorum ve uzamak istiyorum :( şansımı denemek istiyorum :( belki ise yarar diye

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Öncelikle piyasadaki boy uzatma ilaçları,yiyecek , içecekleri vs vs.Hiçbirine inanma çünkü hepsi dolandırıcılıktan başka birşey değildir.Eğer uzamanın bilimsel açıdan bir yeri olsaydı Japonlar neden boylarını uzatmıyorlar ? Kimi cıkmıstı bir ara sözde japon üretimi , ee japonlar aynı boy aynı pos aynı ? bize yediriyorlar onu japonların bile yaptığına ınanmıyorum gerçi ama neyse.

1.55 boyun altında olsaydın amaliyatla uzatılabilinirdi,tabii oda doktorun tercihine kalan birşey.Ve tehlikeli olan bir operasyon.

Doktora gidip boyunun daha ne kadar uzayacağını öğrenebilirsin,genetik olarak ailenin boyu nasılsa ortalamaya kadar çıkabilirsin.

Dikkatli beslen bol bol yeşillik ye,aksam ve sabahları süt iç.Mümkünse haftanın enaz 3 günü fittness yap.Günde enaz 2dakika zıpla,tavana felan değmeye calıs.

Bunlar dışında , ayağını hergün yere 3 kere sert vurursan günde mi haftadamı ne 1mm uzarsın buda bilimsel olarak kanıtlanmış birşeydir.

Kompleks yapmana ne gerek varki ? basketbolcumu olacaksın ? hazal kayaya baksana türkiyenin mankenlerine taş cıkartıyor güzelliğiyle ama boyu 158 ?

Kızsın zaten komplekse gerek yok , bir topuklu giyer olursun 165,ee daha ne ? 170, 180 mi olacaksın :)

Erkekler Ne Diyor 4

• İyi akşamlar öncelikle. Süt içmek boya fayda sağlamaz. Ayrıca alerjen etki gösterebilir. Vücudun 3 ayrı kalsiyum alması gerekir sütten ise bir tane kalsiyum alır. Süt yerine ayran içmen fayda sağlayacaktır. Ayrıca esneme hareketleriyle 2-3 cm uzamak mümkündür. Kadınlar da boy uzaması yaklaşık 18 - 19 yaşlarında durur . Ancak gidip kemik uçlarının kapanıp kapanmadığını ufak elden çekilen bir röntgenle öğrenebilirsin. Eğer kapanmışsa yapacak hiçbirşey yok. Kapanmamışsada spor yapmanı , ayran peynir gibi kalsiyumlu ürünlerle beslenmeni , ve sürekli esneme hareketleri yapmanı öneririm. Başarılar.

• Ailedeki boy durumu nasıl?

• bitkisel yolu bilmiyorum ama en sağlamı doğal yoldur bol bol süt iç balık ye bol bo lzıpla basket oyna öyle öyle biraz yol katedersin umarım 2 senen daha var 1.55 fena değil ama biz uzmana danıs tabi öncelikle burda ne ddesek varsayım bi bilen uzmanda daha ıyı bılgılenmelısın

20 yaşında boy sona erer 2 sene içinde bişeyler olur herhalde boy tabi ki önemli ama unutma sağlık sıhhatın yerınde elın ayagın tutuyo ya önemlı olan bu yani fazla kompleks yapma sıkıntı yapma

• yaşın daha genç:

bol bol su iç.

bol bol güneşe çık.

tüm canlılar güneşe doğru uzar.

Yapabiliyorsan, bol zıplamalı sporlar yap veya iki günde bir yerinde 10 dk zıpla.

Kızlar Ne Diyor 3

• 1ay

BENDE BU SORUYU MERAK EDİYORUMM :(

• 1ay

ben kullandim hic nir ise yaramiyor, umudumuda kestim kendinle mutlu ol sagligin yerinde sukur et

• kemik büyüme hücrelerin kapanmışsa maalesef işe yaramaz canım kapanmamışsa 1-2 cm. uzatabilir.

• Bunlara inanmayın

Yükleniyor...