Kilo almak istiyorum :(

soru başlığındada dedğim gibi kilo almak istiyorum ama alamıyorum herkesin bana çok zayıfsın demesinden bıktım moralim bozuluyo kilo almak için ne yapmalıyım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• biz sporcular dönem dönem kilo alıp verdiğimiz için sana bu konuda yardımcı ola bilirim. ne hamile kalmana nede sıka basa yemene gerek yok. yanman gereken karbonhidratı ve proteini yüksek yemekler yemek. bunlar nedir...hamur işi yemekler etli yemekler. eğer iştahın yoksa prakten şurup önere bilirim. ama bu şurubun yan etkisi halsizlik ve uyku yapıyo o yüzden çalışan bi bayansan şurubu tavsiye etmiyorum. günde 2 değilde 5-6 öğün yemek yemelisin. öğünler arasında üzerine bolca kalorisi yüksek kuruyemiş serperek sütlü tatlılar yiye bilirsin...eğer boyunu ve kilonu söylersen ne kadar kilo olman gerektiğini ve ne kadar zamanda o kiloya ulaşa biliceğini ortalama olarak söyliye bilirim.

• bide yukarda yazdıklarımın yanında sakin bi sinir sistemine sahip olmalısın. sinirli insanlar zayıf insanlardır. ve bide b komplex vitamini tavsiye ederim. b mitamini sinir ve sindirim sistemini düzenler... VE AYRICA GÜZEL YÜZÜNE HİÇ ÜZGÜN SURAT YAKIŞMIYO...

• :(

• hmm. 48 kilo civarında olman gerekiyo evet kilon çok düşükmüş.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 23

• yemek ye su iç uyu,yemek ye su iç uyu :)

• yatmaya yakın yemek yee ekmegı cok ye...cok uyu...

• Öncelikle boy ve kilonu yazarsan sevinirim.

• Öncelikle bir endokrin uzmanına gidip tsh hormonuna ve kan değerlerine baktır derim.Bayağı bir eksik var çünkü.14.42 vücut kitle endeksin.50 kilo civarında olman lazım normalde.

• 1.58 36 kilodayımm

• troit rahatsızlıgın felan varmı?eğer yoksa ekmegı ve aburcuburu cogaltıcaksn dhaa ötesi varmı :)

• troitlerimde sorun yok baktırdım..

• sonra da kilo vermek için ne yapmalıyım sorabilirsin.hiç girme o işlere.

• kilo alarak sportif yapılı olmaktan feragat edeceksin.hantallık hoşuna gidiyorsa iştah açıcı turşu çay gibi besinleri menüne ekleyerek korkunç kilolara ulaşabilirsin.

• sormam benm tek derdim almak

• spora başla sporla kilo mu alınır lan evet alınr...et yemeği seviyo musun

• 4 gün içmeyle bi faydasını göreceğini sanmıyorum..sadece onu içmekle olmaz zaten yanında yapman gerekenler var

• bahsettigin icecegi bende ictim 4 gun falan bi kilo bile alamadim ve tadini begenmedim diye devam etmedm cidden faydasi varmidir

• rica ederim

• Öncekileri Göster
  • 4 oğun yemeye çalış.kahvaltı kiloyu korumaya yardımcı olur asla atlama sigara içiyorsan bırak. kalorisi yuksek gıdalar tahin, pekmez, bal gibi sağlıklı gıdalar tuket.Zeytinyağından korkma bu şekilde hem sağlıklı beslenerek kilo alabilirsin.

• kuruyemişlerde hem sağlıklı hem çok kalorilidir. akşamları oyalanırken iştahın olmasa bile kuruyemiş yiyebilirsin. bunu herkes yapabilir diye dusunuyorum.

• tskler

• Resmine baktım da gerçekten vitaminsiz kalmışsın. Yaz kızım: sütü, pekmezi , tahini, pötibörü her gece yatmadan önce bir kaba döküp yiyeceksin.

• Keşke transfer mümkün olsaydı böylece herkes istediğini almış olurdu -_-

• ainen katılıyorum

• bende aynı durumdayım alamıyorum kilo bi türlü=(

• evet ya sorma kader arkadaşım=(
      çok ye diiyorlar ama canımız istemiyor ki dimi yiyoruz da yeterince=/

• kader arkadasıyız desene :(

• İştahlı bir şekilde yemek yemelisin.İştağın yoksa iştah açıcı al.

• O zaman iş annene düşüyor.Neden çünkü kendi isteğinle yiyemiyorsan birisinin seni zorla yedirmesi görevini üstleniyor.Misal anne,yoksa eş, yoksa git bul birini.

• depresyona girdiğimde yemek falan yiyemiyorum bana ters etki yapıo

• Sevgilinden ayrıl.Depresyona gir.Yemek yemeğe başlarsın.O zaman rahat kilo alırsın.Erkek arkadaşın yoksa çok seveceğin birini bul :).

• Öncekileri Göster
  • Yatmadan yarım saat önce bir kase sütle beraber cici bebe yiyiver göbek bile yaparsın.

• resmine baktım zaten guzelsın idealsin ne kılosu bomba gibisin zaten

• yok biraz kilo almam sart

• Yatmadan önce ye yumurta ye bol bol sarısını özellikle

• boyun kaç kilon kaç ?

