Maydanoz suyu adet söktürüyormuş. Ne kadar sürede söktürüyor?

Bir hafta mı? 4-5 gün mü? Herkeste değişiyor mu? En azından ortalama bi rakam söylerseniz sevinirim kızlar..

Güncellemeler:
dalga için soru sormadım. KIZLAR cevap verirlerse yeter.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Civanperçemi otu adet söktürür. Fakat hamile kadınların kesinlikle içmemesi gerekir. Zehirlenirsin.

Kekik suyu iç. Etmus haklı maydonoz daha çok ödem attırır. hanilelik şüphen varsa sakın ot mot içme ölürsün.

• doktor ne dicek ki. stres diyip yolluycak

• hayır kesin doktora gideceksin sen. 2. ayda tekrarlamış. ve 20 gun çok.

• geçen ayda gecikme oldu 20 gün. ama gebelik yok. adet söktürücü kullandım öyle hasta olabildim. artık ilaç kullanmak istemiyorum. bide iklimden ve stresten falan olsa gerek gecikiyo..bu ay bitkilere başvurayım dedim. yardımın için çook teşekkür ederim :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• 1 değil ,2 değil,3 değil 4 değil tam 5 yaşıma daha bırden gırdm..

• o "ödem" olmasin?

• az once google a yazdim, ancak adet sokturme olayi sadece kani sulandirdigi ve varsa toksinlerini attirdigi icinmis. yani direk ona etkisi yok aslinda.

• tesekkurler :)

• araştırırsan bulursun başka faydalarını..

• Öncekileri Göster
  • 1 haftada söktürüyor ama senin iş zor.

• Söktür gitsin rahvan <3

• zahaha

Kızlar Ne Diyor 9

• papatyayı duymuştum ben de.

• canım adetten 15 gun once ıcıyosun ıltıhapları dokuyor.rahatlatıyor agrın kalmıyo bır hafta falan suruyorr.

• Sabahları aç karnına içtin mi yağları yakıyor diye biliyorum.Adetle ilgili duymadım.

• Zayıflamak için herşey :D

• :D ah biz kadınlar :D

• Evet görmüşlerdi, hatta dur ben de deneyeyim :D Ama tabii yediklerine de dikkat ediyolardı gene de.

• Öncekileri Göster
  • kekik kaynat iç

• İlk defa duydum.

• yok yok işe yaramıyo ben denedim

• maydonozu hiç duymadım da civanperçemi 4-5 günde söktürür

• saçma.

• ödem attırıyo diye biliyorum

• 1ay

selam kızlar benimde bir sorum olacak 10 gün adetim geçkti.korku içindeyim.2 çocuğum var.3yü hiç düşünüpte hayal bile etmedim.idrar testiyaptim negatif çıktı.bir haftadır maydonoz suyu içiyorum.ama halen adet görmedim hiç gecikmezdi...

Yükleniyor...