Boyundaki morluk nasıl geçer?

Sevgilinizin ya da partnerinizin vücudunuzun görünen bölgelerine izler bırakması halinde bu izlerin hızlı iyileşmesi için ne yapardınız? Var mı morluk için öneriler?

Güncellemeler:
Krem filan yok mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• pek kapatmiyorum ben :) isim nedeniyle cok fazla morlugum olabildiginden dustum carptim vs sanilidigindan bariz tirnak izi harici gerek olmuyor... ama cekim varsa zaten bunun icin ozel vucut kapaticilari var fondotenden daha etkili, onu suruyorlar

• :D:D

• facebook um biraz garip zaten :D ne ararsan var fotograflarimda... bol bol foto ceken arkadaslar ve ben olunca ortalik album kayniyor... uzaktaki arkadaslarla iletisim icin iyi oluyor ama

• yok vardi :D resmin eklenme tarihine baksana

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• böyle bir karikatür paylaşmak istiyorum:D link

• +1 :)))

• :D:D

• Fondöten veya yara bandı kamuflajı ve sakin bir sevgili :)))

• iz bırakmamasını sagla kesin çözüm olsun eli kolu dursun yeter:)

• tercih senin herşey herşeyi kibar yapmakla çözülebilir

• herşey sütü seven insanlar için. ama ben bıktım morluktan. bir daha müsade etmem.

• her gülün bir dikeni varsa gülü seven morluguna katlanır:) sevgili Hypatia

• Öncekileri Göster
  • Fondöten! Tek çare arkadaşım...Başlangıçta buz ile mor alanı daraltmayı dene; ardından iyice kurulayıp güzel bir fondöten ile kapat.

• Fondöten her zaman işe yarar :)

• evet henuz fondoteni denemedim iyileşmesi çabuk olsun diye bir krem kullanıyorum ama çok sıkışırsam kapatıcıya başvuracağım. saçlar kapatıyor şimdilik:)

• Kapatıcı kullanmalısın ten renginde kapatıcı bul ve sür

Kızlar Ne Diyor 5

• Anında geçmez canım ertesi günü belli olmuyo çok fazla ama. O gün fondotenle idare et

• benim çözümüm kapatıcı. zaten bir iki güne kalmaz geçiyor.

• Öyle hemen geçiren birşey yok. Denediğim birşeyler var ama. Ve etkisini gördüm.Deepfrezdeki bezelyeler. Ve pişmemiş çiğ et. Hametan pomad

• Hiç yaşamadım çözümünüde bilmiyorum ama geçicegini sanmam :s

• Kakao yağı ya da kakao özlü bir krem iyi gelebilir.Çok rahatsız olup, anında yok olsun dersen, üzerinden kompakt pudra, stick ya da likit şeklinde fondöten uygulayabilirsin.

• :)

• geçti.. :) çarçabuk.. evet. kakao yağı pomad lar gibi uyku da yapmadığı için çok rahat kullandım.

• Kesinlikle çatlaklara muazzam önleyici etkisi var :) Ben de çok sık kullanırım.
      Dene bakalım :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...