Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Adet kanım siyah akıyor, fikri olan var mı?

adet dönemindeyim kanım artık siyah akıyor hiç böyle olmazdı fikri olan var mı

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• arada bende de oluyodu anneme sordum normal dedi

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Konuyla ilgili bir doktorun cevabını iletiyorum.

Siyah Adet Kanının Sebebi Ne Olabilir?

İyi günler, 20 gün önce adet gördüm ve o zaman simsiyah kan geldi. 6-7 gün sürdü. Bundan 15 gün sonra tekrardan adet oldum ve yine aynı şekilde siyah kan geliyor ve kötü kokuyor. Sebebi ne olabilir?

Op.Dr. Seval Taşdemir Cevabı:

Kist olabilir. Doktor kontrolüne gidiniz

0|0
    0|0
  • Doktor bilir

0|0
    2|0
  • bayanlarımızın işi çok zor

0|0
    2|0
  • en yakın zamanda doktora gorun canım sıkıntı olabılır

0|0
    0|0
  • doktora git bence hemem

0|0
    1|0
  • Kadın olmak ne zor bee :( sizler hem şanslı hem şansız olanlarsınız

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Doktora gitin mi benimde öyle oluyo kist miymiş? :-(

0|0
    0|0
  • Kirli kan akıyordur birde üşütürsen olur ayaklarını sıcak tutmaya çalıŞ birde istersen soğan kabuğu kürünü uygula

1|0
    0|0
  • Kanamanın az olduğu Günlerda kan içeride beklemiş olmasından dolayı kanın renginde koyuluk olur hatta siyaha yakın olur. Endişelenecek bir şey değil

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa görünmende fayda var.

0|0
    0|1
  • Bundan önceki dönemlerde fazla gelmediyse, akıntıyı bu şekilde atıyor olabilir.Bir sonraki adetinde de aynı şey olursa doktora gorunebilrsin.

1|0
    0|0
  • Üşütmekten olabilir yada için temizleniyor

0|0
    0|0
    • toplumdaki "adet kanı pistir" inancı son derece batıldır. parmağınız kesildiğinde akan kanla aynı sterilitededir. sadece daha koyudur. arkadaşta kist olabilir.

• regln gothic olmus

1|0
    1|0
  • tabiki doktora görün ama benimde öyle oluyo arada ama ben sormuştum o kötü bişey değil içinde biriken pis kanın akıyo .

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim yardımın için

• rica ederim tatlım geçmiş olsun .

• selam bn doğum kontrol hapı kullanıyorum cumartesi günü adet oldum ama siyah ve az oluyorum az az parçalarda geliyor çokda ağrım ne yapmm lazm önmlimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...