Boyundaki morluk nasıl geçer?

Sevgilinizin ya da partnerinizin vücudunuzun görünen bölgelerine izler bırakması halinde bu izlerin hızlı iyileşmesi için ne yapardınız? Var mı morluk için öneriler?

Güncellemeler:
Krem filan yok mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• pek kapatmiyorum ben :) isim nedeniyle cok fazla morlugum olabildiginden dustum carptim vs sanilidigindan bariz tirnak izi harici gerek olmuyor... ama cekim varsa zaten bunun icin ozel vucut kapaticilari var fondotenden daha etkili, onu suruyorlar

• krem fln yok mudur ki? böyle iyileşmesi için..

• Öncekileri Göster
    • facebook um biraz garip zaten :D ne ararsan var fotograflarimda... bol bol foto ceken arkadaslar ve ben olunca ortalik album kayniyor... uzaktaki arkadaslarla iletisim icin iyi oluyor ama

• :D:D

Erkekler Ne Diyor 5

• Fondöten veya yara bandı kamuflajı ve sakin bir sevgili :)))

• böyle bir karikatür paylaşmak istiyorum:D link

• :D:D

• +1 :)))

• iz bırakmamasını sagla kesin çözüm olsun eli kolu dursun yeter:)

• :))

• Öncekileri Göster
    • herşey sütü seven insanlar için. ama ben bıktım morluktan. bir daha müsade etmem.

• tercih senin herşey herşeyi kibar yapmakla çözülebilir

• Fondöten! Tek çare arkadaşım...Başlangıçta buz ile mor alanı daraltmayı dene; ardından iyice kurulayıp güzel bir fondöten ile kapat.

• evet henuz fondoteni denemedim iyileşmesi çabuk olsun diye bir krem kullanıyorum ama çok sıkışırsam kapatıcıya başvuracağım. saçlar kapatıyor şimdilik:)

• Fondöten her zaman işe yarar :)

• Kapatıcı kullanmalısın ten renginde kapatıcı bul ve sür

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç yaşamadım çözümünüde bilmiyorum ama geçicegini sanmam :s

• benim çözümüm kapatıcı. zaten bir iki güne kalmaz geçiyor.

• Anında geçmez canım ertesi günü belli olmuyo çok fazla ama. O gün fondotenle idare et

• Kakao yağı ya da kakao özlü bir krem iyi gelebilir.Çok rahatsız olup, anında yok olsun dersen, üzerinden kompakt pudra, stick ya da likit şeklinde fondöten uygulayabilirsin.

• kakao yağım evde mevcut! sevindim bu habere.

• Öncekileri Göster
    • geçti.. :) çarçabuk.. evet. kakao yağı pomad lar gibi uyku da yapmadığı için çok rahat kullandım.

• :)

• Öyle hemen geçiren birşey yok. Denediğim birşeyler var ama. Ve etkisini gördüm.Deepfrezdeki bezelyeler. Ve pişmemiş çiğ et. Hametan pomad

Yükleniyor...