Kulak uğultusuna ne iyi gelir ?

arkadaşlar 3 gündür kulağımda bi uğultu var ve duymakta zorluk çekiyorum . bu sorunu yaşayan oldu mu ne önerirsiniz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kulak uğultusu neden olur link Kulak uğultusunun sebebi nasıl teşhis edilir link Kulak uğultusu hangi rahatsızlıkların belirtisi olabilir link Kulak uğultusu nasıl tedavi edilir link

Erkekler Ne Diyor 6

• kulakliklarla dogus dinle son ses

• çok farklı nedenlerden olabilir gelip geçici olarak herkez yaşayabilir.ama önemli bi problem olarakta görülebiliyomuş

• östaki kanalında bi sorun olabilir... tıkanmışsa sorun yaratabilir... sakız çiğnemeyi dene esnemeyi dene açılabilir... olmadı kbb ye müracaat ;)

• İç veya orta kulak iltihabı olmuş olabilirsin. Sinüzitin varsa yenilenmiş olabilir. Devam eden uğultular ciddi şeylerin habercisi olabilir. En yakın zamanda kbb'ye görünmeni tavsiye ederim.

• klasik bir cevap olacak ama doktora git. veya eczaneyede sorabilirsin.

• Sorununu biliyorum.Bana da aynısı olmuştu ve bunun tek nedeni kulağının tıkanmaya başlamasıdır.Yani kulağın tıkandığı için de kulak-burun-boğaz bölümünden randevu alacaksın.Ondan sonra da durumu anlatıp kulağını yıkayacaklar.Korkmana gerek yok ayrıca.Çünkü sadece gıdıklanıyor biraz yıkanırken o kadar :D

• Sanmıyorum pek de korkulacak birşey yok ki yıkatmada.Hiç acımıyor ve gıdıklanmaktan başka birşey hissetmiyorsun da

• sağol ama ilaçla tedvi edebilir miyiz

Kızlar Ne Diyor 5

• Kulağının temizlenmesi gerekir büyük ihtimalle biriken kirden kaynaklıdır.

• kulak burun boğazcıya git :)

• kulakların tıkalı sanırım temizlet istersen gliserin damlat o da iyi gelir yumuşatır

• Kulagini temzletme vaktin gelms.. Doktora git kulagini temizlettir.. Bu iyi gelir..

• olur arada basınçtan

Yükleniyor...