Kilo almak istiyorum :(

soru başlığındada dedğim gibi kilo almak istiyorum ama alamıyorum herkesin bana çok zayıfsın demesinden bıktım moralim bozuluyo kilo almak için ne... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• biz sporcular dönem dönem kilo alıp verdiğimiz için sana bu konuda yardımcı ola bilirim.

ne hamile kalmana nede sıka basa yemene gerek yok.

yanman gereken karbonhidratı ve proteini yüksek yemekler yemek. bunlar nedir...

hamur işi yemekler etli yemekler. eğer iştahın yoksa prakten şurup önere bilirim. ama bu şurubun yan etkisi halsizlik ve uyku yapıyo o yüzden çalışan bi bayansan şurubu tavsiye etmiyorum. günde 2 değilde 5-6 öğün yemek yemelisin. öğünler arasında üzerine bolca kalorisi yüksek kuruyemiş serperek sütlü tatlılar yiye bilirsin...

eğer boyunu ve kilonu söylersen ne kadar kilo olman gerektiğini ve ne kadar zamanda o kiloya ulaşa biliceğini ortalama olarak söyliye bilirim.

Soran beğendi
    • 1.58 boyum 36 kiloyum

• Öncekileri Göster
    • :(

• bide yukarda yazdıklarımın yanında sakin bi sinir sistemine sahip olmalısın. sinirli insanlar zayıf insanlardır. ve bide b komplex vitamini tavsiye ederim. b mitamini sinir ve sindirim sistemini düzenler... VE AYRICA GÜZEL YÜZÜNE HİÇ ÜZGÜN SURAT YAKIŞMIYO...