Gribe ne iyi gelir arkadaşlar?

gribe iyi gelen bitkisel karisimlar nelerdir nane limon haric.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Arkadaşım herşeyden önce iyice dinlenmem gerek bu birçok şeyden önemlidir.bitkisel olarak adaçayını öneririm adaçayı mikroorganizmaların RNA sentezini engelleyerek hastalığın gelişmesini engeller ve daha hızlı ileşmene sebep olur.Adaçayını kaynamış suda 10 dk ağzı kapalı olarak beklet ve iç eğer boğazında iltahap varsa bir kısmıylada gargara yap çok faydalı olacaktır.adaçayını günde iki defa iç daha fazlası iyi değildir ama gargarayı istediğin kadar yapabilirsin.Ama şunu söyliyeyim hangi tedavi olursa olsun bu tip hastalıklar öyle 1 günde geçmez normalde ort 7 güz sürer diye biliyorum ama bu dediklerimi yaparsan biraz daha kısa sürede ileşirsin.bide eğer bahar alerjin varsa alerji ilaçlarını alman gerek yoksa hastalığın daha geç ileşir

Erkekler Ne Diyor 12

• Soğan. Canavar gibi keser.

• her lavaboya gidip elini yıkayınca abdest alıyormuş gibi yada burnunu temizliyormuş gibi burnuna genizlerine kadar su çekersen ve alışkanlık haline getirirsen kolay kolay gribe yakalanmazsın. dene gör derim. eğer gripsen şu an aynı etkiyi göstermeyebilir. karışım hakkında çok bilgim yok.

• bıtkı cayı nane lımon

• Giribe kaşı ilaç kullanırsan bir hafta ilaç kullanmazsan 7 gün diye biliyorum :))

• Gribe karşı kullanılan bitkisel karışımlar link

Gribe karşı hangi bitkiler tüketilmeli link

• acılı maraş tarhanası gribin vazgeçilmez antibiyotiği

• nane limon hariç diyince elimi kolumu bağladın

• :D ama herkes onu dicekti

• acı biber, geceden pekmezle kara biberi karıştır iç bu terletir seni , iki battaniye bir yorgan

• c vitamini+dinlen+bitki çayları..

• Ben iyi gelirim dünde bir doz bugünde iki doz yarında bağımlılık yaparım.

• net başında takıl mak iyi gelmiyor bizede bulaşır da :) netteden uzak dura bilirsin mesela :D

• sıcak bi duş

terleme olayı

yat dinlen

Kızlar Ne Diyor 4

• nane limon sıcak bişeyler sıcak çorba.

• Pastil al kurtul ne uğraşcaksın çayla falan

• kusburnu,zerdecal,zencefil ve tarcını kaynatıcaksın sonra suya bir corba kasıgı bal karıstırıp gunde 3-4 bardak iciceksin.baya yararını gormustum

• ıhlamur adacayı karanfıl zencefıl tarcın karısımı ıyı gelır arkadsım cayını yap ıc bı guzel terlersın

Yükleniyor...