Kilo almak istiyorum :(

soru başlığındada dedğim gibi kilo almak istiyorum ama alamıyorum herkesin bana çok zayıfsın demesinden bıktım moralim bozuluyo kilo almak için ne yapmalıyım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• biz sporcular dönem dönem kilo alıp verdiğimiz için sana bu konuda yardımcı ola bilirim. ne hamile kalmana nede sıka basa yemene gerek yok. yanman gereken karbonhidratı ve proteini yüksek yemekler yemek. bunlar nedir...hamur işi yemekler etli yemekler. eğer iştahın yoksa prakten şurup önere bilirim. ama bu şurubun yan etkisi halsizlik ve uyku yapıyo o yüzden çalışan bi bayansan şurubu tavsiye etmiyorum. günde 2 değilde 5-6 öğün yemek yemelisin. öğünler arasında üzerine bolca kalorisi yüksek kuruyemiş serperek sütlü tatlılar yiye bilirsin...eğer boyunu ve kilonu söylersen ne kadar kilo olman gerektiğini ve ne kadar zamanda o kiloya ulaşa biliceğini ortalama olarak söyliye bilirim.

• 1.58 boyum 36 kiloyum

• Öncekileri Göster
    • :(

• bide yukarda yazdıklarımın yanında sakin bi sinir sistemine sahip olmalısın. sinirli insanlar zayıf insanlardır. ve bide b komplex vitamini tavsiye ederim. b mitamini sinir ve sindirim sistemini düzenler... VE AYRICA GÜZEL YÜZÜNE HİÇ ÜZGÜN SURAT YAKIŞMIYO...

Erkekler Ne Diyor 23

• Öncelikle boy ve kilonu yazarsan sevinirim.

• 1.58 36 kilodayımm

• Öncelikle bir endokrin uzmanına gidip tsh hormonuna ve kan değerlerine baktır derim.Bayağı bir eksik var çünkü.14.42 vücut kitle endeksin.50 kilo civarında olman lazım normalde.

• Yatmadan önce ye yumurta ye bol bol sarısını özellikle

• bende aynı durumdayım alamıyorum kilo bi türlü=(

• kader arkadasıyız desene :(

• evet ya sorma kader arkadaşım=(
      çok ye diiyorlar ama canımız istemiyor ki dimi yiyoruz da yeterince=/

• spora başla sporla kilo mu alınır lan evet alınr...et yemeği seviyo musun

• ete bayılırım

• Öncekileri Göster
    • bahsettigin icecegi bende ictim 4 gun falan bi kilo bile alamadim ve tadini begenmedim diye devam etmedm cidden faydasi varmidir

• 4 gün içmeyle bi faydasını göreceğini sanmıyorum..sadece onu içmekle olmaz zaten yanında yapman gerekenler var

• İştahlı bir şekilde yemek yemelisin.İştağın yoksa iştah açıcı al.

• iştah acıcı kullandım fayda etmedi

• Öncekileri Göster
    • depresyona girdiğimde yemek falan yiyemiyorum bana ters etki yapıo

• O zaman iş annene düşüyor.Neden çünkü kendi isteğinle yiyemiyorsan birisinin seni zorla yedirmesi görevini üstleniyor.Misal anne,yoksa eş, yoksa git bul birini.

• resmine baktım zaten guzelsın idealsin ne kılosu bomba gibisin zaten

• yok biraz kilo almam sart

• uyumadan önce bol bol yemek ye, bak bakalım ne oluyorsun 1 ayda :)

• Ye yat aşağı hiç hareket yapma tamamdır.

• yiyip yatmaktan başka bişi yaptığım yok

• evde sürekli sağa sola koşan veya sürekli dışarlarda takılan bir tipsen hareketini azaltmayı dene çok önemli yediğini yakarsan vücutta ne kalacak.

• şekeri bol tüket makarna ye gazlı içecek iç bak bakalım 1 ayda ne oluyosun.

• deli gibi makarna yiyorum yok alamıyorum şekerde tüketiyorum gün geçtikçe daha çok kilo veriyorum sanki buda beni çok üzüyo :(

• karbonhidrat ve protein birleşirse yağlanma olur dengeki beslenmek lazım. makarna karbonhidrat deposu yoğurt protein yoğurtlu makarna tavsiye ederim.

• yemek ye su iç uyu,yemek ye su iç uyu :)

• yatmaya yakın yemek yee ekmegı cok ye...cok uyu...

• troit rahatsızlıgın felan varmı?eğer yoksa ekmegı ve aburcuburu cogaltıcaksn dhaa ötesi varmı :)

• troitlerimde sorun yok baktırdım..

• sonra da kilo vermek için ne yapmalıyım sorabilirsin.hiç girme o işlere.

• sormam benm tek derdim almak

• kilo alarak sportif yapılı olmaktan feragat edeceksin.hantallık hoşuna gidiyorsa iştah açıcı turşu çay gibi besinleri menüne ekleyerek korkunç kilolara ulaşabilirsin.

