• Sor
  • Bence

Yüzümde çok sivilce var ne yapmalıyım?

Yanaklarımda sivilce çok var. Alnımda o kadar yok fakat yanaklarımda çok var bundan çok rahatsız oluyorum. Sivilceler yüzünden dışarı çıkamaz oldum.... Daha Fazla

En İyi Görüş

• boduna burda çare arama o krem bu maske diye cildiyeciye git yarın hemen o senin cilt tipine göre ilaç verir sana 6 ay bir yıl gibi bi süre içinde kullandıktan sonra cildin pürüzsüz olucak tabi bu ilaçları kullanırken yüzün sürekli soyulcak dudakların çatlıcak ellerin filan kurucak ama bunlar sadece ilaçların yan etkisi ilacı bırakınca bunların hepsi geçicek emin ol kullandığına pişman olmucaksın şu anda o ilaçlardan bende kullanıyorum

Kızlar Ne Diyor 8

• Yaşın gereği de çıkıyo sivilceler, dert etme sen strese girdikçe onlar daha da artacak. Kola,cips türevini azalt hatta hiç yeme. Bol bol su iç cildin yenilensin. Limon sürebilirsin sivilcelerinin üzerine, bir de sivilcelerine sakın dokunma ! Eğer psikolojini bozacak kadar çoksa bi cildiyeden yardım alabilirsin.

• yüzünü sabunla yıkamaaaaa , kil makesi yappp

• yediklerine dikkat et cildini sbah akşam temizle

• spor iyi geliyo bu duruma.

• Hiç elleme zamanla geçer. Bendede bu aralar sivilce çıkmaya başlamıştı halbuki hiç sivilce çıkmazdı yüzümde. Ellemedim 1 haftada geçti izi kalırsada bepanthene sür sürekli yüzüne veya arko krem sür izi zamanla geçer

• eritretin ve clindoxl jeli tavsiye ederim doktorunla görüş sor bence ben de yıllardır kurtulamadığım sivilcelerimden kurtuldum bu şekilde

• limonu sık pamukla yüzüne sür. sivilceleri kurutuyo sonra da sabunla hergün yap 1 haftaya bişiyin kalmaz

• Evet limonu ben de denedim 2-3 gün, büyük bi sivilcem vardı neredeyse tamamen söndürdü

• tecrübe konuşuyo :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaşını söylersen ?

• 19

• Özellikle de hipofiz ve testesteron hormonlarının normal değerlerden yüksek seyretmesinden kaynaklanıyor. Karaciğerine yardımcı besinler tüket. turp , havuç , yeşil sebzeler ( özellikle roka ve maydonoz ) Yanaklarında fazla olmasının nedeni yağların daha yoğun bulunması. Yanağın esnekse , çektiğinde lastik gibi uzuyorsa ve gülerken kırışıyorsa kemik yapınla alakalı bir durumdur

• Erenlik çağından sonra yavaş yavaş geçer merak etme, yediklerine de dikkat et.

Yükleniyor...