Lamictal ve Desyrel kullanan var mı aramızda?

Bu iki ilacı verdi bana bugun doktor 1-2 soru sordu ilacı yazdı gonderdi. Deli oldum. Hiç ilgilenmedi, suratsız. Her neyse kullanan var mı arkadaşlar bilgi almak istiyorum birazcık ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Lamictal yetişkinlerde epilpsi tedavisinde kullanılır esas olarak. Ancak depresyon durumundaki hastaların duygu durumlarını normal aktivasyon seviyesinde tutmak amacıyla bipolar bozukluk tedavisinde tekrarlayan depresyon ataklarını egellemek üzere kullanılır. Görme üzerine yan etki göstere bilir, nadiren de deride dökülmeye sebep olur. Desyrel ise uyku bozukluklarının giderilmesinde kullanılır. Dozu pek ayarlanamadığı ya da düzenli kullanılamadığı zamanlarda uyutmak yerine sersemletir. Baş dönmesi, baş ağrısı, bulntı ve kusma gibi yan etkileri görüle bilir. Tam anlamıyla etki göstererek tedavide aktif rol oynaması 2 haftadan sonra başlar. Geçmiş olsun...

• Sağolun teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• piskolojik problemlerin mi var?

• Evet, depresyon

• Öncekileri Göster
    • hayır sadece her şeye hemen sinirleniyorum karşımdakini öldürmek istiyorum onu yapamıyorum kendime zarar vermek istiyorum onu da yapamyınca ağlıyorum bol bol deli gibi..ayrıca üstüme gelinmesinden de nefret ediyorum

• keskin sirke küpüne zarar derler eskiler
      ruhunu rahatlatacak manevi şeylerle ilgilenmeni tavsiye edebilirim

Kızlar Ne Diyor 1

• lamictal genelde duygularınızı düzene sokmak için kullanılıyor, desyrel ise antidepresan görünümlü uyku ilacı.

Yükleniyor...