Uykuyu en iyi ne açar?

Zinde ve canlı olmanız gereken bir sabah uykunuzu açmak için ne yaparsınız? Kendinize özgü yöntemleriniz var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• enerji içeceğinin içine nescafe ve tr kahvesi koyup azıcık kola ekleyip fondip yapyrm1-2 saat örümcek adam gibi oluyrm ama sadece kahveyle ayılanlardan değilim malesef

Kızlar Ne Diyor 15

• türk kahvesi ve soğuk limonata :)

• nescafe + kola uzun yol tır şöforlerinin kullandığı yöntemmiş bir kere denedim gerçekten işe yarıyor. ama onun dışında ben sadece nescafeyi tercih ederim :)

• sert bir kahve işe yarar =)

• sert bi kahve iyi gelio

• önce sıcak su snra soğuk su ile yüzünü yıkamalısın ve kahve içmelisin uykuyu açar..

• elma sadece sabah aç karnına işe yarıyor

• Elma, elma suyu

• Düzenli bir uyku alışkanlığı edinirsen sorunu kökten çözmüş olacaksın.

• sıcak suyun içine biraz bal koyup karıştırıp içiyorsun, beni hemen hareketlendiriyor :))

• elma ye.

• 8.kat dan posta kutusunu görmeye çalışıyorum , süpper oluyor ..

• Düşme korkusu beni uyandırıyor ki :)) hem düşçemm ben

• Düşme dikkatli ol :D

• soğuk bir duş her şeye faydalı tabi uyku açmayada.

• bı turk kahvesı

• Sabah sogugu ye uykun açılır

• Sabahlari dus cok iyi gelir. Dus alcak vaktin yoksa buz gibi suyla yuzunu yika ve kahve ic.

Erkekler Ne Diyor 9

• Enerji içeceği/kahve ve sigara her insan için geçerli uyanık tutma formülüdür.Bazen kendim 3-4 bira alıp müzik dinler uyanık kalırım zaten uyuma sorunum varken bunları yapmasam da olur da neyse işte ...

• kahve olur mu

• sütsüz şekersiz sade nescafe

• limon suyu iç hocam zinde dinamik tutar

• biri bana da söylesin çok fena uykum varrrrr

• kedi sahibi ol. sabahin korunde uyandiriyor.

• Soğuk su ile yüzünü yıka en iyisi.

• sade nescafe

• sabah kalkar kalkmaz yüzünü bile yıkamadan şınav ve mekik çek. muhteşem birşey hem uykun deli gibi açılıyor hem zinde oluyorsun bütün gün.

• 47gün

böyle birşey yaparsan kasları ısıtmadığın için sakatlanma tehlikesi yaşarsın. bu sadece sakatlanmayla sınırlıda değil. sabahları gerilmeden ve yürüyüş yapmadan şınav ve mekik kesinlikle çekmeyin bugün olmaz yarın olur bir tarafını halledersin sonra doktorlar oyuncak gibi sağdan soldan toplamak zorunda kalır senin için ilaçları ıvırı zıvırı

Yükleniyor...