Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Ton balığı ve peynir birlikte yenir mi?

Ton balığının yanında peynir yenir mi herhangi bir sakıncası var mı?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Yaa aslında öyle bir söylenti var ama yanlış bir tutum bence eğer balık taze değilse zehirlenirsin aksi takdirde Allahın izniyle birşey olmaz.

0|0
  • ne kadar yiyeceğine bağlı ben yanında yoğurta yiyom daha bişi olmadı=)

0|0
  • yememelisin.

0|0
  • Balık bayatsa zararı olabilir. Diğer türlü hiçbirşey olmaz. Balığın yanında ayran içtiğim zamanlar çok olmuştur benim.

0|0
  • bir şey olmaz bence. sonuçta konserve bu.

0|0
  • yenir , sakıncası yoktur. yemişliğim var.

0|0
  • Bildiğim kadarı ile balık yenirse o gün sonuna kadar süt ve süt ürünleri tüketilmemeli bizim evde bu kural benimsenmiştir.

0|0
  • ye babam ye bişey olmaz =)

0|0
  • çok yeme dokunabilir

0|0
  • Yenir

0|0
  • ben yedim bişeycik olmuyor :)

0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sorun olmaz.Lezzet olarak hoşlanıyorsan yiyebilirsin.

0|0
  • İkiside taze olunca birşey olmaz. Dün ton balıklı salata yapmıştım üzerine beyaz peynirde koydum çok güzel olmuştu =)) Hala yaşıyorum

0|0
  • Bir sakıncası yok, yenir. Yeter ki ikisinden biri bozuk ya da bayat olmasın.

0|0
  • istedigin hersey, herseyin yanında yenir...damak tadına nası hitap ediosa öyle ye..ben 4-5 paket ton balığını 200 gram peynir ve bi kase salatayla sögüş yiyorum mesela...

0|0
  • ton balığının yanında çok süt ve süt ürünü tükettim bir şey olmadı.Ton balığında tek sıkıntı aşırısı cıva zehirlenmesine yol açıyor.

0|0
    • yok hocam zaten 1 kg yicek halimiz yok en fazla 1 konserve 160 gr civarı o da 2-3 günde bir

• aşırı derken onu kastetmedim ben haftada 3-4 gün yiyordum mesela, ton balığı cıva açısından diğer balıklardan daha zengin olduğun için tehlikeli olduğu söylendi sadece ona dikkat et.

• yanına bi ufak açarsan güzel olur :) bir sakıncası olmaz.

0|0
  • Sorun yok

0|0
  • yememek daha akıllıca bir seçim :) bence

0|0
Yükleniyor...