• Sor
  • Bence

Kulak uğultusuna ne iyi gelir ?

arkadaşlar 3 gündür kulağımda bi uğultu var ve duymakta zorluk çekiyorum . bu sorunu yaşayan oldu mu ne önerirsiniz ?

En İyi Görüş

• Kulak uğultusu neden olur link Kulak uğultusunun sebebi nasıl teşhis edilir link Kulak uğultusu hangi rahatsızlıkların belirtisi olabilir link Kulak uğultusu nasıl tedavi edilir link

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 7

• kulakliklarla dogus dinle son ses

• çok farklı nedenlerden olabilir gelip geçici olarak herkez yaşayabilir.ama önemli bi problem olarakta görülebiliyomuş

• östaki kanalında bi sorun olabilir... tıkanmışsa sorun yaratabilir... sakız çiğnemeyi dene esnemeyi dene açılabilir... olmadı kbb ye müracaat ;)

• İç veya orta kulak iltihabı olmuş olabilirsin. Sinüzitin varsa yenilenmiş olabilir. Devam eden uğultular ciddi şeylerin habercisi olabilir. En yakın zamanda kbb'ye görünmeni tavsiye ederim.

• klasik bir cevap olacak ama doktora git. veya eczaneyede sorabilirsin.

• Sorununu biliyorum.Bana da aynısı olmuştu ve bunun tek nedeni kulağının tıkanmaya başlamasıdır.Yani kulağın tıkandığı için de kulak-burun-boğaz bölümünden randevu alacaksın.Ondan sonra da durumu anlatıp kulağını yıkayacaklar.Korkmana gerek yok ayrıca.Çünkü sadece gıdıklanıyor biraz yıkanırken o kadar :D

• sağol ama ilaçla tedvi edebilir miyiz

• Sanmıyorum pek de korkulacak birşey yok ki yıkatmada.Hiç acımıyor ve gıdıklanmaktan başka birşey hissetmiyorsun da

Kızlar Ne Diyor 5

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...