• 4 oğun yemeye çalış.kahvaltı kiloyu korumaya yardımcı olur asla atlama sigara içiyorsan bırak. kalorisi yuksek gıdalar tahin, pekmez, bal gibi sağlıklı gıdalar tuket.Zeytinyağından korkma bu şekilde hem sağlıklı beslenerek kilo alabilirsin.

• tskler

• kuruyemişlerde hem sağlıklı hem çok kalorilidir. akşamları oyalanırken iştahın olmasa bile kuruyemiş yiyebilirsin. bunu herkes yapabilir diye dusunuyorum.

• Keşke transfer mümkün olsaydı böylece herkes istediğini almış olurdu -_-

• ainen katılıyorum

• Yatmadan yarım saat önce bir kase sütle beraber cici bebe yiyiver göbek bile yaparsın.

• Çok zayıfsın.Şaka tabi :) bak sürekli mayonez ye ve yedikten sonra uzan.yatmadan önce ye.emin ol alırsın.

• mayonez sevmiyorum :(

• Öncekileri Göster
    • saol

• Rica ederim

• bende vitaminsizim yaa

• Yapılabilecek en akıllıca hareket kademe kademe günlük kalori alımını arttırman olacaktır. Bunu yaparken vucudun yağ olarak almamalı bu kiloları bu yüzden biraz hareketli olmalısın.Dondurma yiyebilirsin bolca örneğin.

• kaç kilo almak istiyorsun ?

• söyle bi 6-7 kilo çünkü 36 kiloyum :(

• Öncekileri Göster
    • hastamısn anoreksiya felan

• hasta dilim kan testi falan yaptırdım hiç bi sorun yok troidlerime baktırdım onlardada hiç bi sorun yok ama neden kilo alamıyorum bilmiyorum :(

• boyun kaç kilon kaç ?

• 1,59 36 kilo :(

• bence gidip abur cubur yeme eczanelerde satılan kilo aldırıcılar var onları bir dene ya da yemek yedikten sonra direk uzan gece geç saatlerde ye ama metabolizman hızlıysa yine kilo verirsin

• Resmine baktım da gerçekten vitaminsiz kalmışsın. Yaz kızım: sütü, pekmezi , tahini, pötibörü her gece yatmadan önce bir kaba döküp yiyeceksin.

• Benimle çık beslerim ben seni ellerimle.

• haha çok komiksin dostum..

• Profil fotono baktım sensen eğer teklifim geri.

• hahaha :)

Kızlar Ne Diyor 15

• İyi bir beslenme ve diyet uzmanından yadım alabilirsin.Diğer yöntemler ne kadar sağlıklı ve güvenilir olur bilemem ama yaş tahtaya basma derim.

• bendeee...yemek yersem kilo alirim bilioyrum ama iste istahim yokki :(

• bende iştah var kilo alamıyorum

• kilo vermek için yememek kilo almak için yemek tek care bakınız: ben sana bunları yazarken bile tıkınmakla meşgulum istersen ekle özelden de konuşuruz bir iki bi şey önerebilirim

• Yemeği doyana kadar değilde karnın ağrıyana kadar ye, bol bol ye.

• dogal_yasam@windowslive.comprofesyonel yardım isterseniz..

• Bir kere kimin ne dediği umrunda olmasın. boş konuşsan insan çok bu devirde , laf olsun torba dolsun hesabı . kulak ardı ediceksin. senin ne düşündüğün ve kendini nasıl hissetiğin önemli. herneyse kilo almak kilo vermekten daha zordur . bu acı bir gerçek. ama bnu kendi kafana göre yapman zor . doktor kontrolü altında kilo almanı tercih ederim . miden küçüktür şimdi senin . çok ye desem . miden kaldırmaz. hem çok yiyip kilo almayanlarda var. bünye meselesi bu tatlım . ayrıca resimdeki sensen bnce kilon gayet normal.

• resimdeki benm canım

• bence normalsin yani haline şükret canım .

• su ara bende 2 3 kilo alabilsem iyi olacak..

• s.et sen onlara bakarsan oohooo.kendin memnunsan onlar çöp yesin.

• Burada takılacağına kalk çabuk yemek ye. :)

• Asi kız tavırlarını bırak.

• abur cubur ye. oh ne güzel.

• hamile kal.

• kim eksilemis yine beni ):

• Öncekileri Göster
    • degisik bir cözüm yoluydu halbuse, hem de kilo alma garantili ):

• lol :D

• ben de alamıyorum bazen düzensiz sadece ıkı öğün yıyorum bazen çok yıyorum ama olmuyor sanırım benım kı stresten

• karnın agrıyana kadar yemek ye sadece yemek için ye doymak için değil

• ya mide fesatı geçirirsem nolcak..

• mide fesatı gecirmezsin garanti 1 sene sorna obez yolnda ilerlersin

• :)

• bol bol mayonez ye :)

• hiç sevmiyorum mayonezi :(

Yükleniyor...