• bence gidip abur cubur yeme eczanelerde satılan kilo aldırıcılar var onları bir dene ya da yemek yedikten sonra direk uzan gece geç saatlerde ye ama metabolizman hızlıysa yine kilo verirsin

• 1,59 36 kilo :(

• Çok zayıfsın.Şaka tabi :) bak sürekli mayonez ye ve yedikten sonra uzan.yatmadan önce ye.emin ol alırsın.

• Rica ederim

• saol

• Bak tanımıyorum filan ama bi kızın sürekli üzgün surat yapıp offlaması çok üzer beni.O yüzden şu halinden bi çık.:) Mesela şey yapabilirsin.Yemeğini çok hızlı yada çok yavaş yememelisiin.Sonra eğer seviyosan pekmez tarzı şeyler acayip kilo yapar.Süt yoğurt ve özellikle şekerli olursa işe yarar.Makarna ye o da kilo yapar.Günde 6 öğün filan yersen iyi olur.Tabi öğün aralığın kısa olmyck.Bu kez yediğini yakarsın.Ve hareketi bırak spor filan bişey yapma.

• Öncekileri Göster
  • uyumadan önce bol bol yemek ye, bak bakalım ne oluyorsun 1 ayda :)

• bende vitaminsizim yaa

• Yapılabilecek en akıllıca hareket kademe kademe günlük kalori alımını arttırman olacaktır. Bunu yaparken vucudun yağ olarak almamalı bu kiloları bu yüzden biraz hareketli olmalısın.Dondurma yiyebilirsin bolca örneğin.

• kaç kilo almak istiyorsun ?

• hasta dilim kan testi falan yaptırdım hiç bi sorun yok troidlerime baktırdım onlardada hiç bi sorun yok ama neden kilo alamıyorum bilmiyorum :(

• hastamısn anoreksiya felan

• :( offffffffffffff

• Öncekileri Göster
  • Ye yat aşağı hiç hareket yapma tamamdır.

• evde sürekli sağa sola koşan veya sürekli dışarlarda takılan bir tipsen hareketini azaltmayı dene çok önemli yediğini yakarsan vücutta ne kalacak.

• yiyip yatmaktan başka bişi yaptığım yok

• şekeri bol tüket makarna ye gazlı içecek iç bak bakalım 1 ayda ne oluyosun.

• karbonhidrat ve protein birleşirse yağlanma olur dengeki beslenmek lazım. makarna karbonhidrat deposu yoğurt protein yoğurtlu makarna tavsiye ederim.

• deli gibi makarna yiyorum yok alamıyorum şekerde tüketiyorum gün geçtikçe daha çok kilo veriyorum sanki buda beni çok üzüyo :(

• Benimle çık beslerim ben seni ellerimle.

• hahaha :)

• Profil fotono baktım sensen eğer teklifim geri.

• haha çok komiksin dostum..

Kızlar Ne Diyor 15

• kilo vermek için yememek kilo almak için yemek tek care bakınız: ben sana bunları yazarken bile tıkınmakla meşgulum istersen ekle özelden de konuşuruz bir iki bi şey önerebilirim

• dogal_yasam@windowslive.comprofesyonel yardım isterseniz..

• İyi bir beslenme ve diyet uzmanından yadım alabilirsin.Diğer yöntemler ne kadar sağlıklı ve güvenilir olur bilemem ama yaş tahtaya basma derim.

• Yemeği doyana kadar değilde karnın ağrıyana kadar ye, bol bol ye.

• Bir kere kimin ne dediği umrunda olmasın. boş konuşsan insan çok bu devirde , laf olsun torba dolsun hesabı . kulak ardı ediceksin. senin ne düşündüğün ve kendini nasıl hissetiğin önemli. herneyse kilo almak kilo vermekten daha zordur . bu acı bir gerçek. ama bnu kendi kafana göre yapman zor . doktor kontrolü altında kilo almanı tercih ederim . miden küçüktür şimdi senin . çok ye desem . miden kaldırmaz. hem çok yiyip kilo almayanlarda var. bünye meselesi bu tatlım . ayrıca resimdeki sensen bnce kilon gayet normal.

• bence normalsin yani haline şükret canım .

• resimdeki benm canım

• su ara bende 2 3 kilo alabilsem iyi olacak..

• s.et sen onlara bakarsan oohooo.kendin memnunsan onlar çöp yesin.

• ben de alamıyorum bazen düzensiz sadece ıkı öğün yıyorum bazen çok yıyorum ama olmuyor sanırım benım kı stresten

• karnın agrıyana kadar yemek ye sadece yemek için ye doymak için değil

• :)

• mide fesatı gecirmezsin garanti 1 sene sorna obez yolnda ilerlersin

• ya mide fesatı geçirirsem nolcak..

• Burada takılacağına kalk çabuk yemek ye. :)

• Asi kız tavırlarını bırak.

• bol bol mayonez ye :)

• hiç sevmiyorum mayonezi :(

• bendeee...yemek yersem kilo alirim bilioyrum ama iste istahim yokki :(

• bende iştah var kilo alamıyorum

• abur cubur ye. oh ne güzel.

• hamile kal.

• lol :D

• degisik bir cözüm yoluydu halbuse, hem de kilo alma garantili ):

• yok artık daha neler yaaa

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...